Spam (iulie 2010)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

off-topic.gif

Acest topic isi propune sa reduca off topicul de pe celelalte topicuri si sa purtati aici discutii legate de L8 si nu numai. Diferenta majora este data de faptul ca aici se va putea discuta mai liber, unele din regulile de la punctul 2 nu se vor aplica (2.2.,2.3.,2.4.,2.11.)

Aveti un loc unde puteti vorbi mai liber va rog sa il folositi.

Inainte de a posta aici va rog sa cititi sau recititi Regulamentul forumului.
Atacurile la persoana, jignirile , atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi trecute cu vedere, se vor sanctiona drastic.

Ps: Pentru mai multe detalii despre acest gen de topic puteti citi aici. Topicul acesta va fi unul similar aceluia.

later edit
Sectiunea de Off topic se va sterge periodic ( lunar ).
 

DeletedUser18865

gaby ai vazut articolul 1.3 mi se pare din regulament?
Ca daca ti-as da citat as face pe moderatorul ;)
O zi buna la toata lumea
 

DeletedUser

ce liniste e pe aici :D

ce buna a fost cafeaua...care merge la un suc? :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
du-te ma ca tu nu mai ai bani nici de paine, abia te chinui sa mai dai la maimuta cate o banana la 2-3 zile , si vorbesti de sucuri? :)))
 

DeletedUser17395

du-te ma ca tu nu mai ai bani nici de paine, abia te chinui sa mai dai la maimuta cate o banana la 2-3 zile , si vorbesti de sucuri? :)))

bha m-au spart pariurile, zici ca sunt mesteru manolos ala.. ce castig seara si dimineata, fac praf dupa-amiaza =)... turbezzzzz
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
teo , te rog frumos urmeaza-mi sfatul prietenesc pe care ti-l dau : da-ti delete si la contul de pariuri si lasa-te dracu de meserie ca nu e de tine :)))))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ba tu asa faci mereu.... pierzi de te doare capul si apoi recuperezi...pai in halul asta nu faci niciodata bani pentru un trai mai bun al maimutei...s-a saturat saraca numai de banane :(
 

DeletedUser

neatza bre...

poate ma invatati si pe mine sa pun la pariuri ca eu am gura spurcata si iese ca mine daca pun ceva sa pariez :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
neatza bre...

poate ma invatati si pe mine sa pun la pariuri ca eu am gura spurcata si iese ca mine daca pun ceva sa pariez :p

pai fugi la o agentie mara si iti explica aia de acolo absolut orice... dar mai bine joci pe net, e mai simplu si mai relaxant :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
habar nu am, cauta pe edu.ro dar nu stiu daca exista pe acolo... sau la liceul unde a dat persoana respectiva bac-ul :))
 

DeletedUser17395

bey mara daca ieseai cu mine la suc in loc sa ii urezi la multi ani uratului de gaby, te invatam pariuri :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
urat esti tu ma cu neamu' tau :))) ce pariuri sa o inveti? sa piarda banii ca tine? :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus