Spam octombrie 2009

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cine comenteaza pe extern la orice? tu normal te crezi cel mai tare si incerci sa arati cat de tare esti aici pe extern!

nu vreau sa stiu ce sunteti defapt in viata reala cei care va dati mari aici!
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Cine comenteaza pe extern la orice?

Eu sunt ăla:))care-i treaba?
M-am saturat de voi, aştia care o dati in aforisme cu viata reala.:)).
Rahat, bwi cuca, sau cum ţi s-o zice..(chiar de unde vine numele?..posibil sa deriveze de la Caca?)..sunt mulţi anişori, (14-15) superiori ţie.Aşa ca ciocu` mic si joc de glezne..sau de incheietura..:))
 
Ultima editare:

DeletedUser11365

Cine comenteaza pe extern la orice? tu normal te crezi cel mai tare si incerci sa arati cat de tare esti aici pe extern!

nu vreau sa stiu ce sunteti defapt in viata reala cei care va dati mari aici!

orice post de acuma incolo nu face decat sa te denigreze si mai tare..io ti-am zis tie ceva si nu m-ai ascultat..treaba ta
 

DeletedUser

Stiu ma ciura! dar macar inerc sa le zic ca is asa cum ma fac ei si cum vor ei numai sa ma lase in pace!
 

DeletedUser25836

Q fa-mi si mie un rezumat la ce se discuta aici...little bad tu esti scaldaspiler alias cuka ??=)))
 

DeletedUser

little bad e kuka :)))
Care are vreo 2-3 fani de care eu cu q si cu rhadook am facut putin divertisment de ei dar sa spart gasca !
A fost un fel de razboi intre fanii lui kukulici si restu lumii :))
 

DeletedUser25836

pfff...si numai e si repriza a 2a??vreau sa vorbesc si eu cu prea maritul cuka...
btw cine e cuka cu adevarat?am observat ca toti il cunoasteti dar ce a facut de e asa cunoscut??
 

DeletedUser

Sa remarcat prin noobismul si tradarile de care da dovada fata de alti jucatori !
Inafara de prostii nu a facut nimic bun :))
Pentru repriza a 2-a asteptam dar vad ca s-au lasat pagubasi toti ! :))
 

DeletedUser25836

ma astept ca asta a facut...exact asa a facut si pe L17 :mi-a zis sa nu il atac ca farmama cum zice (eu sus el jos michelle restu) dupa care il spioneaza..eu eram dupa somn..nervos si l-am atacat:)) cu toate ca ma asteptam sa imi rup tot atacu in el..dupa aud ca a dat stergere de la ora 16..si la 15:58 am dat eu atacul:))
 

DeletedUser25836

ma asteptam*

scuze pentru double post dar nu merge "edit" cu opera:(
 

DeletedUser12196

alea,sti tu care...nu am dex-ul ,sau il am dar e cam greu,trebuie sa mi-l traduca cineva...
te oferi?:D
 

DeletedUser25836

alea,sti tu care...nu am dex-ul ,sau il am dar e cam greu,trebuie sa mi-l traduca cineva...
te oferi?:D

POLÉMIC, -Ă, polemici, -ce, s.f., adj. 1. S.f. Discuție în contradictoriu, controversă pe o temă literară, științifică, politică etc. 2. Adj. Care ține de polemică (1), cu tendință de polemică, privitor la polemică; critic, combativ, contradictoriu. – Din fr. polémique.

crezi ca imi e mai draga cearta?:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus