Spam - forum global

DeletedUser

Daca atata te duce pe tine capul prefer sa nu mai raspund aici pe forum, nu ma intereseaza absolut deloc ca ai tu vip, asa cum ai spus tu despre forum pot sa spun si eu ca fac ceva pe vip'ul tau..

"jumatate de norma" ? Ce sa spun, nici macar nu ne cunoastem si totusi ** aiurea, pacat ca aici pe forum se promoveaza prostia (un exp esti chiar tu)..

 

DeletedUser

Rog adminul sa inchida tema.. Cat timp exista asemenea specimene nu are rost sa incerci sa faci ceva bun/frumos pe acest joc..
 

DeletedUser13059

Rog adminul sa inchida tema.. Cat timp exista asemenea specimene nu are rost sa incerci sa faci ceva bun/frumos pe acest joc..

woow sunt surprins placut de ceea ce ai spus , este si foarte emotionat faptul ca tu chiar ai sperat ca o sa iasa ceva extraordinar ... da mah aceste specimele asa cum le numesti tu intra aici 4 fun si sa isi bata joc de cei ca tine ;) voi si forumul pocaitilor ..

bafta


Daca atata te duce pe tine capul prefer sa nu mai raspund aici pe forum, nu ma intereseaza absolut deloc ca ai tu vip, asa cum ai spus tu despre forum pot sa spun si eu ca fac ceva pe vip'ul tau..

"jumatate de norma" ? Ce sa spun, nici macar nu ne cunoastem si totusi ** aiurea, pacat ca aici pe forum se promoveaza prostia (un exp esti chiar tu)..


nu trebuie sa ne cunoastem ca sa dovedesc ceea ce am spus ... cat despre promovarea prostiei nu stiu ce sa zic , ma inspir din faptele altora , cum ar fii acest forum comun intre toate triburile si modul tau de a incearca sa iti faci o reclama sau cine stie ... cauti pasarici online si ai gasit o metoda gratis
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu trebuie sa ne cunoastem ca sa dovedesc ceea ce am spus ... cat despre promovarea prostiei nu stiu ce sa zic , ma inspir din faptele altora , cum ar fii acest forum comun intre toate triburile si modul tau de a incearca sa iti faci o reclama sau cine stie ... cauti pasarici online si ai gasit o metoda gratis

mai desteptule care esti tu destept...virginule care zici ca te inspiri de la altii...am mai vazut incercarea pe care o face omu' asta..nu stiu care a fost scopul lui...dar in principal ar trebui un fel de forum extern pe lumea 30...asa am mai descoperii si noi virgini ca tine :)

P.S. Vreau ca moderatorii sa se uite in DEX si sa vada ce inseamna virgin inainte de a-mi da warn pentru jignire :)
 

DeletedUser

Referitor la topicul asta, am avut si eu un astfel de forum global pe... L28 daca nu ma insel. A fost destul de distractiv pana cand a inceput careva sa se bage in seama si sa stearga topicurile :(
 
Sus