Spam octombrie 2009

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Spam - octombrie 2009
Lumea 17

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.
Proiectul va fi momentan in faza experimentala pe lumile moderate de mine: 3, 11, 14, 17 si clasica


Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 17 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta.


Copyright: Gabi23
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Verde... Imi aminteste de MD, asta era culoarea ei de mod parca :D
 

DeletedUser8343

Da, era culoarea ei preferata ..si cum de la ea am invatat sa moderez am preluat-o eu :D
Intamplator si mie imi place foarte tare culoarea :)
 

DeletedUser

Era o tipa de nota 20 .. Pacat ca nu ma inghitea :(

Si eu ma intelegeam bine cu ea, aveam o mica problema cand era vorba despre mozi. Cand era MD ca mod nu ma mai intelegeam cu ea... cate discutii am avut cu ea pe tema moderatului, cati peri albi i-am scos :D
 

DeletedUser7039

Si eu ma intelegeam bine cu ea, aveam o mica problema cand era vorba despre mozi. Cand era MD ca mod nu ma mai intelegeam cu ea... cate discutii am avut cu ea pe tema moderatului, cati peri albi i-am scos :D

Eu de fiecare data mi-am primit sanctiunile de la ea cu zambetul pe buze :D Sunt constient ca eram imposibil ;) dar MD era simpatica :cool:
 

DeletedUser

Ingerasa nu poti numi topicul asta offtopic ca spam nu suna bine deoarece peste tot se spameaza insa aici am dori sa povestim doar offtopic nu sa spamam. :D
 

DeletedUser

Mi-am luat ceva pedepse si de la MD, dar BlooM mi-a dat mai multe. Ce vremuri, ce contestatii mai faceam, erau kilometrice, saracii Dave si lamine :D
 

DeletedUser8715

Si tu mie, am pastrat toate mesajele de la tine, prin care ma anuntai pedepsele. Romantic, nu?:rolleyes:
 

DeletedUser

comemorari de pedepse?..care mai doreste care mai pofteste...de dragul vremurilor trecute :)))
 

DeletedUser

Valy nu sunt comemorari, sunt aniversari :D
Apropo de pedepse nu schimbati titlul topicului? Sa nu imi iau pedeapsa pe degeaba. :D
 

DeletedUser

blaandy ai X zile de cand ai iesit din vacanta?..nu ai vrea sa pleci in hawai iar? :)))
 

DeletedUser

Pai eu nu vreau dar voi vreti sa ma trimiteti ca aveti cateva bilete gratuite :D
 

DeletedUser8343

Bina v-am regasit pe unii dintre voi si bine v-am intalnit pe altii :D
@xblondu: tocmai ca sa nu iti fac tie pe plac si sa fiu o nesuferita o sa las SPAM si nu off topic :p iar pe sectiuni cine se risca la spam... sa se astepte si la sanctiune! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus