spamer race

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De fapt am vrut sa zic : eu si inca alte cateva milioane de romani .Ne leaga o iubire Ros-Albastra :cool:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
N-am zis ca nu face investitii...dar daca si-ar tine gura aia, ar fi patronul ideal.
Eu zic ca asta e motivul pentru care este atat de hulit.
 

DeletedUser

Ce vorbesti tu acolo bre?
O fi el dintr-o bucata ,dar nu mai vad vreun fost sau viitor patron de echipa sa investeasca asa cum o face el.

Da, pe nimeni nu mai intereseaza modul in care a facut el avere..Poate sa va fure astia pana ramaneti in chiloti, daca va da dupa 5 zile o frunza sa va acoperiti si o bucatica de paine, sunteti toti multumiti :)
 

DeletedUser2748

pai cum a facut avere?!! :))) cu oile ca si multi altii pe care ii cunosc personal avand ca ocupatia de baza oier din mosi stramamosi , majoritatea taranilor crescatori de oi au facut bani frumosi pe vremea lui nea nicu :) acum urmasii culeg roadele :)
oricum nimic de invidiat din partea mea: ai cu ce? stii cum ? ai posibilitatea ? de ce nu ?
asta ii tine in loc pe romani n-au ambitie si mai mult determinare sa duca lucrurile la bun sfarsit
si inca ceva, noi romanii avem in statistica cam 45% din populatie care traieste in zone rurale(in care se stie bunicii nu au mai mult de 3 clase) la ce limbaj sa ne asteptam?!!!{doar 10% urban si 45% intermediar =>Sursa }
asta e romania daca vrem sa nu fie asa de ce sa nu o schimbam? incepand cu noi :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
E mult mai complicat decât atât iar o discuție pe forum nu va schimba oricum nimic!
 

DeletedUser2748

poate nu poate da cine stie, e deajuns sa priceapa macar unu din vizitatori-cititori
eu is multumit :)

da , este greu de schimbat lumea dar nu imposibil
in fond si pana la urma totul este relativ :)
 

DeletedUser

pai cum a facut avere?!! :))) cu oile ca si multi altii pe care ii cunosc personal avand ca ocupatia de baza oier din mosi stramamosi , majoritatea taranilor crescatori de oi au facut bani frumosi pe vremea lui nea nicu :) acum urmasii culeg roadele :)
oricum nimic de invidiat din partea mea: ai cu ce? stii cum ? ai posibilitatea ? de ce nu ?
asta ii tine in loc pe romani n-au ambitie si mai mult determinare sa duca lucrurile la bun sfarsit
si inca ceva, noi romanii avem in statistica cam 45% din populatie care traieste in zone rurale(in care se stie bunicii nu au mai mult de 3 clase) la ce limbaj sa ne asteptam?!!!{doar 10% urban si 45% intermediar =>Sursa }
asta e romania daca vrem sa nu fie asa de ce sa nu o schimbam? incepand cu noi :)

=))) A facut si el niste zecii de mii din oi, da tu crezi ca cu oile sa imbogatit? Intreaba pe fraierii aia care i-au vandut terenuri , multumiti ca au scapat nebatuti :), sau modul cum a preluat steaua, sau cum a facut schimbu ala de teren cu MAPN.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus