Spam-Mai 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

Sti cum e treaba niciodata nu e prea tarziu,asa a fost cand noi ne luptam cu 3-SLA,acum totii imi sunt prietenii.

Acum dusmanii -viitori prietenii,niciodata nu se stie;)
 

DeletedUser

eh, si mie imi pare putin rau nelu dar nu-i bai, v-ati descurcat binisor. colegii tai au fost ceva mai uniti decat ai mei, probabil ca e si meritul tau aici.
e bine ca inca mai arunc un ochi pe aici si mai dau de cate un nume cunoscut. de fapt...sunt destul de multe :) . e fain si sa vad nume oarecum noi pe extern, jucatori pe care ii stiu, care nu stiau sa joace si despre care credeam ca au sa se lase repede dar, surpriza! nu s-au lasat, au invatat sa joace in tot timpul asta si acum sunt prezenti, au opinii si unii chiar dau lectii :)))
e placut si sa intalnesc cate un jucator nostalgic dupa vremurile NOI. au fost cativa acolo care merita tot respectul dar au fost si cativa ale caror actiuni trecute mi-au taiat cheful de joc o perioada lunga.

pana la urma...cine cu cine se mai bate in zona aia? am auzit eu bine sau , nu mai e unique? atunci ce e?
danimaxxx in ce trib iti mai faci tu veacul ca pe nelu nu cred ca are rost sa-l intreb. el n-a foat la fel de plimbaret ca tine.

treaba cu actualii dusmanii , viitorii prieteni nu mi-e straina. din pacate ... daca o acceptam pe-asta , teoretic la fel de valabila e si aia cu prietenii de astazi...viitorii dusmani.
pana la urma e un joc...dar in jocul asta s-au legat si prietenii adevarate.
 

DeletedUser

Minora, posteaza si tu poze de la nunta... Cred ca toti suntem curiosi.:D
 

DeletedUser

mai dureaza putin si nu voi posta pe forum. o sa vi le trimit eu pe mess
 

DeletedUser

mai simplu pe harta.. te astept la noapte rex :) felicitari pentru satele alea
 

DeletedUser

Pe data de 22 Mai asta va fii sambata se va juca marea finala Champions League: Bayern - Intern ce parere aveti de acest meci? Ce pronosticuri dati ?:>
 

DeletedUser21711

Pe data de 22 Mai asta va fii sambata se va juca marea finala Champions League: Bayern - Intern ce parere aveti de acest meci? Ce pronosticuri dati ?:>

Haide bah.. ma lasi cu fotbalul?
Aici sportul nostru este "Triburile".

Acolo Sportul lor e fotbalul, care implica accidente, grave, sau mai putin grave, implica si injuraturi si batai din cauza unui joc de fotbal. Acolo platesc vre-o 20-30 de lei /ora pentru un biet meci de cacao din care nu castigi nimic.

Sportul nostru, este Triburile... nu ne putem rupe picioare,maini, cap, gat... nu ne accidentam. De batut nu ne putem lua la bataie. De injurat, nu prea ne putem injura.... :)

Noi dam 18 lei /luna, nu 30 lei/ora... ca si astia cu fotbalul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11436

Neatza
Ii cineva din newage pe aici?:))
de preferat canibalul ala, de 2bani:)
 

DeletedUser23101

Haide bah.. ma lasi cu fotbalul?
Aici sportul nostru este "Triburile".

Acolo Sportul lor e fotbalul, care implica accidente, grave, sau mai putin grave, implica si injuraturi si batai din cauza unui joc de fotbal. Acolo platesc vre-o 20-30 de lei /ora pentru un biet meci de cacao din care nu castigi nimic.

Sportul nostru, este Triburile... nu ne putem rupe picioare,maini, cap, gat... nu ne accidentam. De batut nu ne putem lua la bataie. De injurat, nu prea ne putem injura.... :)

Noi dam 18 lei /luna, nu 30 lei/ora... ca si astia cu fotbalul

cu injuraturile te contrazic =)) nu cred ca ai jucat speed sa primesti injuraturi pt fiecare sat luat=))
cu bataia la fel exista si amenintari de la playeri din zona
deci ce sa zic din pct meu de vedere fotbalul este mai putin periculos decat triburile=))
 

DeletedUser18437

Pe data de 22 Mai asta va fii sambata se va juca marea finala Champions League: Bayern - Intern ce parere aveti de acest meci? Ce pronosticuri dati ?:>

forta bayern :D :X :D

Haide bah.. ma lasi cu fotbalul?
Aici sportul nostru este "Triburile".

Acolo Sportul lor e fotbalul, care implica accidente, grave, sau mai putin grave, implica si injuraturi si batai din cauza unui joc de fotbal. Acolo platesc vre-o 20-30 de lei /ora pentru un biet meci de cacao din care nu castigi nimic.

Sportul nostru, este Triburile... nu ne putem rupe picioare,maini, cap, gat... nu ne accidentam. De batut nu ne putem lua la bataie. De injurat, nu prea ne putem injura.... :)

Noi dam 18 lei /luna, nu 30 lei/ora... ca si astia cu fotbalul

poate ca pentru tine e sport,pentru mine e doar o pasiune.il joc doar pentru distractie si niciodata in niciun caz nas da 1meci live pentru 1luna triburile.In fotbal sunt accidente fizice dar daca joci prea mult triburi poti avea accidente mult mai grave :)))) psihice. :D 20/30 lei/ora pentru un bilet..... credema ca e mai distractiv sa joci tu si sa se uite altii la tine :))) ieri a inceput campionatul de fotbal la noi in scoala.a plouat dar meciurile au fost jucate.azi am avut si eu cu clasa 1meci si cred ca suntem pe calea cea buna sa ajungem in top4 din 20echipe :D sper ... scorul de azi nu va zic :)))) :D
 
Sus