Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser22880

Dragul meu, incerc sa fac ceva pe harta, daca nu ma crezi uita-te pe tw stats si verifica.

Nu ma cunosti deloc, habar nu ai cine sunt, asa ca nu imi spune tu ce sa fac si cand sa fac, eu doar raspund unor persoane care incearca sa afiseze o superioritate intelectuala , crezand ca pot face si pe forum acelasi lucru ca si pe joc, adica ce le taie capul, fara teama ca vor primi o riposta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu mai e nici macar spam ????????????? :confused: :eek:

offffffffffffffffff

Unde sunt zilele de altadata cand abia aveam timp sa citesc ce aparea ? :eek::(
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Astia sunt pentru baubautza sa faca tocanita la bebel :))

bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
 

DeletedUser

ce triiiiist sunt ....

spam-ul L10 e tot inghetat, desi afara vin primavara.

"Spammeri din toate triburile L10 uniti-va si ....umpleti forumul de off-topic !"
 

DeletedUser

42572330601211279254710.jpg


Pentru ca tot a venit primavara....Hai sa ne pierdem in magia primaverii, sa lasam totul in urma, infruntand viitorul cu forte noi!
 

DeletedUser

eu am asteptat gainile sau mielutii sa vina de Paste :rolleyes: ...dar...n-au venit .... :confused:
buuuuuuuuuuuuuu :(
 

DeletedUser3192

Intr-o conferinta pe skype , cativa jucatori discutau amical despre jocul triburile , toti jucand pe aceeasi lume si in acelasi trib (aliati ).
Zice primul (servetel ): - Fratilor ce ma ataca astia , am 700 atacuri .
- Felicitari , zice al doilea ( babalacu ) dar eu am mult mai multe , am 5000 atacuri !
- Extraordinar , zice al treilea (mihaigeo ) dar eu sunt si mai si , am 6000 atacuri !
- Sunteti copii mici , zice al patrulea ( mihaivlad ) eu am 9000 si sunt in crestere !
Stau ei ce stau si se gandesc cum sa riposteze dupa care toti intr-un glas exclama :
- Stim cum sa ripostam , dam stergereeee !!!!!!

ia uimeste-ma, care din jucatorii citati au dat stergere prietene ?

Daca a fost o gluma a fost una proasta, daca nu a fost gluma...tot proasta a fost :)

Au inceput :)) sunt curios cine mai urmeaza la rand :p:p:p
 
Sus