PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Păi a fost Tătăruşanu întins 3 minute(cel puţin) + o schimbare...mi se pare că Surdu a intrat...deci 4 minute de prelungire + 4 = 8....în minutul 97 şi 10-20 de secunde s-a dat golul.

Prelungirile is prelungiri , nu mai ai cum sa le prelungesti.
Nu mi se pare normal asta , si cred ca ceea ce a facut arbitru ar si o oarecare legatura cu imaginea noastra in lume...

In fine , nu ma lungesc:).

PUSKI-ILIE

member
4

Imaginea noastră în lume şi bla bla bla...comentariile astea sunt doar la noi la români întâlnite, când jocul e oprit se opreşte şi cronometrul arbitrului, am urmat un curs de arbitri şi asta se presupune că ar trebuii să ştiu... :rolleyes:

ei..tu esti rapidist incapatanat si nu vrei sa accepti faptul ca am fost luati in ras. Nu sunt stelist , dar sunt roman ;)!

PUSKI-ILIE

member
4
Arbitrul a procedat corect, ceea ce au făcut steliştii cu el la sfârşitul meciului e de condamnat, mai mult ca sigur vor primii o amendă din partea FIFA.
Şi bre...dacă erau aşa buni, de ce nu au rezistat până la sfârşit?

a fost omul in minus.
Am inchis Tv-ul dupa ce s-a luat golul 3 , nu m-am uitat:)

DeletedUser29034

si ca sa mai detensionam atmosfera......cica azi a fost cutremur in zona Vrancea!:eek:

eu eram la ora , profa de mate a crezut ca noi zguduim clasa si a continuat sa predea fara sa schiteze ceva :)))!

DeletedUser

in iasi sunau sirenele, destul de enervant.....ma gandeam ca suntem atacati si ne cuceresc nemtii

DeletedUser

pe triburile deja apartinem nemtilor. baieti destepti, trag banii de pe noi oferinu-ne o satisfactie enoooorma :D Bravo lor. :cool:

DeletedUser

Nu stiu ce cursuri ai facut,dar e eronat ceea ce spui tu...
In timpul prelungirilor pt. orice accidentare,sau schimbare cum a fost in cazul stelei aii idee cu cat se poate prelungi prelungirea??? Iti spun eu exact 30 sec. /accidentare sau schimbare...in cazul de fata 1 min,deci ar fi trebuit sa fluiere finalul in minutul 95...nu sunt stelist (din contra dinamovist) dar sunt roman ca si voi de altfel,si pot spune ca am fost furati pe fata,as fi vrut sa invinga steaua dar era de stiut ca aici se va ajunge...sau voi ce credeati ca ditamai Napoli unde mafia e mafie ajunga sa piarda un meci de fostbal cu steaua...Romania...fiti seriosi :) plus daca a-ti urmarit la TV se spunea parca de arbitrul polonez ca are ceva legaturi mafiote :p

P.S: PUSKI poate gresesc referitor la prelugirile acelea,nu am urmat nici un curs de arbitraj insa iti spune exact ceea ce a spus Craciunescu cu cateva luni in urma la GSP TV referitor la aceste prelungiri in timpul prelungirilor daca nu crezi intreaba-l pe el sa-ti explice de ce e asa cum a zis el :p