Specimenele lumii 20.

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3192

Alta chestie extrem de tare:
carold.png




El pretinde, prin emblema de la profil, ca este jucatorul Aida Folch de pe RO10 :D

raduleeeeeeee...eu fac greva./...nu se poate asa ceva....pai cum de poza mia nu a luato? :(( lasa ca ii arat eu lui! :p:p:p
 

DeletedUser

probabil daca iti pui imaginile facute de nicotina , alea de se rotesc , s-ar putea sa le fure pe alea
 

DeletedUser

eu degust o bere....lasa-l sa plagieze, in fond si la urma urmei, conteaza oamenii....daca sunt de treaba, daca nu...sa-i fie de bine
 

DeletedUser33899

Radule am si eu o intrebare: Immo de pe lumea 15 a lui lord samo si crioli ce a fost?fake sau a fost facut cu instiintarea adevaratilor intemeietori?pana la urma cui ii apartine dreptul de autor pentru acest trib "immo"?

Multumesc anticipat pentru raspuns! :)
 

DeletedUser

din cate stiu a fost autorizat de rhadookoo , eram pe acolo si eu , pana a venit crioli si ne-a stricat joaca
 

DeletedUser

come on...

we atatea discutii despre acest trib
hai sa gasim altul de care sa discutam ca deja este expirat subiectul asta
:)
 

DeletedUser29717

bucearugby nu va luati de el :)) si mai ales Nu de IMMO sunt cei mai tari La inceput au fost 300 de pampalai si academia lor -300- de specimene dupa au venit IMMO in k55 si au dat invitatie la aprox toate triburile daca vor sa faca fuziune cu ei ...mai departe cei 300 au devenit IMMO si Astefel sau creat 300 de immoisti + 300 de pamapali emo Sfarsit mai trebuie ca MIR sa se alature si gata
 

DeletedUser4920

LUPTAM IMPREUNA CU LEGIUNILE NOASTRE
╔════════════╗
★ M-goth
╚════════════╝
╔════════════╗
★ DIABLO
╚════════════╝
╔════════════╗
★ ~AoT~
╚════════════╝
╔════════════╗
★ C-N
╚════════════╝
╔════════════╗
★ [DK]
╚════════════╝


vai sa moara salam , si guta cu sapca intoarsa ca gangsteri americani facea mancatias profilul mai misto pai se poate ma la valoarea voastra , doar atat ?? pai atunci eu nu mai intru pe 20 ca nu am de cine rade cam putini dastia...
 

DeletedUser2821

Radule am si eu o intrebare: Immo de pe lumea 15 a lui lord samo si crioli ce a fost?fake sau a fost facut cu instiintarea adevaratilor intemeietori?pana la urma cui ii apartine dreptul de autor pentru acest trib "immo"?

Multumesc anticipat pentru raspuns! :)

A jucat si radu acolo dar putin si mai deloc , si au avut " autorizatie " sa zic asa :) .
Crioli si samo sunt niste oameni maturi , nu plagiaza ei , stai tu linistit .
 

DeletedUser7039

Radule am si eu o intrebare: Immo de pe lumea 15 a lui lord samo si crioli ce a fost?fake sau a fost facut cu instiintarea adevaratilor intemeietori?pana la urma cui ii apartine dreptul de autor pentru acest trib "immo"?

Multumesc anticipat pentru raspuns! :)

Dreptul de autor ne apartine mie si lui intruethere ..
Lord Samo este veteran IMMO si a primit acordul sa intemeieze tribul pe l9 si pe l15 .. Din auzite stiu ca au facut treaba buna baietii pe acolo ..
 

DeletedUser2821

da pe L15 au facut treaba buna :) !!

Pacat ca au fost infranti si eu am ajutat la asta :| .. inca regret asta .

Salut , setzele !!!

Cum de nu va uitati la barca , real , sau stati pe triburi si va uitati si la meci :)) ?
 

DeletedUser33899

eu eram dusmanul numarul unul a lui crioli si lord samo.ma urau oamenii aia :)
michelle eu le-am propus alianta din partea hrv dar ei n-au dorit.:) deci a fost un fel de autodistrugere.
 

DeletedUser2821

eu eram dusmanul numarul unul a lui crioli si lord samo.ma urau oamenii aia :)
michelle eu le-am propus alianta din partea hrv dar ei n-au dorit.:) deci a fost un fel de autodistrugere.

E da , pana nu i-am atacat si noi din spate , si pana nu s-a lasat lord samo si dupa crioli oricum nu picau asa repede ..am fost tampit ca nu m-am prins ca nu ei erau pericolul mare ..

Acuma imi dau seama , ca tu esti hopatropa :))
 

DeletedUser

Mai rhadookoo mai ..... Cum poți sa fii asa de nesimțit sa le copii numele ?! Deci, nu concep asa ceva !! Sa vezi ca au succes pe L20 și apoi sa modifici numele pe L5 și L10 .... eeeeii drăcie !! =))))

DAR !! Faza interesanta la tribul IMMO, pe langa miraculosul conducator e ca ...
daca accesezi profilul lor vei vedea :
1. Academie - .ImmO.
2. Frati mai mici - ~D.K.~
3. Legiuni .... (WTF?!)

╔════════════╗
★ M-goth
╚════════════╝
╔════════════╗
★ DIABLO
╚════════════╝
╔════════════╗
★ ~AoT~
╚════════════╝
╔════════════╗
★ C-N
╚════════════╝
╔════════════╗
★ [DK]
╚════════════╝

....bun pana aici. Dar dacă intrați pe profilul fraților lor mai mici (~D.K.~) SURPRIZA !! Inca cineva în familie !! E vorba de ..... tribul Magic. Eeeee bun pana aici, dar dacă intru pe profilul tribului Magic .... (ce ? ) SURPRIZA !!! Inca un frate, și mai mic !!! E vorba de (cum toți va așteptați) ... De cine ?? De Magic2 bineînțeles !!! Jur ca dacă și Magic2 mai avea vreun frate sau sora mai mica dădeam ștergere cont. E ... ceva ... mirific. Din trib în trib, fac familii ăștia pe banda rulanta.

Later Edit :

PEOPLE !!!!
Bineînțeles !!! Doamne cum am uitat ???!! Fiecare legiune are si ea, FAMILIA EI !! Păstaia, te-ai prins ? =)))))
Astfel :

~AoT~&=AoT=
Alaturi de
[DK]
IMMO
M-goth (are academie Mg-A)

DIABLO - Academii DIA-AC DIA-B DIA-A WTF ?!?!?
C-N
Triburi infratite:
C-N-A
C-N-B
C-N-C
C-N-D

Oare pana unde poate ajunge aceasta LEGATURA SUFLETEASCA, DUMNEZEIASCA SI DUHOVNICEASCA ??? =)))
(cum zicea unu`...astia fac sex cu sufletele =)))) )

Eu sper ca nu am omis nimic .... =))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33899

E da , pana nu i-am atacat si noi din spate , si pana nu s-a lasat lord samo si dupa crioli oricum nu picau asa repede ..am fost tampit ca nu m-am prins ca nu ei erau pericolul mare ..

Acuma imi dau seama , ca tu esti hopatropa :))

pai mereu am fost HopaTropa :D
dar numai ca mi-am schimbat nick-ul.am revenit la vechiul...sa vad cu asta am acelasi succes ca si cu HopaTropa?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus