Spam - Noiembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Tu esti si cu capu` putin. Poftim statistica de acum 3 luni:

Side 1:
Tribes: Master, Mast3r
Side 2:
Tribes: Armada, ~V~

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,103
Tabăra 2: 27
Diferență: 1,076

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,464,231
Tabăra 2: 284,064
Diferență: 11,180,167

chart




Sa vad ce mai zici acum :D Ultima saptamana ? pff
N-ai tupeu sa ma faci mincinos
 

DeletedUser14250

@cgal...nu poti sa fii la nesfarsit in fata. Deja te-ai precipitat si mi-ai raspuns ca un copil caruia i-am luat bombonica, cred ca esti si tu destul de mare sa vezi unde e lipsa de logica in contextul tau.
Aduci jucatori in trib dar schimbi numele e fuziune...aduci jucatori in trib dar nu schimbi numele nu e fuziune!...lol.
Nu totul se rezuma ca ai acelasi nume de 4 ani...chiar e irelevant acest lucru.
Masterul se tot lauda cu statistici...dar jucatorii care fac acum acel statistici favorabile sunt de o sapt in Master.Norocul lor a fost ca nu a avut o granita directa cu Armada. Au innobilat intern vreo 3 ani de zile si apoi au recrutat jucatorii de pe granita cu Armada...cam asta e istoria Master...posibil totusi sa se fi razboit cu un trib de rang 20 acu 1 an.
Si tu fiind din gtc nu poti afirma ca Armada nu e un adversar tare...ca nu mai e ce a fost o stiu toti.
Si cine sunt eu de tot imi zici ca am facut fuziuni?:))...nu sunt gasti2008 stai relax
Mai ziceti si lucrurilor pe nume...si conjunctura in care se petrec ele.


Daca master nu a avut razboi cu Armada nu insemna ca nu a existat pe harta.
Asa cum imi zicea cineva ieri, master nu a pierdut nici o lupta, dar din pacate a pierdut razboiul.
Recrutarile din ultima vreme au dus tribul pe locul 1, dar ele sunt o pata pe istoria acestui trib.
 

DeletedUser5970

Asa cum recrutarea ta in =GTC= reprezinta o pata neagra in istoria acestui frumos trib ?
Masoara-ti cuvintele prietene, cu tot trecutul tau, nu esti in masura sa vorbesti in necunostinta de cauza despre noii veniti in Master.
 

DeletedUser4257

era asa la caterinca ma gaby:)) am mai vazut statisticile..dar nu le-ati facut tot datorita jucatorilor recrutati?
 

DeletedUser

@Geo, daca Armada era atat de tare nu se plangea ca i-au fugit membrii cand au dat de greu. Voi pierdeti constant de doi ani de zile, n-ati avut o luna in care sa fiti pe plus la sate cucerite/pierdute. V-am pus noi sa va faceti un mamut de trib care sa nu reziste la razboi doar ca sa fiti pe locul 1 ? voi singuri v-ati condus tribul nu noi(ma rog din umbra vi l-a condus altii :))). N-am zis noi ca Armada nu e un adversar redutabil (desi ne luptam real cu 3-4 oameni pe granita care tin 10-15 conturi) dar nici nu o sa va plangem de mila ca asa v-ati gestionat voi bine situatia. Nu va mai laudati atata ca in afara de un stil frumos adus de MCBecks restul din Armada nu au facut altceva decat sa distruga tribul.

@Magia, daca Master isi gestioneaza situatia bine si reuseste in timp sa-si castige loialitatea jucatorilor atunci n-au de ce sa fie considerate pete negre, va fi greu, personal cred ca cel putin jumate din ei vor creea in continuare probleme pe viitor.

@Gabby, daca Magia e o pata neagra pentru GTC, tu reprezinti o pata neagra pentru Master (sa nu uitam modul in care mi te-ai adresat ultima data in joc). Poate nu o fi el in masura sa sa vorbeasca de ei dar sunt eu in masura. Cu exceptia unor membrii care chiar trag pe granita aia restul veniti sunt traseisti, eu va doresc din suflet sa nu o patiti ca si Armada care a facut exact aceasi manevra in urma cu un an de zile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4257

N-am zis noi ca Armada nu e un adversar redutabil (desi ne luptam real cu 3-4 oameni pe granita care tin 10-15 conturi)

Pai de asta zic ca e inutil sa te mai lauzi cu niste statistici cand practic nu ai adversar...

Nu va mai laudati atata ca in afara de un stil frumos adus de MCBecks restul din Armada nu au facut altceva decat sa distruga tribul..

asta ai trantit-o rau de tot:))...fa un tutorial ma cgal de cum sa conduci un trib dar inainte de asta sa nu uiti sa ii iei un interviu lui Becks;) ca sa ai totusi si ceva stil
Ceea ce e foarte hilar e ca toata lumea din toate triburile stiu cine e de vina / sau sunt de vina pt decaderea Armadei, tot ce faceti o faceti in raportare cu armada...caci cred mesajul de felicitare pt aliatii vostri a fost: Felicitari ca a-ti dat Armada de pe locul 1.
 

DeletedUser

@Geo: tipic pentru tine, doar atata intelegi. ia-o pe rand poate poate o gandesti oleaca ... TRX se bate cu STFU, datorita unei greseli sa zicem de politica din partea conducerii GTC intra in razboi. In conditiile in care aveati RF aliati, RE aliati, pna cu restul ... cum s-a ajuns oare sa va bateti cu toti ? Pe RF i-ati prostit sa faca fuziune cu TRX blocand o granita, pe RE i-ati prostit sa se bata cu Master in timp ce le furati membrii, actualul Raflo aceasi soarta. Sa ne aducem aminte de episodul iupii care v-au atacat si voi i-ati luat inapoi. Ce-ti spun tie toate astea ? Eu nu consider ca am condus GTC-ul bine, nu l-am condus singur asta e clar, dar macar nu ma avant in a recruta si manipula si complota planuri pe care nu le pot duce pana la capat. Ne raportam la Armada pentru ca avem razboi cu Armada nu pentru ca asa va place voua sa credeti ca noi toti umilii de pe L4 ne dorim sa fim in locul vostru. Cu parere de rau da mai bine stau pe locul 10 si va iau 1000 de sate pe luna decat sa stau in top3.
 

DeletedUser

Sa nu uitam ca totul era justificat, remember conversatiile cu alte persoane si injuriile la adresa mea, considera ca am fost bland cu tine

nu era justificat, niciodata nu e justificat sa aduci injurii cuiva doar pentru simplul motiv ca altcineva te-a enervat. daca analizai la calm situatia vedeai ca nu eram doar eu sau el implicat ci mai multi.
 

DeletedUser4257

ca o completare: nu cred ca recrutarile te trag in joc...ba din contra aduc un suflu unei echipe.
Important e ca sa fie o conducere constanta si sa stie cum sa comunice cu jucatorii si sa se sutina in deciziile pe care le iau. Cu toate ca am zis ca Masterul nu a contat sunt de parere ca in viitor va conta fiindca au adus niste jucatori buni si acum se face o diferenta greu de recuperat in favoarea Armadei.
 

DeletedUser5970

Stii foarte bine ca ti-am raspuns cu aceeasi moneda, stim amandoi ce ai scris la adresa mea in conversatii pe skype si daca esti de acord prefer sa nu reluam din nou subiectul si sa punem punct aici.
 

DeletedUser4257

@Geo: tipic pentru tine, doar atata intelegi. ia-o pe rand poate poate o gandesti oleaca ... TRX se bate cu STFU, datorita unei greseli sa zicem de politica din partea conducerii GTC intra in razboi. In conditiile in care aveati RF aliati, RE aliati, pna cu restul ... cum s-a ajuns oare sa va bateti cu toti ? Pe RF i-ati prostit sa faca fuziune cu TRX blocand o granita, pe RE i-ati prostit sa se bata cu Master in timp ce le furati membrii, actualul Raflo aceasi soarta. Sa ne aducem aminte de episodul iupii care v-au atacat si voi i-ati luat inapoi. Ce-ti spun tie toate astea ? Eu nu consider ca am condus GTC-ul bine, nu l-am condus singur asta e clar, dar macar nu ma avant in a recruta si manipula si complota planuri pe care nu le pot duce pana la capat. Ne raportam la Armada pentru ca avem razboi cu Armada nu pentru ca asa va place voua sa credeti ca noi toti umilii de pe L4 ne dorim sa fim in locul vostru. Cu parere de rau da mai bine stau pe locul 10 si va iau 1000 de sate pe luna decat sa stau in top3.

intreaba-l pe becks...
 

DeletedUser

Nu ma mai prostiti frate cu Becks al vostru...sau cu Vangx sau alti lideri fantastici. Doar timpul da masura adevaratelor decizii bune, si istoria ii va retine doar pe invingatori. In urma cu un an discutam cu Becks, vecin de bloc cu mine, ca tot ceea ce face el si armada distruge linia frontului cu master si-i lasa cu fundul gol, fara cei care tin granita cu adevarat, si credeti-ma ca era o granita stabila pe care, si se poate vedea pe TW-stats, DEF si jucatorii care eram atunci acolo eram in avantaj. Marii lideri armada ati distrus acea linie si in locul ei ati preferat sa aveti intre voi si MAster doar un schweizer prin care sa ne apropiem de voi noi, cei ce am avut curajul sa facem ce era normal, chiar daca pierdeam sute de sate, si noii nostrii colegicu care desi ne luptasem pana atunci, ne-am inteles si am facut o echipa foarte buna pentru ca la baza relatiei noastre a stat respectul castigat in zeci de zile sinopti de lupta pe granita, nu de somnic dulce prin zonele albastre. Si tot pentru stiinta voastra, marii lideri nu-si abandoneaza echipa, iar de pe un vapor care se scufunda capitanul este ultimul care pleaca.
 

DeletedUser

ca sa ti traduc eu, inactivii nu au ce sa caute aici, poate doar sa stea in spate sa trimita sprijin pentru granita, asta cand intra o data de 2 ori p luna pe joc, daca nu faci fata lasa contul sau satele altor colegi, cam asta e, pe scurt :D
 

DeletedUser

Salve,eu am scutire,am fost la Babele,voi pe unde ati fost azi de e linistea asta?
 

DeletedUser

Neata:)
La multi ani celor care isi sarbatoresc azi ziua de nume :*
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus