sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sunt niste statistici...noi spre deosebire de altii recunoastem si cand suntem infranti..si momentan se pare ca aveti un avantaj! felicitari!
 

DeletedUser

ce ai vrut sa demonstrezi tu, ca noi suntem mai buni ca voi?


habar nu aveti sa purtati niste discutii!!!:((
sunt niste statistici, care ne arata situatia la un moment dat:)
felicitari celor care merita aceste felicitari....ceilalti...mai bine va abtineti sa mai scrieti aberatii pe forum:D
 

DeletedUser

au recuperat unul dar lau pierdut, sa vedem ce vor face si cat vor rezista in zona mea

eu deja nu mai pot sa rezist, am sa cedez cat de curand.....



habar nu aveti sa purtati niste discutii!!!:((
sunt niste statistici, care ne arata situatia la un moment dat:)
felicitari celor care merita aceste felicitari....ceilalti...mai bine va abtineti sa mai scrieti aberatii pe forum:D

deschide mai intai o discutie si poate o sa-ti facem bucuria sa-ti scriem cate ceva din cand in cand.
 

DeletedUser

habar nu aveti sa purtati niste discutii!!!:((
sunt niste statistici, care ne arata situatia la un moment dat:)
felicitari celor care merita aceste felicitari....ceilalti...mai bine va abtineti sa mai scrieti aberatii pe forum:D
:confused: Hai bre domunule unde era discutia???
 

DeletedUser

Hai mai sa fie si ROAR reprezentat de cineva aici...respect Alianta Nordului...

Cei cu baietii din TLB ? vor sa refaca tribul ? acum e T.L.B as putea specula cu initialele dar nu cunosc regulile acestui forum ,postand pt prima data si nu risc o sanctiune.

In rest ..ce sa zic..am vazut o aberatie cum ca ROAR ar fi deja terminat ,cine sa o spuna decat snooker.sound care nu cred ca exista trib de pe lumea 8 in care sa nu fi fost....mai putin XXXL si SpH sau SKD ca nu primim chiar pe oricine,in rest ..ma rrog...nu mai comentez.

Acum ce facem ? trebuie sa ii trecem si pe Die si pe T.L.B. la dusmani...of cum ma fac baietii astia sa umblu la diplomati saptamanal...mai aveti mult de schimbat triburi ? Sau ramane asta ..ca sa stim si noi...sau e o tactica sa schimbati des numele tribului ca sa nu apareti cu rosu aprins pe la noi la diplomatii....gata..am spus destule..mai las si pe altii.


Apropo...daca sunt treaz la ora asta ma intreb ce se poate intampla ? ...vedem maine ....
 

DeletedUser

XXXL...=))=)) aia sunt de mult istorie mai vorbaretule, cat despre ROAR, daca nu erau membri Camora sa va salveze voi grasi din XXL erati undeva pe la margine va dadea-ti palme cu barbari:D
 

DeletedUser

Hai mai sa fie si ROAR reprezentat de cineva aici...respect Alianta Nordului...

Cei cu baietii din TLB ? vor sa refaca tribul ? acum e T.L.B as putea specula cu initialele dar nu cunosc regulile acestui forum ,postand pt prima data si nu risc o sanctiune.

In rest ..ce sa zic..am vazut o aberatie cum ca ROAR ar fi deja terminat ,cine sa o spuna decat snooker.sound care nu cred ca exista trib de pe lumea 8 in care sa nu fi fost....mai putin XXXL si SpH sau SKD ca nu primim chiar pe oricine,in rest ..ma rrog...nu mai comentez.

Acum ce facem ? trebuie sa ii trecem si pe Die si pe T.L.B. la dusmani...of cum ma fac baietii astia sa umblu la diplomati saptamanal...mai aveti mult de schimbat triburi ? Sau ramane asta ..ca sa stim si noi...sau e o tactica sa schimbati des numele tribului ca sa nu apareti cu rosu aprins pe la noi la diplomatii....gata..am spus destule..mai las si pe altii.


Apropo...daca sunt treaz la ora asta ma intreb ce se poate intampla ? ...vedem maine ....

ai gresit camera, aici este camera nr. 4, tu sigur cauti camera nr. 5
 

DeletedUser

vai de noi dar vai si de voi!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mia placut de talibani, au intrat la voi in trib pt putin timp acum au iesit, cum sar spune sau folosit de voi
 

DeletedUser

dar talibanii deloc numai au glas pe forum, ce sa intamplat cu ei? poate ca sunt ocupati cu un nou plan de a ne ataca, poate acum o sa gaseasca un motiv mai bun dece esueaza planul lor, pt ca data trecuta a esuat din cauza mea(le dadeam sfaturi sa ma atace si ei nu vroiau) acum cred ca o sa spuna ca nu au mai atacat ca leam blocat la toti conturile
 

DeletedUser11365

dar talibanii deloc numai au glas pe forum, ce sa intamplat cu ei? poate ca sunt ocupati cu un nou plan de a ne ataca, poate acum o sa gaseasca un motiv mai bun dece esueaza planul lor, pt ca data trecuta a esuat din cauza mea(le dadeam sfaturi sa ma atace si ei nu vroiau) acum cred ca o sa spuna ca nu au mai atacat ca leam blocat la toti conturile

pai tu esti puternic..nici io nu te-as fi atacat in locu lor..
 

DeletedUser

:)) hai ca esti glumet, sunt puternic pe naiba, am vrut s afiu ironic pt ca cine a citit tema veche siar fi dat seama ca mam referit la scuzele talibanilor dc nu au mai luat sate de la noi
 

DeletedUser

Cand unul de la ei isi consuma 60 de sate de atac ASTFEL :

Agresor: dEaTh90
Sat: Mm V!n 200 (596|491) K45

Număr: 0 0 6314 0 0 3104 0 0 450 0 0 0
Pierderi: 0 0 6314 0 0 3104 0 0 450 0 0 0

Apărător: bubblero
Sat: Seraphims (543|422) K45

Număr: 246271 260636 374 203032 33832 38 1331 107682 1 2649 1 1
Pierderi: 362 383 1 299 50 0 2 158 0 4 0 0


Ma tem ca de aceea nu doresc sa ia sate :)))
 

DeletedUser11365

Cand unul de la ei isi consuma 60 de sate de atac ASTFEL :

Agresor: dEaTh90
Sat: Mm V!n 200 (596|491) K45

Număr: 0 0 6314 0 0 3104 0 0 450 0 0 0
Pierderi: 0 0 6314 0 0 3104 0 0 450 0 0 0

Apărător: bubblero
Sat: Seraphims (543|422) K45

Număr: 246271 260636 374 203032 33832 38 1331 107682 1 2649 1 1
Pierderi: 362 383 1 299 50 0 2 158 0 4 0 0


Ma tem ca de aceea nu doresc sa ia sate :)))

deci sa stabilim o treaba..cand ai 250k din fiecare unitate defensiva,nu inseamna ca esti neaparat noob,da cu siguranta nu consituie un motiv de lauda..nu asa se joaca..nu mai poate fi vorba de rationament si eficienta gandita la nivelu zonei respective..
 

DeletedUser

Cand unul de la ei isi consuma 60 de sate de atac ASTFEL :

Agresor: dEaTh90
Sat: Mm V!n 200 (596|491) K45

Număr: 0 0 6314 0 0 3104 0 0 450 0 0 0
Pierderi: 0 0 6314 0 0 3104 0 0 450 0 0 0

Apărător: bubblero
Sat: Seraphims (543|422) K45

Număr: 246271 260636 374 203032 33832 38 1331 107682 1 2649 1 1
Pierderi: 362 383 1 299 50 0 2 158 0 4 0 0


Ma tem ca de aceea nu doresc sa ia sate :)))


asta e doar asa sa te dai mare?
n-ai pierdut nici un sat de cand joci triburi?
ai timp stai linistit
ati dat mii de atacuri si ati luat cateva sate ca imi mai raman degete la o mana daca le numar
asta nu se pune?
am zis-o si am mai zis
ambele tabere au jucatori buni da hai sa nu ne prostim ca nu ne sta bine nici noua nici voua
 

DeletedUser

C-am se schimba subiectul topicului . Acesta este SPH vs. BW ,nu are deloc legatura cu talibanii. Nu mai spamati aiurea, incercati sa ramaneti in subiect !
 

DeletedUser

este vorba de ceea ce face TLB au atacat un singur sat de al meu cu 60 de sate pline de atac! nu ma laud cu trupele ca nu sunt nici macar ale mele... dar vreau sa zic ca cine e asa de destept sa dea 60 de sate de atac pe un singur sat al unui jucator activ? :|
 

DeletedUser

pardon da am uitat :-j ca acum TLB a plecat din BW :p

poate se deschide si tema SpH vs TLB daca tot am fost atentionat
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus