Spam

DeletedUser21711

pai... la cat spam facem noi .... cred ca o data pe an trebuie mutat la arhiva.. poate nici atata... :)

doara.. noi.. astia de pe lumea 5 suntem oameni civilizati, suntem ordonati si nu facem spam :)
nimeni nu e ca si noi...:D
 

DeletedUser5809

3008qc3.gif



:D
 

DeletedUser

plictisitor tare a ajuns forumul de pe L5...

pacat:(

se vede ca nu se mai joaca triburile ci este doar o goana dupa sate moca si multe puncte:((

jucatorii buni au plecat pe alte lumi :cool:
 

DeletedUser

cand jucam eu pe lumea asta...nu era plictisitoare deloc...era plin de razboaie..intrigi..tradari si multa mlta forfota :p

acu...nimic :(
 

DeletedUser

o chestie veche si de tot rahatu :D


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

faine "photoshopate" pozele astea :D oricum faina idee


renzor, doar cand reusesti sa faci asa ceva in photoshop poti comenta dar pana atunci ai putea tacea :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda mi ati spart capu cu adobe photoshopu vostru ................ sunteti tari nu am ce zice , mai ales de tine mihaie cu poza ta in pixelii pacii
 

DeletedUser14300

pai asta si era idee...suntem prea buni pt inamici ca voi si w3st asa ca ne-am gasit niste inamici ceva mai periculosi, astia barbari parca opun ceva mai multa rezistentza:D
 

DeletedUser22814

daca erati buni va tineati jucatori acasa nu in barbare

dragi colegi, eu zic sa-l luam pe asta micu' la noi, sa ne dea niste lectii despre cum se conduce un trib, ne ducem de rapa fara unul ca el. :eek:
mai copilas, te bagi in niste discutii care chiar nu-s de nasul tau. nu stii nimic despre noi dar te trezesti vorbind. discutam cand/daca o sa ai de-a face cu newage, pana atunci las-o balta cu postarile astea de doi lei.
 

DeletedUser

mai stau mult la coada pana am de a face cu voi :)))))))?? ce deja m am plictisit ..... mi a crescut inima cand i am vazut pe vasy pe alexutu langa mine dar acuma nu mai e niciunu :(( decat barbarele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

te inteleg...barbarele sunt un inamic mai de temut decat ei:D e normal sa fi trist;)
 

DeletedUser14300

daca erati buni va tineati jucatori acasa nu in barbare


jucatorii vostri unde sunt draga? ia vezi Lover andrey...sau mi-ai urmat sfatul si ai marcat barbarele pe harta...cu rosu aprins sa crezi ca doar inamicii dau stergere:D
 
Sus