Spam - Septembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

E bine domne ca esti asa optimist si gandesti asa pozitiv :D. mai vedem la sfarsitul saptamanii :D:D:D
 

DeletedUser29034

si daca o sa fie asa toata saptamana,200% in weekend va fi si mai frumos,ca e weekend,....nu?!:D
......... o sa fie mirific,.....o adevarata feerie....... abia astept sa vina!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D eu sper sa bage astia ninsoare..sa blocheze drumurile..nu stiu..ceva de genu` !:)) da pana atunci, ai dreptate , e o zi superba! ma duc la plaja :D
 

DeletedUser29034

daca ninge......bagam ski si tot e bine.....o scoatem cumva la capat!:D
 

DeletedUser

am auzit ca iarna asta va fi cea mai grea din ultimii 40 de ani sau mai mult. Daca iarna trecuta a fost cum a fost, iarna asta cred ca vom sta lipiti de calculator, daca nu o sa inghete netul desigur :))
 

DeletedUser

am auzit ca iarna asta va fi cea mai grea din ultimii 40 de ani sau mai mult. Daca iarna trecuta a fost cum a fost, iarna asta cred ca vom sta lipiti de calculator, daca nu o sa inghete netul desigur :))


asa sa zis si de iarna trecuta ca e cea mai grea din ultimi 30 de ani, iarna asta e cea mai grea din ultimi 40 de ani iar iarna viitoare din ultimi 50 de ani:D...ce vrei frate, vine sfarsitu lumi:( :eek:
 

DeletedUser

pacat ca e untaru in vacanta si strange niste fulluri pentru ca inamicu ii face probleme dusmanul feroce =)))

uite ca am revenit,da nu stau mult nu ti face griji.

Pacat ,te credeam un om inteligent,destul de inteligent sa vezi adevarul ascuns al cuvintelor jucatorule.

lasa l pe untaru sa fie prost si sa nu aiba habar sa organizeze.

Da vezi ca prostu asta,a luat cu grupa lui de 6 oameni vreo 300 de sate cu tot cu organizarea aia proasta de care vorbesti.
 

DeletedUser

6 membri care sunt pe granita,nu care constituie toata grupa am gresit :D

oricum,discutia mea era cu carol,de ce oare va bagati voi...NU STIU...de ce va bagati in seama cu mine...NU STIU...de ce credeti ca ma intereseaza cat au luat alti jucatori ... NU STIU!!!!
 

DeletedUser

inca odata repet pt ultima oara.

Externu ,nu va face bine!!Nimanui!!Sunt nervi si certuri degeaba,se naste dusmanie datorita cuvintelor.

una e sa scrii si atunci sa ai tupeu si timp sa te enervezi,si alta e cand vorbesti ca omul ,garantez ca nici 10 % din cei care scriu pe forum ,la un voice nici pas n ar zice.

Deci mai terminati cu aerele astea de campioni de luptatori,ca in realitate dati f prost pe camera.

VA ROG SA NU DATI NICIUN REPLY,NU MERIT ASEMENEA UMILINTA!!!
 

DeletedUser28165

nu cred ca esti in stare sa judeci pe altii. Nici eu , nici tu, niciunul dintre noi.


Cum ramane cu promisiunea aia care mi-ai facuto :D? nu te vad pe granita cu DMC.
 

DeletedUser

cred ca nu este in zilele lui cele bune. Daca a ajuns sa nu-l mai atraga externul, tocmai pe el, inseamna ca ceva se intampla.
 

DeletedUser33745

inca odata repet pt ultima oara.

Externu ,nu va face bine!!Nimanui!!Sunt nervi si certuri degeaba,se naste dusmanie datorita cuvintelor.

una e sa scrii si atunci sa ai tupeu si timp sa te enervezi,si alta e cand vorbesti ca omul ,garantez ca nici 10 % din cei care scriu pe forum ,la un voice nici pas n ar zice.

Aici ai dreptate ! mai ales in partea a II-a
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus