Spam

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
crede-ma ca nu stiu cum arata topul.. eu ma mai loghez pe lumea asta doar ca sa nu devin inactiv, si ca e singura lume pe care mai am cont... in rest, habar n-am ce se intampla pe acolo :D :))
 

DeletedUser38736

Noi, astia care am mai ramas pe lumea asta, ne-am remarcat prin faptul ca ne-am vazut de treaba noastra pe harta si nu pe forumul extern (intervenind doar atunci cand era chiar necesar) si asa avem de gand sa o tinem pana la capat. Avem forumul intern si skype-ul pe care le batatorim zilnic si sunt mai mult decat suficiente.
Lumea e pe cale sa fie castigata de tribul Nifs (Ninja fara scule) format ca urmarea unei fuziuni intre triburile de inceput PICI + Schimbul 3 la care s-au adaugat cativa jucatori recrutati din triburile invinse de-a lungul timpului. Restul povestilor care au animat lumea 24 raman istorie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42657

Cam asa sunt unii jucatori din top de pe lumea 24 :))

Alianţă Egal cu zero
Inamic Ninja Fara Scule
Titlu Sunte-ti pregatiti...:)
 

DeletedUser43273

noi suntem de vina pentru ca in timp ce i-am crescut,inainte sa ne tradeze,nu le-am pus in mana cartea de gramatica:D...
ne cerem scuze public celor care au fost chinuiti vizual de titlul declaratiei:D

P.S.: ce bine e sa dormi noaptea:)):))
 

DeletedUser43273

Cu sau fara cratima:D...dupa ce fara sa fim anuntati oficial am fost atacati din senin...am ajuns la concluzia ca unii nu dorm noaptea pt ca ziua nu ne pot lua satele:D
noi dormim noaptea...ei ne iau satele...toata lumea multumita.:D

Sunt mult mai mari ca noi.Vor castiga razboiul.Dar noi nu jucam pentru sate.Nu am jucat nicodata pt averi virtuale.Altele sunt bazele noastre.
Dar ramanem si jucam.Rezistam cat putem.Orice numai ca dimineata unii sa aiba ochii umflati de somn:)))
Privim toptul ca pe o distractie...si cu asta basta.Ca e doar un joc online.Unii uita asta.Singurul castig sunt prieteniile formate pe el.Si aici am castigat lumea 24 de multa vreme:D...
 

DeletedUser38736

Mao,

Asta numesti tu ca nu ai fost anuntat?

cdragosh a spus:
Oficial va anunt ca aveti timp pana luni dimineata sa stergeti rezervarile de pe claimurile noastre.
Conducerea egalilor e rugata sa ia masuri.
O sa va rog, totodata, sa goliti satele care s-au luat peste claim
Daca pana luni rezervarile nu sunt sterse, ne rezervam dreptul sa actionam in consecinta.

Iei in calcul cand spui ca nu ati fost anuntati si telefoanele date de giulesti pt aplanarea conflictelor? In plus am vorbit personal cu jucatori din conducerea voastra asa ca... las-o jos ca macane.
Colegul tau ne-a dat dreptate:
DragosIon a spus:
eu mi-am sters rezervarile mele, tizul meu are perfecta dreptate daca am stabilit o regula nu ne sucim

imi cer scuze ca postez aici...
si totusi nu s-a intamplat nimic.
Trebuia sa va trimitem semnale de fum?
Cat despre cratima, omul caruia i-a facut placere sa va declare razboi are o meserie in care a salvat zeci sau poate sute de vieti si nu a avut nevoie de gramatica pentru asta. Fiecare in viata asta e bun la ceva. Va place sa-l tot muscati pe unde apucati. Spor la facut asta! Cat timp el va demonstreaza in fiecare zi ca va este superior prin ceea ce face si cu ce poate demonstra (iar pe joc va demonstreaza prin faptul ca nu prea existati in raport cu el) voi puteti spune ce vreti.
De prieteni pe joc, nu cred ca ai contorul la tine sa masori care dintre triburi si-a facut mai multi prieteni. Incearca sa incetezi din a avea impresia ca tu ai inventat roata.
Despre nopti pierdute (sau nu), am ajuns in situatia in care pierdem noptile daca vrem, cand vrem si cu cine consideram ca merita (daca merita). Nu va maguliti ca voi sunteti motivul pt care stam noaptea (daca stam) ca nu e cazul. Incheiem razboiul asta si daca intram la 2 zile pe joc si la 6 luni pe skype:) Jucatorii cu care te bati acum in zona aia faceau parte, la inceputul lumii, din tribul "Schimbul 3". Crezi ca intamplator? Eu cred ca stiau ei ce stiau cand au format tribul cu numele ala.
Nu o sa mai intru in polemici cu voi pt ca nu merita. Voi aveti realitatea voastra proprie asa ca nu o sa mai postez aici. Cu unii dintre voi mi-a facut placere sa joc. Bafta in continuare la joc si in viata reala. Vorbim pe harta
 

DeletedUser43273

Eftin si bun.dar halatul?:D

Pe joc joc imi mentin parerea:).Ai dat dovada de multe ori de multe lacune(are rost sa le insir aici?nu cred!).
Frumos mesaj, dar:
Nu vorbiti de respect.mai ales ala sa nu vorbeasca de respect.Nu stiu ce face in viata reala, dar pe joc a muscat mana ce l-a crescut.Ba mai mult...defaimat tribul care l-a crescut jignind jucatorii de acolo.Asta imi spune tot despre caracterulu lui.Noi ce i-am facut?Ca l-am scapat de interne doar eu de vreo 3 ori?L-am si lasat sa plece la voi,dar el...Batman.Si mergand pe principiul ca CIne se aseamana se aduna....:)

Bafta si tie in viata reala.pe joc imi mentin parerea.Ati facut prea multe si prea multi v-au aratat cu degetul pe lumea 24.Asta da de gandit.Stim ca scopul scuza mijloacele....dar onoarea si mandria nu au nevoie de vreo scuza ca sa existe.Noi chiar n-avem steagul patat:).SI sunt mandru de asta.
Numai bine:).Eu am sa dorm linistit noaptea fiind multumit ca nu am lasat balta lumea reala pe te miri ce averi virtuale:).

Spor la inchiderea lumii 24.Sa va felicit insa...o voi face,dar doar pe cei care merita cu adevarat si pot tine capul sus cand primesc felicitarile.
 

DeletedUser42657

Respect pentru bbaress si pentru orice face in viata lui reala, daca rezultatul este cel pe care il spui tu dragos, dar asta nu e o scuza pentru a nu stii gramatica. Si nu-mi spune mie ca bbaress imi e superior pe joc, doar pentru ca are mai multe puncte ca mine, pentru ca eu nu am fugit cu coada intre picioare la stapan cand mi-a fost mai greu si totusi, nu sunt departe de el. Tot ce mi-a demonstrat mie acest personaj, si o spun total obiectiv, a fost o mare lasitate, insotita de multa aroganta nefondata, plus lipsa de respect. Si daca, tu crezi altceva, as vrea sa imi argumentezi cu ce imi demonstreaza mie bbaress ca imi e superior.
Si apropo de ce spuneai mai sus, nu v-ati facut remarcati ca v-ati vazut de treaba, v-ati facut remarcati ca v-ati bagat in treburile altora. Oricum, respect pentru ca ati ajuns la sfarsitul lumii prin toate scamatoriile pe care le-ati facut, probabil ca asa trebuie sa faci, ca sa castigi o lume, dar nu poza in omul corect si cinstit care a facut totul ca la carte, ca desi multi nu stiu ce s-a intamplat de fapt, noi stim, si esti mult prea departe de un om cinstit.

Oricum, ar trebui sa intrati mai des de 2 zile pe joc, ca mai apar chestii din astea dupa 3 saptamani de razboi, cu marele Nifs:
HoF.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari !! Una peste alta a fost o lume unde s-a jucat pana la un anumit nivel, clar MOD au facut istorie pe lumea asta dar greselile de diplomatie plus tradarile i-au scos.Sincer acum un an nu imi imaginam niciodata un top asa, dar cei mai perseverenti au castigat ,multi au castigat respect altii si l-au pierdut .Inca o data FELICITARI castigatorilor !!
Singurul lucru pe care l-am castigat pe l24 au fost prieteniile legate in rest nopti nedormite ,stres pai ori e joc ori e loc de munca .

PS: Sfatul meu este sa renuntati la jocul asta , iti manaca timp ,viata si banii .
 
Scor reacție
98
Felicitari !! Una peste alta a fost o lume unde s-a jucat pana la un anumit nivel, clar MOD au facut istorie pe lumea asta dar greselile de diplomatie plus tradarile i-au scos.Sincer acum un an nu imi imaginam niciodata un top asa, dar cei mai perseverenti au castigat ,multi au castigat respect altii si l-au pierdut .Inca o data FELICITARI castigatorilor !!
Singurul lucru pe care l-am castigat pe l24 au fost prieteniile legate in rest nopti nedormite ,stres pai ori e joc ori e loc de munca .

PS: Sfatul meu este sa renuntati la jocul asta , iti manaca timp ,viata si banii .

eu mai joc pana la ultimu sat :)) si asa am cp activ , si dupa cred ca ma las de tot, :D
 

DeletedUser42657

pacat ca Nifsul nici acum nu e in stare sa inchida lumea fara alta "angajari" ( da da, stiu raspunsul, e mai rapid asa :)) )
 
Sus