Spam - Iunie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

o lume este cashtigata atunci cand un trib detine 80% din harta...
 

DeletedUser

unde scrie asta?
sint de acord cu limita unei lumii, devine mai spectaculoasa lupta, dar sa nu uitam ca pot apare conturile fantoma specializate pe sustinerea unui tel anume...
 

DeletedUser

Normal ,lumea e castigata cand detii 80% din harta, dar la un moment dat ajungi sa castigi procente din "inertie",datorita diplomatiei facute anterior si playerilor care abandoneaza.Se pierde simtul "razboinic" de la inceput.Pana la 100 de sate tragi tare si esti atent la orice miscare dupa daca ti-ai facut bine temele si ai sate pozitionate strategic cu care te poti ajuta si daca ai si vreo doi vecini buni......oficial iti merge bine....adica esti destul de greu de inobilat(asta doar daca nu ti se pune contra un trib intreg din motive personal adresate tie.)Ceea ce eu vroiam sa zic si nu degeaba am citat lumea 1 e ca se pierde spiritul de competitie...devine un imens facebook unde ideea initiala a jocului se pierde aproape de tot.Nu sunt eu un guru al triburilor dar am jucat destui ani pe multe servere si ...in afara de net unde diferentele enorme dintre jucatori ,de cultura, de fus orar, de mentalitate ,fac jocul atractiv,pe cele doua servere nationale unde am jucat dupa o vreme situatia era identica.Lumea se plictiseste si sa se "certe" cu "dusmanii" sai.Devine o rutina,un job,:D.Eu cred ca foarte multi playeri experimentati s-ar baga la o lume gen "speed" prelungit asa cum a numit-o "inamicul" meu pitic,:).
 

DeletedUser

depinde si cine conduce un trib...sunt o gramada de jucatori ce au continuat jocul doar de dragul conducerii ;)
 

DeletedUser28979

depinde si cine conduce un trib...sunt o gramada de jucatori ce au continuat jocul doar de dragul conducerii ;)
aici m-ai dat pe spate :)
daca spui ca asta s-a intimplat in tmh unde conducerea a dat stergere sau au renuntat la conturi e clar....
 

DeletedUser

Aici aveti un link direct catre Theread-ul in care se realizeaza semnaturi. Daca avem doritori de a ne ajuta la crearea semnaturilor, avatarelor si tot ce tine de grafica sunt rugati sa posteze acolo. Cei care doresc o semnatura sau o emblema sunt rugati sa lase detalii cu privinta la ce vrea mai exact pentru8 a usura munca celui care va lucra la elementul grafic.

Multumesc ! :D
 

DeletedUser25042

Eu cred ca foarte multi playeri experimentati s-ar baga la o lume gen "speed" prelungit asa cum a numit-o "inamicul" meu pitic,:).


Totul ar avea un sens,o logica,nu vom mai juca asa aiurea doar de dragul de a petrece timp in fata calculatorului.

Cat la faza cu inamic...eram doar intre triburi rubio.Eu personal nu am nimic cu tine,chiar te admir pt jocul pe care il faci care nu e rau deloc!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus