Spam - Octombrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu as da orice sa nu imi mai fac nervi...deci care da un suc cand ma misc eu in buc?

Dani mai ai nr ala de tel, de orange?
 

DeletedUser

da mai am nr .... da un bif sa stiu ca il mai am si eu pe al tau .. e harababura in telu meu :D

pai ... 200 lei ora si stau eu cu prichindeii .. cati ani au?
 

DeletedUser

da ma da tu nu stii sa te porti cu aia mici ... ii legi pe toti si crezi ca ai scapat
 

DeletedUser

Cam tarziu baietii....tocmai am plecat din Pitesti spre Bucuresti....daca nu adorm toti inebunesc pana ajungem.

La 199-200 lei / ora vi dau pe toti 50 :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
da ma da tu nu stii sa te porti cu aia mici ... ii legi pe toti si crezi ca ai scapat

nu ma ... iau un laptop cu mine si ii invat sa joace triburi...sa vezi ce cuminti stau ei cu ochii in monitor si trimitand atacuri, si eu la un coniac cu o domnisoara proaspat agatata pe banii de la ramo :D :))
 

DeletedUser

nici nu trebuie sa te chinui mult...fata verifica toate satele sa aiba statuia ridicata iar baiatul re deja experienta in atacat aliatii cu full-uri deff :D
 

DeletedUser

ma .. toate femeile sunt ... nu e nevoie sa le si dai bani ca oricum .. sau esti chiar atat de urat? :))
 

DeletedUser

stati linistiti,toti copii sunt acasa si dorm deja(cred...dupa o zi ca azi), eu fug la nani,iar voi ati ramas fara banii de la mine :)))

Somn usor ca eu pic...si maine iar la munca :(
 

DeletedUser

oglinda? ar trebui sa vad ceva? nu am reflexie in oglinda :confused:

asta-s eu
vampir.jpg
 

DeletedUser

daca punem o pata de culoare chiar e dragut Cosmarul nostru :)

Dar azi cine da cafeaua?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus