Sparta vs LT

  • Autor subiect LORD VLAD CAMPION
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si unde este activitatea de atunci?? a intervenit o monotonie pe k45, era altfel inainte!!
 

DeletedUser

Cine mai are interes pt. k 45 acum? Pe mine nu prea ma mai intereseaza . In caz ca nu observi Sparta nici nu mai exista . E doar intr-o alta forma mult mai evoluata care cand doreste sa loveasca o va face cu siguranta . K45 in viitor va fi cel mai tare loc. Intalnirea intre »MaSoN si TRX . Altceva nu va mai exista.
 

DeletedUser4838

Va inclestarea noilor membri din ambele triburi... daca va fi titanica, vom vedea. Insa nu vad nimic spectaculos acum.
 

DeletedUser

Are dreptate Ovidius, va fi inclestarea celor noi.
Nu zic ca cei noi nu sunt demni de Mason sau TRX pentru ca altfel nu ajungeau acolo, insa eu unul astept sa vad o implicare din partea celor vechi, din partea lui cdef, starlet, becks, patriotul, devilish, spartanu, ovidius, sl3sh.

Razboiul adevarat o sa fie cand o sa fie granita comuna mult mai mare decat este acuma :)

Momentan, TRX-ul este in dezavantaj fata de Mason pe acele continente, dar Masonul nu este chiar obiectivul nostru prinipal si cred ca nici TRX-ul nu este obiectivul lor principal.
Prevad si eu o lupta frumoasa, dar pe viitor.
 

DeletedUser

Normal, pentru ca ati incercat sa aduceti cativa jucatori , buni din JA la voi, si ati adus tot tribul.

Iar pe cei care i-ati recrutat ii cunosc/cunoastem din alte triburi, va spun sincer, din tot ce ati recrutat in k 45, 3 [maxim] daca meritau ;).
 

DeletedUser

Ce pot sa spun e ca va asteptam. Sa vedem cu adevarat valoarea :)

Mici statistici(naimportante) :

Side 1: »MaSoN

Side 2: TRX -TRX- ~TRX~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,487
Tabăra 2: 7,254
Diferență: 2,767

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 32,022,310
Tabăra 2: 49,304,548
Diferență: 17,282,238

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245,120
Tabăra 2: 8,258
Diferență: 236,862

image.php
 

DeletedUser

trist... ne-ati facut varza academia :( sunteti cel mai valoros trib impotriva caruia am jucat vreodata!

BRAVOOOOOO!!! Va recunoastem superioritatea!!!!! De cand asson nu a fuzionat cu Sparta, a devenit cel mai puternic trib. lupta de pe L4 este inegala :(
MP-ChillyBone300.jpg
 

DeletedUser4838

Sani... Lasa ca si noua ne-au facut altii praf academia. Ala era alt topic. Si cred ca aici era Sparta vs. LT. Deja s-a adus vorba MaSoN vs. TRX. Cred ca discutia trebuie mutata in alta parte si topicul inchis.
 

DeletedUser

:cool::cool::cool::cool::cool:

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus