Spam

DeletedUser

Spam - Septembrie 2010
Lumea 5

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.



Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 5 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta.


Copyright: Gabi23
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Prefer cald, pana in noiembrie cand dau drumul la caldura, daca se pune un frig, stau cu suba pe mine si in casa:D
 

DeletedUser21711

macar sa fie cald pana pe 1 noiembrie.. ca atunci e ziulica mea....
ce n-as da sa fac plaja de ziua mea :)
 

DeletedUser21711

da... de luminatie.. e cel mai frumos :)

de fapt.. familia mea... are ceva fixuri cu nasterile..

eu sunt in:

1 noiembrie - Luminatia ( Ziua sfintilor )

Fratele meu 5 decembrie - Mos Nicolae

Taica-mio 23 august - nu stiu exact ce sarbatoare e.. parca sfanta maria mica... sau nu stiu exact dar stiu ca e sarbatoare

Bunicu - 1 iunie - ziua copilului :)
 

DeletedUser14300

hihi...misto:)
si eu sunt nascuta intr-o zi frumoasa:) pe 14 feb. de ziua indragostitilor:D
 

DeletedUser5809

Scapa sotul mai usor cu cadourile, iti ia doar unul si se pune de ziua indragostitilor si ziua ta.:D
 

DeletedUser14300

si la aniversarea casatoriei:| ce ne-am cununat 2 zile mai devreme pe 12.02:(((((

dar ce atenti sunteti voi barbatii la detaliile astea:p daca era vorba de dat mai multe cadouri nu te alarmai asa! pun pariu ca nici nu sesizai:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Vai ce usor scapa, parca nu este corect, nimeni nu are asa noroc.:eek:
Dar sunt sigur ca se revanseaza el de 1 martie si 8 martie:D


Ps:cel putin asa nu prea are cum sa uite ziua ta si aniversarea casatoriei:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

asta cu uitatul...garantat;) e in avantajul lui, ca e greu sa uite 3 evenimente odata:D...dar cu cadourile stai linistit ca ia cate unul pt fiecare ocazie:) si nu scapa niciodata prea ieftin...am eu grija de asta:D
 

DeletedUser21711

mai sa fie... lucram si eu la filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=Yh-kBDOBkyY si.. cautam prin arhivele tribului WANTED, cand.. dau de jucatoarea noastra anonima Fraise :)

Chiar ea a declarat oficial ca e "deea" si acuma... se da drept anonima... :D
offf..... anonimii astia.. se dau singuri de gol :)
 

DeletedUser

Stii Rex,doar pentru ca tu nu stii sa observi lucrurile,nu inseamna ca toti fac la fel.
Era mai mult decat simplu sa-ti dai seama cine sunt,dar e interesant-daca pot spune asa- sa vezi cum isi consuma unii neuronii pentru asemenea lucruri. :)

Felicitari,mi-ai aflat numele.Altceva?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21711

cand erau razboaiele micilor nebuni pe la pagina 127... eu nu aveam cont pe extern... :)

de aceea nu am stiut cine esti....
acuma intelegi? Nu e vina mea....
totul a fost sa nimeresc cu clickul exact pe pagina aia :) din cele 200 si.. ceva.. :)
 

DeletedUser

cat bulan pe tine :)) oricum si eu stiam cine-i fraise dar lasam sa fie o anonima :))
 

DeletedUser

Pai n-ati aflat?
Andreea,jucatoare de triburile.ro de 2 ani.Ce informatii mai vreti sa stiti?Varsta,locatie,CNP?!Poate sunt cautata de FBI si nu vreau sa ma gaseasca. :D

Si ghost..tre sa te lauzi?Oricum iti era imposibil si tie daca nu era faza aia.
 
Sus