Spam

DeletedUser22814

mai stau mult la coada pana am de a face cu voi :)))))))?? ce deja m am plictisit ..... mi a crescut inima cand i am vazut pe vasy pe alexutu langa mine dar acuma nu mai e niciunu :(( decat barbarele

dar cine te-a amenintat pe tine mai taca? cine a zis ca vine langa tine? in capul tau fraza aia nu poate avea decat un singur inteles? ce stii tu despre barbarii aia si despre fostii proprietari? ce stii tu despre newage mai habarnica?

ce mi zici mie de loveru pacii ca ala nici nu e la granita:))
ce bine era daca ar fi dat stergere altcineva(stim noi cine), nu?

P.S. sper sa primesti din partea colegilor tai acelasi respect pe care il ai tu pentru ei, sa primesti ce meriti.
 

DeletedUser

pai mi sa pus pata pe voi cand m ati atacat miseleste ..... cei care au dat stergere stii ? si no de atunci mi a ramas acolo ceva amintire
pai fosti tai colegi unii din ei spargeau conturi inobilau intern pupau in fundulet pe altii cred ca stim despre cine vorbim nu ????????????

pai respect acord cui merita mult si pentru ceilalti am si pt ei un oarecare respect


@me of west sterge te la gura..

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

pai ...
pai..

pai.. respect acord cui merita mult si pentru ceilalti am si pt ei un oarecare respect


@me of west sterge te la gura..

pai ..pai ..pai ..
ai uitat sa spui de cea de-a 3-a categorie..cei pe care i-ai inobila:))) din prea mult respect probabil:p
 

DeletedUser24788

renzor cine e analfabetu?

pai.. respect acord cui merita mult si pentru ceilalti am si pt ei un oarecare respect

:) :D


1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24788

ioooooooi :)))))) hai ma gata ca m-am saturat de discutia asta care oricum u va ajunge la nici un rezultat pozitiv daca asta te incanta poti sa trimiti oricum o sa ma prinzi fara deff ca e la granita toata

ps: asta nu inseamna ca vei face ceva:D :))) am si colegi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

renzor... nu uita niciodata de unde ai plecat, stii cum i aia oamenii se schimba dar ii bantuie trecutu'
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21711

ca prin minune.. dintr-o data.. curge spam-ul pe aici :)
cred ca intram in spiritul sarbatorilor... :)

numai asta vad a fii cauza la problema noastra.. ca altfel dormim :D
 

DeletedUser18437

salz :)
oameni buni eu nu inteleg 1 lucru ...
Statistică Lumea 5
Număr de jucători: 2.027

din 2000oameni vreo 20posteaza pe extern,si mereu aceeasi 20.restul unde sunt ? incativi :confused: :)))
 

DeletedUser21711

hmm.. crazy in actiune pe Ghost? :)

deci.. sa nu mai glumim atata...
cine e prieten, e prieten.. nu isi dau atacuri :)
 

DeletedUser14300

bine ca mi-ai spus...daca mai raman cu ceva nobili dupa toate barbarele astea...poate te ajut eu sa scapi de plictiseasla...
 
Sus