Spam - Septembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Spam - Septembrie 2010
Lumea 13

rating_5.gif

Ţinând cont de faptul că forumul este un loc în care se presupune că trebuie să se realizeze comunicarea între jucători din diverse triburi, zone ale hărţii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 şi anume deschiderea unui topic în care jucătorii să poată discuta liber pe secţiunea fiecărei lumi în parte.
Proiectul va fi momentan în fază experimentală pe lumile moderate de mine:
12, 13 şi 18.

Regulile sunt aceleaşi şi vă rog să le citiţi cu atenţie înainte de a vă hotarî să postaţi (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoană, jignirile şi atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate şi vor fi sancţionate extrem de dur. Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu înseamnă că orice fel de spam este tolerat.

Vă anunţ de pe acum, dacă doriţi să postaţi doar pentru a vă creşte numărul de postări, nu acesta este locul potrivit. La sfarşitul fiecarei luni(în ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi şterse, topicul de asemenea, iar în data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzător lunii în cauză.

Discuţiile vor fi tot in legătura cu P&P lumea 12 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplică în continuare).
De exemplu puteţi da "quote" unui post din alt topic şi îl puteţi discuta aici, asta pentru a păstra cât mai curate topicurile de propagandă pură.

Voi participa şi eu la discuţii, atât ca moderator, cât şi ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discuţii mai tarziu.
Pentru nelămuriri şi întrebări mă puteţi contacta pe privat.


Distracţie plăcută.




Copyright: Gabi23
 

Deleted User - 556077

ne-am maturizat si noi mai mult pe harta decat pe forum :))
 

DeletedUser

vaii...romania-albania 1-1 si franta-belarus 0-1...urmatoru meci il avem cu belarus...credeti ca aveam vreo sansa??
 

DeletedUser17342

pfff pe langa ca i-am pierdut la pariuri, nu o sa mai pun pe ei si nici nu ma mai uit niciodata la ei. suntem de tot rahatu. mai bine te uiti la pusti U21.
 

DeletedUser25042

alege si Razvan pe cei mai buni dintre cei mai prosti pt ca sincer Romania nu are niciu jucator de talie Champions League..sa fim seriosi...Cel putin 5-6 ani de acum incolo nu avem mari sperante la o "nationala de aur"
 

DeletedUser

alege si Razvan pe cei mai buni dintre cei mai prosti pt ca sincer Romania nu are niciu jucator de talie Champions League..sa fim seriosi...Cel putin 5-6 ani de acum incolo nu avem mari sperante la o "nationala de aur"

si totusi...te inseli...Romania are jucatori de UCL...insa ne trebuie un antrenor mai bun...
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Eu zic că va fi o grupă cu surprize...dacă şi Franţa a pierdut, noi egal acasă...
Nu prea am "talente" de parior, dar totuşi cred că noi şi Belarus vom fi pe primele două poziţii...să vedem ce facem cu ei acum...
 

DeletedUser17342

doamne fereste sa treaca romania de grupe. ne mai facem naibii de rusine mai tare. dupa ce ca suntem praf mai si semnalizam. asa e daca ei in loc sa joace fotbal se gandesc in ce club sa mai iasa. in loc sa se uite lumea la handbal sau baschet unde chiar suntem foarte buni, noua ne trebuie fotbal....
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
E vorba de mentalitate Crazyyesco, aşa suntem noi românii, crescuţi cu fotbal(de proastă calitate într-adevăr) :))
 

DeletedUser17342

cand am crescut noi macar era un nivel mai ridicat:D

in alta ordine de idei sper ca ati pariat rusia-romania 1 la tineret (posibil chiar 1-0) sa termine la egalitate de puncte in grupa, cu golaveraj egal etc etc :))
 

DeletedUser17342

na ca ne-am ars(unii). si daca nu le-au dat romanii si arbitrii atatea ocazii, pana la un momentdat si-au bagat picioarele si au jucat pe bune :))
 

DeletedUser

Somnul natiunii naste monstri:))
Nu sunt cu fotbalul,dar Nationala Romaniei trece printr-o perioada nefasta.Parerea mea e ca sa se schimbe selectionerul,sa aduca unul mai priceput.
Razvan Lucescu a venit la Nationala ca sa aduca necunoscuti:)
O Seara Faina!
 

DeletedUser17342

eu sincer nu inteleg ce atatea discutii despre antrenor peste tot. la urma urmei daca nu ai jucatori poti sa aduci pe oricine sa antreneze... nu e sa zici ca ai o echipa foarte buna care s-a schimbat deodata in rau de cand a venit un antrenor.

si in plus in loc sa ne acceptam pozitia ne si credem o mare forta in fotbal :)) nu am fost niciodata
 

DeletedUser

n-am vazut meciul dar nu-mi pot inchipui inca aceste rezultate de aur 1-1 cu Albania si 0-0 cu Belarus!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus