Spam - Octombrie 2010

Discuție în 'arhiva' creată de Ramoluad, 1. Oct 2010.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Maru...vezi de ce te iubesc eu? :))

2. eu as bea niste vin fiert..cre' ca m-am invatat prost :))

3. eu nici nu am reusit sa ma trezesc si tu vrei vin fiert? :O

4. Gabyy89

Gabyy89 Clone Wars

Si eu :))) :rolleyes:

5. Cam tarziu...nu te credem daca nu dovedesti :))

6. Gabyy89

Gabyy89 Clone Wars

pai adu-o pe mara la mine si dovedesc :))

7. mama m-a invatat sa nu ma duc la straini acasa :p

8. Gabyy89

Gabyy89 Clone Wars

mama te-a invatat treaba asta acum 15 ani... iti dai seama cat timp a trecut de atunci? s-a schimbat lumea :p

9. s-a schimbat lumea? :eek:...ce chestie :D

eu nu pot sa incalc cuvantul lu' mama, ca daca nu ma bate si ma leaga de calorifer si ma biciuie :D

10. bau .. mai e cafea si pt mine? maru nu ai dat bip .. mrr

11. Decat sa patesti asta de la mama mai bine stai acasa ca nu pierzi mare lucru :D e prea sclifosit baiatul sa merite atata efort si chin

Cosmar,mai gasim cafea,sau mai facem :)

12. multumesc multumesc .. apropo .. pt prieteni sunt "kami" ..cosmar suna prea romanesc .. si cum noi nu mai mentinem nimic din vechile obiceiuri/nume/traditii

13. :((...tre sa cumpar carti, mai nou ptr facultate...are careva niste carti de drept?

14. carti? ce e alea? pff .. am furat replica lui gaby cred .... nu am maru ... simt ca pot sa imi fac dreptatea singur .. fara sa ma ajute o carte despre asa ceva :p

15. se da ceasul inapoi sau inainte?

imi trebuie pentru un referat o carte...si e scoasa anul trecut si n-am chef sa o cumpar

16. @ Kami,imi permiti sa ma adresez asa?

@Maru,in CFR ora 4 devine ora 3 iar trenurile nu se vor oprii in parcurs datorita trecerii de la oa de vara la cea de iarna. Ai inteles ceva? :))
    Eu din telegrama asta am inteles ca dorm o ora in plus,daca ma lasa Printesa si Cavalerul :D

17. deci io in loc de ora 8 cand am curs...ma duc la curs tot la 8, numai ca cu ora asta noua la 7

cam asa nu?

18. Gabyy89

Gabyy89 Clone Wars

ete vezi? atitudine comunista :D

si ce preferi? sa iti faca mama ta ce ai zis acolo...sau sa ii calci cuvantul si sa vii la mine? ce-i drept si eu o sa te leg.. dar de batut si biciuit nu am mentionat nimic :p:eek:

19. ma da nu ai imaginatie .. lasa maru .. vii la mine ... si te las sa ma legi si sa ma si biciuiesti :D

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.