Spam la speed

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)alizeeeea... ce teapa mi-ai dat... si mai zici sa aiba omu' incredere in tine... pfff
 

DeletedUser14000

La multi ani Ginuta!

t3304.gif


t3319.gif
 

DeletedUser14000

Unde e Gina? Petrece fara noi? :(


t69113.gif
t3302.gif
t69065.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multumesc frumos! Nici nu ma asteptam!
9.gif
Alizuca, pupici! Party in weekend.

Mersi John pentru link. M'a bombardat practic, imediat ce am intrat pe mess.
 

DeletedUser14000

mai da si o pagina in urma Ginuta! mai ai... pupici dulci si sa realizezi tot ce ti-ai propus!
 

DeletedUser

Am vazut! Doar pupiceii erau pentru tine. Pentru restul, doar multumiri si cereri gen "nu ma demolati, va rog!". :D
 

DeletedUser

:D
Draga Gina,
Stiu ca nu mai e ziua ta, dar stii cum se zice, mai bine mai tarziu decat niciodata!
Voiam sa-ti spun ca esti o tipa suuper de treaba si ca intotdeauna ai fost alaturi de mine in joc!
Iti urez un calduros la multi ani si sa fii sanatoasa si sa te bucuri la cat mai multe speed-uri alaturi de noi!
Sper sa reusesti sa-ti implinesti toate visele si ca visurile tale sa fie in sfarsit atinse... :p
Iti doresc mult, mult, mult succesc si sa fii fericita si sanatoasa, asta e cel mai important.
Scuze daca te mai supar, dar stii tu... asa sunt eu... cum zici tu... "fitos" :p
Sper ca sa ai parte numai de bine.. si sa reusesti sa treci peste obstacolele care ti le ofera viata!
Inchei transmisiunea de aici si va urez "Noapte buna!", atat tie cat si celorlalti!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus