Spam - Iunie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Spam - Iunie 2010
Lumea 12

rating_5.gif

Ţinând cont de faptul că forumul este un loc în care se presupune că trebuie să se realizeze comunicarea între jucători din diverse triburi, zone ale hărţii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 şi anume deschiderea unui topic în care jucătorii să poată discuta liber pe secţiunea fiecărei lumi în parte.
Proiectul va fi momentan în fază experimentală pe lumile moderate de mine:
12, 13 şi 18.

Regulile sunt aceleaşi şi vă rog să le citiţi cu atenţie înainte de a vă hotarî să postaţi (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoană, jignirile şi atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate şi vor fi sancţionate extrem de dur. Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu înseamnă că orice fel de spam este tolerat.

Vă anunţ de pe acum, dacă doriţi să postaţi doar pentru a vă creşte numărul de postări, nu acesta este locul potrivit. La sfarşitul fiecarei luni(în ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi şterse, topicul de asemenea, iar în data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzător lunii în cauză.

Discuţiile vor fi tot în legatură cu P&P lumea 12 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplică în continuare).
De exemplu puteţi da "quote" unui post din alt topic şi îl puteţi discuta aici, asta pentru a păstra cât mai curate topicurile de propagandă pură.

Voi participa şi eu la discuţii, atât ca moderator, cât şi ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discuţii mai tarziu.
Pentru nelămuriri şi întrebări mă puteţi contacta pe privat.


Distracţie plăcută.




Copyright: Gabi23
 

DeletedUser25042

Sorine nu te lua de rapid ca iese rau:)))....Eu sunt fan rapidist si tin cu ei pt ca imi place jocul lor dar mai ales galeria..TE duci la steaua si auzi....Becalii pleaca din ghencea bagamias...TE duci la Dinamo si auzi:turcule sa-ti dam la****...Te duci la Rapid si auzi:A fost o data ca-n povesti a fost ca niciodata,Un club de fotbal valoros ce bate tara toata!!!

Uitate si tu pe youtube sa vezi ce galerie avea Rapidul in Europa League!!!
 

DeletedUser

te duci la rapid si auzi cum il injura aia pe copos...a si app...la dinamo striga mu* Borcea acuma...ca turcu a plecat...:))si totusi...ce se spune despre rapid...daca tot sunteti fani...stiti??:D
 

DeletedUser

e las ca stii acuma...auzi...da de ce a plecat helder la dinamo??
 

DeletedUser25042

Lasa-l Pusky nu-l baga in seama...Da-le ban Pusky daca mai zic ceva de Rapid...Decat ca dinamo cu vise si ca Steaua cu oi mai bine ca Rapid cu istorie in spate!!!
 

DeletedUser

istorie in ligile inferioare...ca numa acolo ati facut voi performante...:)))
 

DeletedUser

sa faca steaua stadion de 80000 de locuri si vine tot Bucurestiu ma :))
 

DeletedUser25042

Sorine si eu minteam cand eram mai mic dar nici chiar asa...80000 de locuri??:))Si ce sa bage acolo?Oi,alte animalesi cativa fani infometati???:))
 

DeletedUser

:))suporteri ma ;) Fc Steaua Bucuresti are cei mai multi suporteri din Romanica...:p
 

DeletedUser25042

DA din RROManica...Daca ai idee spune-mi si mie cati suporteri au fost la meciul din retur din Giulesti?Ca-ti au venit sa isi sustina echipa favorita???A-ti furato in original in Giulesti si la propriu si la figurat.Au stelistii tupeu sa vina peste Legiune in Giulesti?As vrea sa o vad si pe asta pt ca spitalele pe o raza de 3 km2 ar fi arhipline de stelisti fara dinti,maini si picioare!!!

Sa iti spun eu cati au venit...5 insi au fost in partea rezervata oastepilor:))REstul s-au amestecat printer Rapidisti sa nu o fure.Iti zic ca am fost acolo:))
 

DeletedUser

:)) vezi ca la faza cu rromanica iti cam faci de ras echipa...se pare ca nu stii porecla echipei RAPID...
 

DeletedUser

Nu e vorba de libertatea mea, Sorin, e vorba de libertatea noastra in general... nu este locul potrivit aici pentru o astfel de discutie...

Rezumand: in Romania societatea civila e aproape inexistenta si toti inchid ochii si "las` ca trece!"; in ritmul asta vom ajungem sa sa mai avem prea putini care sa aiba macar decenta (nu curajul) sa isi tina capul drept, sa se respecte pe ei insisi si sa se comporte ca atare.
 

DeletedUser

M-am lasat cam de multisor de lumea 12 si de triburile in general,dar astazi manat de o "nostalgie",sinucigasa as zice ca parca vad ca usor usor ma reimbolnavesc de microb,:),am intrat pe extern.MORT domnilor.Si probabil nu sunt eu cel mai in masura sa judec asta dar ca jucator am dreptul la o parere,nu?,:D,ma gandesc ca durata exasperant de mare a lumilor duce la o uzura in timp a playerilor cara fara motivatii tind sa neglijeze si la sfarsit sa abandoneze jocul.Pe 12 noi cei din tribul in care am jucat ne cam plictisisem la un moment dat de exemplu.Cred ca o lume ar trebui sa aiba o data de inceput si una de sfarsit.Lumea 1 a inceput prin 2007.Eu nu cunosc inca numele tribului invingator.Am tinut locul unor baieti pe acolo si pe lumile pe unde am mai jucat am intalnit aceiasi problema.Oamenii se plictisesc la un moment dat.O competitie e frumoasa cand are un castigator,nu?Cred ca daca de exemplu se va anunta deschiderea lumii,25 sa zicem care incepe la 1 ian 2011 si se termina la 31 dec baietii care am jucat pe 12 si care inca mai suntem in contact am putea zice :hai mai sa intram si noi cu tribul ns si sa vedem daca suntem buni sau nu.adica cred eu e mai usor asa si mai atractiv decat sa joci stiind ca la un moment dat vei abandona deoarececa lumea "ta" va functiona la infinit.Asta e o opinie personala bineinteles si mi-ar face placere sa aflu si parerile voastre,a celor ce inca mai joaca pe 12 sau care s-au lasat dar mai urmaresc forumul.SA mai spamuiasca lumea macar,:)
 

DeletedUser25042

Ai dreptate rubio.Sa fie ca pe speed.SA zicem unei lumi sa i se acorde 1-2 ani in functie de detarile acesteia,iar la sfarsit cine va fi castigator,dupa punctaj,OD sau mai stiu eu ce alte criterii sa primeasca un premiu de exemplu puncte premium pt ca alt premium nu prea se poate acorda!!!!

Am avea pt ce juca si ne zbate ca e un termen de timp insa asa finalul nu este cunoscut de nimeni pt ca e foarte greu sa se ajunga la un final.AS zicem ca raman 2 pe lume iar unul are 100 de milioane si celalalt **** cate mii ..cel mic nu poate fi atacat din cauza dimensiunii intre conturi s.a.m.d.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus