Spam - Septembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Anca o sa te rog sa nu`mi mai citesti posturile daca nu te poti abtine sa nu dai citat, poti sa faci asta pentru mine?

Raspunsul pentru PANDEV nu era doar pentru mesajul acela, era in genral pentru ce face pe joc/forum/etc.

Cat despre Muhamad.

Care tribul lui? Nu vezi ca el a plecat si si-a dat stergere el n-avea trib, era fiu ploii .

Si nu ma contrazic deloc, tribul din ~B~B~ era sus, dar dupa plecarea lui a inceput s`o ia la vale... adika l-a detronat de pe Rank1 din cauza ca a plececat , a dat steregere... iar toti acei jucatori pentru care el era un IDOL, un conducator care n-are frica de nimic RUPE SI SPANZURA, etc. au fost dezamagiti si au cazut psihic... + ca mult si-au lasat cand au vazut aceste lucruri.

Nu vreau raspuns multumesc, mi-a fost destul.
 

DeletedUser

Itelege ca muhamad a dat stergere atunci cand tribul era deja in cadere libera,atunci cand intervenisera certurile dintre grupul din vest si noua conducere!

Muhamad nu are nici o parte de vina!
 

DeletedUser

Gata ma suficient ! N-are vina e cel mai bun dar unde? Ca pe L13 nu`l mai gasesc...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Carole(ce nume de cal ai:D ) , el a dat delete decat sa dea contul pe bani cum l-ai dat tu;).



Lipsa de cultura si cresterea la tara se arata perfect in cazul tau. Carol este nume cu o conotatie regalista, a se vedea Charles(englezesc si frantuzesc), Karl, sau Carol...regi, printi s.a.m.d.
Ne luam la o tura de cultura generala?
 

DeletedUser

Lipsa de cultura si cresterea la tara se arata perfect in cazul tau. Carol este nume cu o conotatie regalista, a se vedea Charles(englezesc si frantuzesc), Karl, sau Carol...regi, printi s.a.m.d.
Ne luam la o tura de cultura generala?

Carol , Karl , Charles , se aseamana ca incep cu "C" dar nu au nicio legatura intre ele;) si ce daca Carol a fost nume rege?Asta e Carol calutu`.

PS.Nu am crescut la tara , ca tine !
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
:)))) Mai bine mi-ai fi scris pe privat pentru ca vezi tu...traducerea tuturor acelor nume inseamna fix CAROL, ori...esti slab tare...Carol I, principe, mai tarziu rege de Romania se numea KARL, si nu, nu era roman, nu era nici macar german cum prea bine probabil crezi...era prusac, un stat despre care probabil nu ai auzit la tine in sat. :)
 

DeletedUser

:)))) Mai bine mi-ai fi scris pe privat pentru ca vezi tu...traducerea tuturor acelor nume inseamna fix CAROL, ori...esti slab tare...Carol I, principe, mai tarziu rege de Romania se numea KARL, si nu, nu era roman, nu era nici macar german cum prea bine probabil crezi...era prusac, un stat despre care probabil nu ai auzit la tine in sat. :)

Nu inseamna Carol, Charles;) .
Stiu ce e Prusia:).Se pare ca s-a auzit si la mine in "sat" ;) .
 

DeletedUser25686

asa ma adenauer...nu stii ca Charles in roamana inseamna Gheorghe(aka vjic)...sau Vasile...cum sa insemne Carol... :)))
 

DeletedUser

Carole(ce nume de cal ai:D ) , .

Oare ce s-ar intampla daca lumea nu ar avea oameni ca si tine? Iti spun eu ar fi din ce in ce mai bine. Esti o persoana de ce-a mai joasa speta,un om fara caracter,in locul tau mi-as da doua plame si mi-as baga capul in pamant sa nu ma vada nimeni. Offf offf
 

DeletedUser

Anca o sa te rog sa nu`mi mai citesti posturile daca nu te poti abtine sa nu dai citat, poti sa faci asta pentru mine?

Raspunsul pentru PANDEV nu era doar pentru mesajul acela, era in genral pentru ce face pe joc/forum/etc.

Cat despre Muhamad.

Care tribul lui? Nu vezi ca el a plecat si si-a dat stergere el n-avea trib, era fiu ploii .

Si nu ma contrazic deloc, tribul din ~B~B~ era sus, dar dupa plecarea lui a inceput s`o ia la vale... adika l-a detronat de pe Rank1 din cauza ca a plececat , a dat steregere... iar toti acei jucatori pentru care el era un IDOL, un conducator care n-are frica de nimic RUPE SI SPANZURA, etc. au fost dezamagiti si au cazut psihic... + ca mult si-au lasat cand au vazut aceste lucruri.

Nu vreau raspuns multumesc, mi-a fost destul.

N-am nimic cu tine personal, Carol ... nu-ti face o idee de genu, dau replica atunci cand am ceva de spus, nu tie special :)

Din ce-am vazut eu pana acum, Pandev doar a dat raspuns la comentariile aduse lui ... asta pentru ca unii oameni nu mai fac diferenta intre joc si realitate ... si prefera sa se atace pe forum nu pe joc

Tribul ~B~B~ a luat-o la vale din momentu` in care au inceput sa se certe intre ei pentru ca altceva n-aveau ce sa faca ... asta a fost inainte ca Muhamad sa dea stergere

------

vjic, mai citeste o carte
 

DeletedUser

pacat ca e untaru in vacanta si strange niste fulluri pentru ca inamicu ii face probleme dusmanul feroce =)))
 

DeletedUser29034

da,este o zi superba....:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus