Spam - Noiembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Impartiala,ai uitat?

Toti jucatorii L4 au dreptul la sanse egale. Poate descoperi ca sunt oameni care merita sa fie respectati chiar daca tu nu i-ai nominalizat:p
 

DeletedUser5970

Impartialitatea duce la circ, doar nu vrei ca forumul sa devina un fel de "tradati in dragoste" urmarit doar de cei care practic se plictisesc ?
Sunt convins ca ar trebui sa primeze calitatea :) si te mai miri de ce nu-ti raspunde lumea la mesaje ? :)
 

DeletedUser

Si cum ar trebui sa stiu eu ce inseamna calitate pe L4 daca nu cunosc jucatorii?

O noapte frumoasa,eu ma retrag :)
 

DeletedUser5970

Noapte buna si sper ca mergi pe ideea ca-i constructiva critica :p
 

DeletedUser

Neata :)

Accept orice critica spusa pe un ton civilizat,nu sunt suarata pe tine;)
 

DeletedUser

aoleu nu incepeti voi doi iarasi ca deabia ce ati terminat in joc si va mutati pe extern ...
 

DeletedUser

Am impresia ca trebuie sa fiu eu cea care va serveste dimineata cu o cana de cafea asa cum bea fiecare,poate reusesc sa va dezmortesc fruntile putin.

Magia sarbatorilor,incercam sa ne luptam cu trupe pe harta in loc sa mutam campul de lupta in locul dedicat relaxarii?

Gaby,e valabil si pt tine.

Personal nu inteleg "luptele" pe forum,nu castigati sate,nu cresteti in clasamente...de ce mutam aici campul de lupta?
Se poate sa fiti dusmani in joc pe L4,colegi de trib pe alta lume si amici pe extern. Daca eu pot face asta puteti si voi,doar nu va intrece o blonda :p
 

DeletedUser

Am impresia ca trebuie sa fiu eu cea care va serveste dimineata cu o cana de cafea asa cum bea fiecare,poate reusesc sa va dezmortesc fruntile putin.

Magia sarbatorilor,incercam sa ne luptam cu trupe pe harta in loc sa mutam campul de lupta in locul dedicat relaxarii?

Gaby,e valabil si pt tine.

Personal nu inteleg "luptele" pe forum,nu castigati sate,nu cresteti in clasamente...de ce mutam aici campul de lupta?
Se poate sa fiti dusmani in joc pe L4,colegi de trib pe alta lume si amici pe extern. Daca eu pot face asta puteti si voi,doar nu va intrece o blonda :p
 

DeletedUser14250

Prin acea afirmatie si-a jignit in primul rand colegii de trib. Dar asta e omul. Nimic nou sub soare.
 

DeletedUser5970

Esti pe o alta frecventa de unda. Posibil ca multi jucatori sa scrie frumos insa asta nu inseamna ca trebuiesc intervievati. Lumea vrea interviuri cu jucatorii semnificativi pentru l4, asa ca tine, nu semnificativi pentru tribul de care apartin, poate acum intelegi ce vreau sa zic, maestre.
 

DeletedUser8266

Nu e adevarat Gabi. Du-te la Unelte Forum si Marcheaza toate ca citite, apoi nu vei mai avea probleme. Probleme mai apar cand folosesti Opera, deoarece isi pastreaza anumite pagini pentru a le incarca mai repede...


Nu era faza de asta... si eu am patito ...era faza ca Ramoluad a scris la topicu vechi de spam la inchis si la mutat in arhiva , si trebuia sa citesti acolo la arhiva ultimu lucru scris si ... disparea si de la Politică şi propagandă Lumea 4 ca nu ai citit un topic :D

Si da cred ca se cheama bug cand se intampla asta... daca nu ma credeti mai faceti odata faza si vedeti :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu era faza de asta... si eu am patito ...era faza ca Ramoluad a scris la topicu vechi de spam la inchis si la mutat in arhiva , si trebuia sa citesti acolo la arhiva ultimu lucru scris si ... disparea si de la Politică şi propagandă Lumea 4 topicul ca nu ai citit un topic :D

Si da cred ca se cheama bug cand se intampla asta... daca nu ma credeti mai faceti odata faza si vedeti :D

Daca intradevar acesta este motivul veti vedea la sfarsitul/inceputul fiecarei luni :D O blonda nu poate decat sa va bage in ceata,mai putin pe blonzi :p
 

DeletedUser8266

Sunt sigur ca asta e motivu , nu cred ca mai tii tu minte pana se termina luna...

Poti face un experiment la noapte si apoi sa stergi "urmele" :)))
 

DeletedUser

Daca nu cumva trec pe legale nu uit :D

Iar experimente noaptea nu fac,imi este frica de intuneric...daca ma incurc in experimente?:rolleyes:
 

DeletedUser4257

Esti pe o alta frecventa de unda. Posibil ca multi jucatori sa scrie frumos insa asta nu inseamna ca trebuiesc intervievati. Lumea vrea interviuri cu jucatorii semnificativi pentru l4, asa ca tine, nu semnificativi pentru tribul de care apartin, poate acum intelegi ce vreau sa zic, maestre.

da masterul a facut ceva pe l4?...iti zic eu ca nu! poate va face, daca tot e sa o luam si pe logica ca ar trebui intervievati cei care au facut ceva pe l4!
caci de asta se cer interviuri cu vangx, spaiker, becks, etc...
 

DeletedUser

Ai facut tu ceva ? Armada a facut ceva extraordinar pe L4 ? A facut vreun trib ceva atat de iesit din comun incat sa ne dea pe spate pe toti ? Crezi ca daca ai facut 4-5 fuziuni ai dus tribul pe primul loc vrun an si ceva e o mare realizare ? Da sa ramai acolo pe locul 1 ce zici de asta ? Ati esuat lamentabil, cand o sa pice Masterul de pe 1 atunci sa zici tu ca n-au facut nimica ca pana una alta sa te plangi ca te lupti cu toata harta si pierzi e simplu ... mai greu sa te intrebi oare de ce s-a ajuns in situatia in care pana si ultimul aliat va ia la suturi si-si bate joc de voi pe granita.
 

DeletedUser5970

da masterul a facut ceva pe l4?...iti zic eu ca nu! poate va face, daca tot e sa o luam si pe logica ca ar trebui intervievati cei care au facut ceva pe l4!
caci de asta se cer interviuri cu vangx, spaiker, becks, etc...

Ce treaba are Master in contextul dat ? Am zis eu ceva de interviu cu Masterii ?
Iar suferi de nebagare in seama
 

DeletedUser4257

@cgal...nu poti sa fii la nesfarsit in fata. Deja te-ai precipitat si mi-ai raspuns ca un copil caruia i-am luat bombonica, cred ca esti si tu destul de mare sa vezi unde e lipsa de logica in contextul tau.
Aduci jucatori in trib dar schimbi numele e fuziune...aduci jucatori in trib dar nu schimbi numele nu e fuziune!...lol.
Nu totul se rezuma ca ai acelasi nume de 4 ani...chiar e irelevant acest lucru.
Masterul se tot lauda cu statistici...dar jucatorii care fac acum acel statistici favorabile sunt de o sapt in Master.Norocul lor a fost ca nu a avut o granita directa cu Armada. Au innobilat intern vreo 3 ani de zile si apoi au recrutat jucatorii de pe granita cu Armada...cam asta e istoria Master...posibil totusi sa se fi razboit cu un trib de rang 20 acu 1 an.
Si tu fiind din gtc nu poti afirma ca Armada nu e un adversar tare...ca nu mai e ce a fost o stiu toti.
Si cine sunt eu de tot imi zici ca am facut fuziuni?:))...nu sunt gasti2008 stai relax
Mai ziceti si lucrurilor pe nume...si conjunctura in care se petrec ele.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus