Spam

DeletedUser38312

acuma am altele pe cap de cand m-am lasat de sportu asta:)) oricum e mai bine..:D:D
 

DeletedUser28354

V-am spus si intr-un post mai sus: castigatorii sunt cei care se lasa :).cei INTRADEVAR activi o sa va dati seama abia dupa ce va disparea jocul din viata voastra :D
Probabil ca unii imi vor contesta cuvintele.si eu daca mai jucam o faceam dar mi-am dat seama ce bine e abia dupa ce m-am lasat :)

Ps: acest msj il vor intelege doar cei f activi,cei de la caldura si care intra doar in vizita pe joc,nu isi vor da seama


salutare mihaita nam mai ** pe tel . stii cum e aici unii stau binemersi si stiu ca nus atacati nici de dusmani se joaca pe foarte multe prietenii stiu ei cares asa ca e foarte corect sa cistige care e mai bun acum !!! cu toate ca se ataca cei care nau nici o legatura dar stii cum sejoaca jocul noi aparam dusmanul ca colegi ,si el ne ataca pe la spate >
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4978

Cel care a sters posturile, il rog sa-si argumenteze gestul! Puteai sa lasi postul si sa ma sanctionezi! Crezi ca ai rezolvat ceva?? Cateodata(sa nu spun tot timpul) unii domni moderatori sunt cam partinitori.
 

DeletedUser7714

Cel care a sters posturile, il rog sa-si argumenteze gestul! Puteai sa lasi postul si sa ma sanctionezi! Crezi ca ai rezolvat ceva?? Cateodata(sa nu spun tot timpul) unii domni moderatori sunt cam partinitori.



eu am primit doua pedepse pentru aceeasi fapta. mustrare si postul sters. v-as ruga sa alegeti doar o sanctiune domnilor moderatori.
P.S. voi ar trebui sa fiti primii care sanctioneaza stalcirea limbii romane.
 

DeletedUser

ce atata domneala? domnu in sus domnu in jos. brrr, de cand n-am mai iesit pe extern
 

DeletedUser

Danniell si nemuritorul... reformulati si voi ideea mai "digerabil" ca ne-ati facut curiosi :)))) ce ati zis? :p
 

DeletedUser4978

Danniell si nemuritorul... reformulati si voi ideea mai "digerabil" ca ne-ati facut curiosi :)))) ce ati zis? :p

Nu am cum sa reformulez:) M-am luat de cineva care scrie pe forum intr-o alta limba decat romana. I-am spus ca generatia lui(conform datelor de la profil) facea 10 clase obligatorii. Am mai spus ca si bunicul meu nascut in 1912 la tara, crescut la tara, fara scoala scria mult mai corect romaneste(desi nu avea scoala, a invatat carte odata cu copii lui). I-am adus aminte aceluia ca "Limba noastra-i o comoara..." si in cazul asta el este foarte sarac;)

Cunosc regulile acestui forum, dar...cand vad ca unii isi bat joc de limba romana nu pot sa ma abtin:)

Moderatorii ma pot sanctiona pentru ceea ce am scris aici, dar...cu proxima ocazie, eu tot ma voi lua de cei certati cu limba noastra:) Iar data viitoare am sa caut si posturile unor moderatori certati cu aceasta limba(sunt aici pe forum dar...trebuie cautate).
 

DeletedUser18437

dupa atata inactivitate vad ca v-ati trezit :)) wanted nu au jucat cum ar fi trebuit,poate ca pur si simplu nu au avut 5-6 jucatori, sau nu stiu dar magic nici acuma nu are mai mult de 30conturi active.si oare acest lucru cati jucatori inseamna ? :-/
si lumea asta e ca restul lumilor: la final vor fi conturi de 50-60mil si 0 jucatori activi.castiga cel mai inactiv trib, caci ei au cei mai multi nobili :D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: 09/09/2011 00:00:00la09/01/2012 21:52:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,619
Tabăra 2: 21,850
Diferență: 17,231

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,221
Tabăra 2: 3,964
Diferență: 2,743

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,075,954
Tabăra 2: 227,021,439
Diferență: 178,945,485

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,833,729
Tabăra 2: 39,146,277
Diferență: 26,312,548

chart



ce cruda e statistica :( dar o sa fie si mai cruda:)))
 

DeletedUser

pune si r3b-u' statisticianule.

Va luati de om asa aiurea cu limba romana sau alta, voi v-ati gandit ca poate sunteti de vina ca nu intelegeti ce vrea sa zica? la asta nu v-ati gandit. eu zic ca se exprima intr-un limbaj poetic, metaforic si chiar arhaic dand o nota melodioasa exprimarilor. fiecare intelege ce vrea ca deh, toti ne-am nascut critici :)))) hai ca va mai scriu si maine.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
eu am primit doua pedepse pentru aceeasi fapta. mustrare si postul sters. v-as ruga sa alegeti doar o sanctiune domnilor moderatori.
P.S. voi ar trebui sa fiti primii care sanctioneaza stalcirea limbii romane.

După cum ți-am spus și în mesajul privat, raportează postul data viitoare dacă ți se pare deranjant!
 

DeletedUser25671

vezi ca si tu te-ai murdarit un pic de limba romana pe la gura:)))

putem sa o tinem in destea toata ziua :)))))))))))))))))))))))...oricum nu ma refeream la aceste greseli minore ci la invalmaseala de propozitii si idei ale lui mvaly din care foarte greu intelegi mesajul postului sau :)))
 
Sus