Speed 2

  • Autor subiect MaSoN SpAiKeR
  • Data de început

DeletedUser1627

Dupã 13 ore pe speed m-au luat pãrinþii cu japca :((
Eram #2 când am dat mod de vacanþã lu' HUN73R :D ªi #1 în NU! :p :D

Mãcar i-am scos pe toþi care m-au atacat de la 11:30 pânã la 19:45 :D
 

DeletedUser

Am intrat tarziu [ aseara pe la 20.00 ]..
Practic nu am jucat decat azi ..

Ca prima impresie ...

1.Prefer clasicul [ cand nu trebuie sa dormi pe tastatura sa ti pastrezi satele]
2.Aceasi mizerie "clasica" in ro , in care nu exista aliante , strategi sau " lucruri din astea de nimic"
Noi am jucat in acelasi trib si sti ce zic ;)
3.O intrebare pentru castigatori ...
Stiti ce vreme superba a fost afara zilele astea ?

stiu man am fost afara si chiar si la o bere... nu am uitat de viata personala :p dar imi place jocul merita :D
 

DeletedUser5151

ai fost la o bere, dar erati 5 pe cont!!!

eu am jucat cu un prieten,
eram si importiva NU!,
si am terminat pe 14


si mie imi place!

sper ca si speed3, sa fie la fel de rapid ca speed2...
sa tina un week-end..
in timpul saptamanii e nasol..
 

DeletedUser

da :D a fost misto..pacat ca nu prea am timp sa stau asa klumea pe ele, data viitoare sper sa strang cativa prieteni buni si sa facem trib klumea :) aici a fost harababura mare... amobscaspre sfarsit s-a facut un trib noob s-au desprins doi jucatori din nu! numai stiu exact care a fost faza vroiati sa va razboiti intre voi ?
 

DeletedUser6

da :D a fost misto..pacat ca nu prea am timp sa stau asa klumea pe ele, data viitoare sper sa strang cativa prieteni buni si sa facem trib klumea :) aici a fost harababura mare... amobscaspre sfarsit s-a facut un trib noob s-au desprins doi jucatori din nu! numai stiu exact care a fost faza vroiati sa va razboiti intre voi ?

nu a fost vorba de razboiala si dupa cum ai vazut pe final s-au intors inapoi
 

DeletedUser4062

stiu man am fost afara si chiar si la o bere... nu am uitat de viata personala :p dar imi place jocul merita :D

aha ai iesit si putin afara si te-ai dus la sala de calculatoare... ce avea si bere acolo :O

:):) cand incepe urmatoare runda speed nici n-o sa mai manank .. ce sa mai zik de dormit.. :D
 

DeletedUser

aha ai iesit si putin afara si te-ai dus la sala de calculatoare... ce avea si bere acolo :O

:):) cand incepe urmatoare runda speed nici n-o sa mai manank .. ce sa mai zik de dormit.. :D

atunci nu vei rezista mai mult de 30 de ore :D joc de acasa cand sunt la prietena sau din km studentesc cand sunt la fakultate
 

DeletedUser

:) primele 12 ore au fost cum au fost...am amortit pe pat langa laptop..si un fumalau in kmera(noroc k nu era colegu aks..)vineri chiul de la fac..:)..greseala mea o fo cu sitter`u..in rest o fo klumea..knd mi`o luat best si eek kte un sat..am dat un refresh si mi`o aparut un card de rapoarte =)) asha se face..nici nuj knd le`am pierdut..

PS: Dak stai si joci un weekend un joc kre itzi place mult nu inseaman k nu ai viata personala...jocu tine 3 zile(almost)..si nu ai ocazia sa`l joci in fiecare zi..parerea mea..bafta!
 

DeletedUser5168

personal mi-a placut aceasta runda....viteza de 300, limita la trib( putea fi chiar mai restransa) timpul...... imi pare rau ca nu am putut sa rezist treaz tot timpul( sambata seara imi iesise din sleep mode iar eu dormeam, noroc ca nu si-a dat nimeni seama) imi pare iar rau ca i-am refuzat lui b3st propunerea de 1 la 1 ( chiar dak stiu ca nu poate nu as fi avut sanse) dar urmatoarea runda nu voi mai refuza....toate cele bune pana la urmatoarea runda :D
 

DeletedUser5168

aia a fost circulara. :))
oricum, daca aveam timp acceptam, dar avand in vedere ca duminica nu am jucat....

stiu ca a fost circulara ;))...imi pare totusi rau ca m-ai luat pe ultima suta de metri :(...la urmatorul sper sa te devansez ;)
 

DeletedUser1627

:) primele 12 ore au fost cum au fost...am amortit pe pat langa laptop..si un fumalau in kmera(noroc k nu era colegu aks..)vineri chiul de la fac..:)..greseala mea o fo cu sitter`u..in rest o fo klumea..knd mi`o luat best si eek kte un sat..am dat un refresh si mi`o aparut un card de rapoarte =)) asha se face..nici nuj knd le`am pierdut..

PS: Dak stai si joci un weekend un joc kre itzi place mult nu inseaman k nu ai viata personala...jocu tine 3 zile(almost)..si nu ai ocazia sa`l joci in fiecare zi..parerea mea..bafta!

27 de secunde sa iei un sat ^^
Dacã nu eºti atent! :p Mã aºteptam sã ripostezi... Da nu ai fãcut-o! =))
 

DeletedUser

Si mi-am amintit ceva...
Nu poti sa ai incredere in nimeni ... nici chiar in proprii colegi de trib :|.
I-am trimis mesaj:

Frate te las si pe tine sitter, ca tre sa plec pina in oras... vezi ca se activeaza sleep modul, numai sa te uiti daca ataca careva si sa sprijini statul respectiv cu toata apararea. de pe sate (bla bla).... Am incredere in tine !aveameu o presimtire :|.
Intru mai tarziu tot asa simt ca ceva nu e in regula, cand vad aparare cucu... :))o trimisese cu tot cu atac in HArvester of Sorrow, acesta mi-a luat un sat.. pf..
Ii trimit mesaj gen: Frate esti cu capu ? el: numai stiu exact cum a zis... ceva de genu: asa fac eu intru sitter si le distrug satele.. copil turmentat.. nu dau nume :| dar data viitoare sa dea de 10 ori inceput nou ..
 
Sus