Speed de revelion ?

Vreti runde in noaptea de revelion ?

  • Da ( scurte ) !

    Voturi: 15 75,0%
  • Nu ! ( pauza de la 22:00 la 10:00 )

    Voturi: 5 25,0%

  • Total votanți
    20
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Exista 2 variante, sa fie runde in noaptea de revelion ( scurte ) sau pauza de la ora 22:00 ( 31.12 ) pana la 10 dimineata ( 01.01 ) ?

Votul nu este public, deci nu puteti vedea cine si ce a votat, doar rezultatele sunt publice.
 

DeletedUser42606

pauza chiar pana pe la ora 12,13 k uni mai si petrec de revelion doar nu om sta sa jucam triburile si ar fi ** k macar acum sa aveti si voi admini liber
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu e vorba de pauza pentru noi, eu le pot programa chiar de azi rundele.
Sa vedem ce iese la sondaj, daca majoritatea nu va dori sa fie runde, atunci facem pauza.
 

DeletedUser42606

mda doar atat zic :))))))) sunt curios cati o sa intre pe runde max 20,30 de jucatori
 

DeletedUser42606

asta e si idea bei un pahar de sampanie pleci in club undeva,te distrezi o faci lata ;)
 

DeletedUser36214

Si cand te intorci la ora 6 beat poate ai chef sa joci un speed:))
 

DeletedUser42606

da exact aia o sa am chef :)))))))
da sti programu meu de sti kmna intorc la 6?
 

DeletedUser36214

Vorbeam in general(eu ma intorc ca pe la 6-7).Degeaba ne contrazicem noi,lumea o sa decida ce se intampla...Dar de ce sa luam dreptu la unii care vor sa joace speed...

PS:Raka,sa bagi toate rundele cu pp-uri:)) Ca sa intram in noul an mai bogati si mai buni,sa ne poarte noroc :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Interesant, aproape egalitate.

Daca la sfarsit va fi egal, votul decisiv va fi al meu. :D
 
Scor reacție
209
Am votat da, ca sa programezi rundele alea degeaba :)).
Serios vorbind, mai sunt care muncesc de revelion, dar gasesc timp pentru o runda :D.
 
Scor reacție
209
Raka, daca tot dai pe aici ca sa vezi rezultatul votului, poate imi raspunzi la o intrebare : mai sunt reduceri la pp-uri in perioada asta sau nu? Vrem sa luam 5 mii, dar cred ca asteptam degeaba :)).
 

DeletedUser42606

aia 9 care au votat da s sa joace in seara de revelion ar fi super tare :))))))))
 

DeletedUser36214

Cilnic,dar ce faci atata tam tam daca o sa fie runde si de revelion????
 

DeletedUser42159

si simax sti ca atunci cand suntem 1 la 1 , tu esti la margine :), te pup dulce ;)
 

DeletedUser36214

si simax sti ca atunci cand suntem 1 la 1 , tu esti la margine :), te pup dulce ;)

PFF:))) Mai mare prostie ca asta nu puteai sa zici:)))

P.S:Ai uitat cand jucam pe speed wars si pe runde normale,ne atacam si mereu tu erai primu la margine:))Te mai si laudai ca iei sezonu trecut cu gasca ta:))

Esti slab si asa o sa ramai:)) Te pup,Un an nou cat mai bun,sper ca o sa inveti sa joci triburile mai bine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus