Spam - Octombrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34317

plata in natura pt cafea tu
exemplu: uite asa sa te misti prospatura mica

chippendale.gif
 

DeletedUser

pfoaa .. stai sa bag 2 shaorma sa fac burta :))

neata maru .. ce mai faci?
 

DeletedUser

ma pregatesc sa ma mai duc 1 data la facultate...sa-mi mai faci niste draci

tu ce faci?
 

DeletedUser

eu am liber azi .. nu ca as fi fost toata saptamana :)) o iau pe urmele lui gaby
 

DeletedUser

nu, ca si eu am liber dar trebuie sa vorbesc cu decanul de un proiect...si fusai la 9 cand trebuia sa ma intalnesc cu el...si nu era in facultate...
si daca nu era sa ma intalnesc sa vorbesc cu el de proiect, dormeam si eu ca sefa...ca am fost la chef aseara, nu de alta
 

DeletedUser

da-l naibii de proiect ca ai timp de el .. eu am facut licenta in 2 sapt de ex :))
 

DeletedUser

nu nu...pe 8 noiembrie trebuie sa-mi vina cativa studenti in practica...unde-i bag..cu cine-i pun sa faca practica?

eu daca nu le fac practica, eu nu pot pleca in practica...si vreau
 

DeletedUser

da, practica universitara..ei vin la mine, dupa aia vin si eu in Bucuresti la practica
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
da,.... am fost la gradinita amandoi...ce dracu ai uitat ce le trageam de .... pe minorele alea cand eram mici ? :)))
 

DeletedUser

taci nu mai da din casa .. ce vremuri ma .. ne-am marit si ne-am prostit .. mai ales unii (da nu dam nume ca iar se supara)
 

DeletedUser

Ce atata facultate si practica? Faceti ca mine-plecati in excursie sa vedeti ce inseamna sa fi epuizat....

As bea o cafea si cu ochii,una adevarata,sa stau itr-un loc fara sa tip la nimeni.

ANUNT : Caut urgent bona sa preia excursia cu tot cu copii intr-o ora de la Planetariu :D ! DORITORI????????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus