Specimenele lumii 20.

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

Eu am gasit unul, un specimen ..


Carold II - el este subiectul meu.


A plagiat tribul IMMO .. Toate bune si frumoase - n-am zis nimic .. Pana cand eroul se trezeste sa-l trimita la mine pe unul dintre oamenii lui ca sa negociem o alianta sau un pact ..

Poate ca am reactionat putin cam acid, dar am justificare :)

ynfector în data de 09.04. la ora 11:43
salut am putea incerca o alinatza sau un pna ?astept raspunsu tau !! o zi buna in continoare

Rhadookoo în data de 09.04. la ora 11:46
Dispari! Dupa ce ca ati copiat numele tribului IMMO fara sa imi cereti voie , mai aveti tupeu sa cereti si alianta .. Asta e culmea idioteniei ..
O sa va distrug ma!
Nu o sa rezistati nici 2 saptamani..

ynfector în data de 09.04. la ora 12:10
deci ba nam stiut in primu rand io doar am intrat in trib ... al doilea io nam treaba cu voii ... nici nu stiu ce ai u de impartit sau cu cine nici nu ma intere ... si ** frumos nu ma loa pe mn cu dispari si de alea ca io nam ** cu tine ok hai bafta in cea ce vrei sa faci :)


Grandiosul, colosalul si inegalabilul Carold II s-a simtit jignit de raspunsul meu asa ca da niste telefoane:

caroldforum.png


Aliatii lui l-au cam luat in zeflemea si, vazand asta, el a dorit sa sublinieze faptul ca noi, IMMO l5 si IMMO l10 i-am plagiat lui tribul de pe lumea 20:

plagi.png


Adica am fost atat de uimiti de performantele lui de pe lumea 20, incat tribul care este de un an jumate pe primul loc pe RO10 si care o lunga perioada a stat in fruntea clasamentului pe lumea 5 fara relatii diplomatice, si-a schimbat numele si intreaga imagine in IMMO lu' Carold II :eek:


Alta chestie extrem de tare:
carold.png




El pretinde, prin emblema de la profil, ca este jucatorul Aida Folch de pe RO10 :D


Parerea mea:
Danimaxxx, Madalin2009, Adrian Barbarul, sunteti mici in comparatie cu asta :D

KillYourself.jpg
====cel mai bun sfat ;)


Astept cu interes sa prezentati cu aceeasi publicitate specimene de genul celui de mai sus :p
 

DeletedUser

Da nu ti-e putin rusine obrazului sa ii copiezi tribu de pe l20....ha,cat tupeu :D
 

DeletedUser

e lasa ca vedeti voi radule
:))))

sincer m-am cam chinuit vreo 2 minute sa inteleg complet ce a vrut sa scrie agramatul ala de ynfector
:D
 

DeletedUser

Funny.... Da cahia asa ma, sa copiati voi prea maritul trib IMMO de pe lumea 20, rusinica :D
 

DeletedUser

E prin k-ul meu Carol si tribul lui lafel.Ce distractie va fi prin k45.Bafta Carol!Si familiei tale de 3 triburi si academiilor vostre(3 aveti parca.).Bafta multa!
 

DeletedUser9371

Eu am gasit unul, un specimen ..


Carold II - el este subiectul meu.


A plagiat tribul IMMO .. Toate bune si frumoase - n-am zis nimic .. Pana cand eroul se trezeste sa-l trimita la mine pe unul dintre oamenii lui ca sa negociem o alianta sau un pact ..

Poate ca am reactionat putin cam acid, dar am justificare :)




Grandiosul, colosalul si inegalabilul Carold II s-a simtit jignit de raspunsul meu asa ca da niste telefoane:

caroldforum.png


Aliatii lui l-au cam luat in zeflemea si, vazand asta, el a dorit sa sublinieze faptul ca noi, IMMO l5 si IMMO l10 i-am plagiat lui tribul de pe lumea 20:

plagi.png


Adica am fost atat de uimiti de performantele lui de pe lumea 20, incat tribul care este de un an jumate pe primul loc pe RO10 si care o lunga perioada a stat in fruntea clasamentului pe lumea 5 fara relatii diplomatice, si-a schimbat numele si intreaga imagine in IMMO lu' Carold II :eek:





El pretinde, prin emblema de la profil, ca este jucatorul Aida Folch de pe RO10 :D


Parerea mea:
Danimaxxx, Madalin2009, Adrian Barbarul, sunteti mici in comparatie cu asta :D




Astept cu interes sa prezentati cu aceeasi publicitate specimene de genul celui de mai sus :p

hehe vad ca nu ai uitat de cei 2 mari si tari de pe lumea 5 care aveau triburi de peste 1000 de membrii si au disparut in mai putin de o luna de pe harta:))
In mod clar Domnul carol ii depaseste pe danimaxxx si adrian barbarul, dar din pacate nu prea avem ce face, tot timpul vor exista asemenea fenomene pe triburi.
 

DeletedUser33140

acum io am o dilema, daca incep aia sa-i vaneze pe toti care au avut legatura cu IMMO? ma simt fara aparare, violat, toate astea din cauza lui rhadookoo ala......sa-mi trimiti 10k din fiecare resursa sa-mi pot face aparare radule!:cool:
 

DeletedUser24244

bucearugby în data de 09.04. la ora 16:20
Am o intrebare :) ... Te crezi ashea de instarita sa`mi ameninti membrii ?:)

valybullet în data de 09.04. la ora 16:22
Poate vrei sa zici instarit...Incercam sa fac si eu rost de cateva ferme fara chinuiala

bucearugby în data de 09.04. la ora 16:23
Instarit ... Din cate vad ai la Profil Feminin si nu Masculin :) .Nu mai conteaza asta :) ... Am gresit neintentionat ... Te rog frumos inceteaza cu amanintarile :)!

valybullet în data de 09.04. la ora 16:26
La profil scrie clar Masculin...astea nu sunt amenintari, se practica pentru a face rost de ferme la inceput de joc. Dar nu a mers cu vorba frumoasa, o sa fie nevoie de forta... Sa inteleg ca u esti plagiatorul:p

bucearugby în data de 09.04. la ora 16:27
O sa vorbim peste cateva zile :) !

valybullet în data de 09.04. la ora 16:29
Nu e naspa sa ai un trib plagiat? Mie mi-ar fi rusine...

bucearugby în data de 09.04. la ora 16:30
Ahahahahaa =))) !Ala e Trib de fete , fetitoooooooooo :) !

valybullet în data de 09.04. la ora 16:30
Macar e trib original, nu copiat ca al tau

bucearugby în data de 09.04. la ora 16:31
E copiat Tribul ?=)) .Nu cred :) !

valybullet în data de 09.04. la ora 16:32
Cred ca mai sunt inca vreo 3 copii ale tribului IMMO, lipsa de imaginatie...

bucearugby în data de 09.04. la ora 16:34
Daca spui tu !DnD acum ca imi e sila de tine :) !Multumesc si o zi buna !





Mai sunt si altii...
 

DeletedUser

valy, vezi bre ca esti femeie, ce puii mei zici ca esti barbat? ca acu te dau afara. [STF]!
 

DeletedUser

Da nu ti-e putin rusine obrazului sa ii copiezi tribu de pe l20....ha,cat tupeu :D



Ajung doi unguri in Bucuresti... Fără nici un ban, foame mare, ce se gandește unul: - hai sa ne despartim si sa cersim, iar la sfarsitul zilei ne intalnim sa vedem cat a strâns fiecare... Zis si facut ! Se despart ei, pleaca fiecare unde crede de cuviinta si pe înserat se intalnesc dupa cum au stabilit. - tu cat ai strans ? -10 lei... - si cum ai facut ? - am fost într-un parc si am scris pe un carton: NU AM SERVICI, AM 3 COPII DE CRESCUT, VA ROG SA MA AJUTATI ! Dar tu cat ai strans? 7.658 de lei - Iooy !!! dar cum ai facut ? - am scris pe un carton: IMI LIPSESTE UN LEU SA MA INTORC IN UNGARIA !


era doar asa de amuzament ... cand facem o bauta?

on topic ... chiar nu conteaza cine ce a copiat .. eu nu m-am uitat niciodata la numele tribului ci la jucatorii din spatele lui
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus