sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca tot se merge pe langa subiect, fac si eu un mic spam...ce aveti si cu skd de votati daca sa-i atacati sau nu? :confused::D
 

DeletedUser

xerex iti spun eu ca skd vor ramane aliatii nostri cat timp voi fi eu in conducere, asa ca nici talibanii si nici bw nu vor reusi sa rupa aceasta alianta cat timp voi fi eu in sph, ce sa pus pe forum a fost doar un sondaj de opinie, pt ca noi suntem un trib democratic si cerem parerea tribului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ati vrea voi sa cada alianta dar asta nu se va intampla prea curand! bw sunt buni dar nu mai buni ca noi!
 

DeletedUser

^__^

eu nu a-si ** in locul vostru cand de atatea ori sa cerut si in partea SKD si in SPH si in ROAR din partea TLB si catre SKD si SpH din patrea BW sa se schimbe diplomatia dar nu se va intampla niciodata asta.
 

DeletedUser

viitorul va hotara:D
acum ma scuzati, dar am un pic de treaba:)
mai trimit si eu cate un topor doua:D
 

DeletedUser

SpH - ShadowWarriorForever în data de 11.06. la ora 21:59 Citat
poate putem profita...cine stie...tre sa fim optimisti :)) oricum la puncte nu mai avem foarte mult pana sa ii ajungem pe bw...
SpH* - zZoZoo în data de 11.06. la ora 22:00 Citat
DA DA DA !! :))
da noi de ce nu recrutam din Tlb ?
SpH - killer378 în data de 11.06. la ora 22:02 Citat
Nu crde ca vrei sa te auda conducerea :))
SpH - ShadowWarriorForever în data de 11.06. la ora 22:02 Citat
sa facem o academie speciala pentru ei...sa ne batem joc :)))
SpH - killer378 în data de 11.06. la ora 22:13 Citat
Nu cred...Si nici nu ar vrea ei asa ** ...Cred ca ar sta o perioada pana se refac sub pieea noastra apoi ne-ar aatca..
SpH* - zZoZoo în data de 11.06. la ora 22:13 Citat
Am intrebat la caterinca :))
Stiu ce este intre ei :))
Vad pe forum-ul Triburile =))
SpH - vasy07 în data de 12.06. la ora 00:46 Citat
eu am votat a treia varianta. cred k singura conditie sa stabilim o alianta ar fi k ei sa renunte la tot ce au cucerit/recrutat pe continentele noastre...probabil conducerea va alege dintre bw si skd noul aliat si noul dusman...dar ar fi frumos sa-i lasam sa se bata k chiorii si noi sa ne dezvoltam in sud-est :)
SpH - ludmilici în data de 12.06. la ora 11:42 Citat
cat timp avem alianta nu o vor face.
vedeti ca s-a stricat pna-ul cu BW. acum avem nevoie de liniste in jurul nostru, in caz ca vor incepe incet incet atacurile lor. Ganditi-va ce se va intampla cu membri tlb care vor intra in bw (probabil din ce in ce mai multi). vor creste ca numar si puncte tribul BW si ne va fi si mai greu intr-un eventual razboi.
si daca vom avea razboi cu BW-ul atunci automat vom fi colegi de razboi si suferinta cu SKD.

Asha da aliati.Noroc ca nu au mai avut PNA cu noi...ca acum erau ce-i din Fam la razboi :) super tare familia :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu mai specula domnita mea :)))) iti garantez eu ca intre SKD si SpH nu va fi razboi decat daca vor ramane cele 2 triburi pe lumea asta si nici un sat de cucerit

mai bine gadestete ca TLB sa folosit DE VOI dar na din punctul vostru de vedere nu este adevarat....
 

DeletedUser

si inca ceva, nu membri simpli stabilesc regulile intr-un trib, ei decat isi exprima opinia, dar conducerea analizeaza si ia o decizie, si aceea este un razboi cu BW si TLB cat tine lumea asta.
 

DeletedUser

am mai auzit niste zvonuri legate de "premaritul" SpH si copilasi lor din ROAR ca cica daca ar fi sa cada TLB ar sari uni altora la gatu celorlalti:eek:...si am auzit din surse sigure din partea ambelor parti:D...deci inca o concluzie...HALAL FAMILIE:rolleyes:
 

DeletedUser

castelande nu vreau sa te supar dar cand mai contactat pt o alianta ce miai spus? sa iti aduc eu aminte: vi recruta 3-4 prieteni din tlb pt ca am o datorie morala, pe restul vii las voua(atunci aveam pna si eu tiam spus care a fost decizia mea si a lu grig ca daca recrutezi membri de la tlb noi vom ataca in continuare tzintele) tu ai luat mai mult de 3-4 membrii din tlb(nu teai tinut de cuvant, eu spre deosebire mam tinut de cuvant) si acum vii cu postul anumitor colegi din trib care sunt la caldurica? tu crezi ca daca 2-3 membrii din tribul sph sau din roar discuta intre ei cum le este lor mai bine , expune tot punctul de vedere a celor din sph? hai sa fim seriosi si sa ne vedem de razboiul nostru, daca il putem numi razboi ca voi nu atacati deloc, hai sa nu zic deloc, atacati doar jucatoriul care stiti ca e inactiv(subliniez acest lucru ca kaliopi spunea si ea acelasi lucru) hai va rog sa purtam un razboi pe bune, va promit ca eu dupa ce termin astazi ca atacurile pe tlb si imi voi reface trupe voi ataca bw-ul,sper sa nu stati sa va aparati in continuu, degeaba aveti atatea puncte daca n atacati, si cu sph nu poti spune ca aveti razboi , stiind ca aveti posibiltatea sa atacayi 60 de sate care sunt la granitza cu voi, dintre care 45 sunt ale mele
 

DeletedUser

ne este asa frica sa va atacam, mai asteptam ceva poate o sa ne creasca curajul...:D:D:D:D
in special tu, care esti prea bun in zona noastra si nu stiu cat o sa mai rezistam.
 

DeletedUser

Draga blanarui,eu chiar recrutasem 3-4 dar colegu tau bubblero nu a fost deacord si ma anuntat ca vom rupe PNA...atunci am decis daca e sa fie bal sa ne punem opincile de dans
Niciodata BW nu va trece pe forum la vot un aliat Razboi sau Continuare alianta.Aliati raman aliati! Xerex vezi ca-ti trimit un ceai de Hypericum perforatum :)
 

DeletedUser

ca in orice familie mai exista si discutii stimate coleg de joc care ai pus pe forumul extern acele discutii din interiorul tribului nostru..cum spunea si robert , la noi membrii au voie sa isi spuna parerea, dar deciziile importante le ia conducerea! Ca in orice familie mai exista si discutii ca na asta e! Dar stiti cum se spune " certurile unesc o prietenie adevarata"
faptul ca incercati sa destabilizati alianta prin presupuneri nu arata decat incapacitatea vostra de a arata ca sunteti intradevar un trib de renume pe aceasta lume! atacati si cuceriti sate de la noi daca va credeti mari jucatori si un trib mare, nu veniti ca niste vulpite cu verzi si uscate!
Alianta nu o sa cada! Oricare din aceste 3 triburi care va incalca acesta alianta isi va semna condamnarea! Voi cei de jos sunteti obligati sa atacati inspre noi, noi astia din nord avem mai multe optiuni!
faptul ca domnisoara kallliopi vede incapacitatea tribului ei si cauta sprijin pe la alte triburi din sud nu arata decat faptul ca suntem cineva pe aceasta lume! Pt ca au venit la voi ca sa se refaca si acum au revenit iar sub forma unui fost trib maret nu inseamna ca mai si sunt un trib maret!
Diferenta inrtre skd, roar si bw este ca primele 2 au respectat decizia de a nu recruta dintr-un trib dusman al aliatilor dar voi nu sunteti decat un mamut ! degeaba sunteti pe primul loc, sunteti un colos pt ca nu ati avut niciodata curajul sa va infruntati dusmanii fara sa recrutati din randul lor! Noi am inceput un razboi cu tlb demult, cu voi nu am avut nici o treaba drept pt care am si incheiat pna cu voi! Am zis ca voi cu treaba voastra noi cu a noastra!
Dar tlbul pur si simplu ne este inferior de o mie de ori deoarece nu este capabil sa duca un razboi pana la capat si sa realizeze ca acesta e un joc!
Faceti cum vreti dar noi nu vom chema niciodat jucatori din tlb si bw in trib! preferam sa ramanem fara nici un sat sau sa le luam pe toate dar nu fugim de nimeni si de nimic!
Macar in al 12- lea ceas sper sa va dati seama ca noi ne jucam pe acest joc si nu ne dusmanim!
:)))
 

DeletedUser

ca in orice familie mai exista si discutii stimate coleg de joc care ai pus pe forumul extern acele discutii din interiorul tribului nostru..cum spunea si robert , la noi membrii au voie sa isi spuna parerea, dar deciziile importante le ia conducerea! Ca in orice familie mai exista si discutii ca na asta e! Dar stiti cum se spune " certurile unesc o prietenie adevarata"
faptul ca incercati sa destabilizati alianta prin presupuneri nu arata decat incapacitatea vostra de a arata ca sunteti intradevar un trib de renume pe aceasta lume! atacati si cuceriti sate de la noi daca va credeti mari jucatori si un trib mare, nu veniti ca niste vulpite cu verzi si uscate!
Alianta nu o sa cada! Oricare din aceste 3 triburi care va incalca acesta alianta isi va semna condamnarea! Voi cei de jos sunteti obligati sa atacati inspre noi, noi astia din nord avem mai multe optiuni!
faptul ca domnisoara kallliopi vede incapacitatea tribului ei si cauta sprijin pe la alte triburi din sud nu arata decat faptul ca suntem cineva pe aceasta lume! Pt ca au venit la voi ca sa se refaca si acum au revenit iar sub forma unui fost trib maret nu inseamna ca mai si sunt un trib maret!
Diferenta inrtre skd, roar si bw este ca primele 2 au respectat decizia de a nu recruta dintr-un trib dusman al aliatilor dar voi nu sunteti decat un mamut ! degeaba sunteti pe primul loc, sunteti un colos pt ca nu ati avut niciodata curajul sa va infruntati dusmanii fara sa recrutati din randul lor! Noi am inceput un razboi cu tlb demult, cu voi nu am avut nici o treaba drept pt care am si incheiat pna cu voi! Am zis ca voi cu treaba voastra noi cu a noastra!
Dar tlbul pur si simplu ne este inferior de o mie de ori deoarece nu este capabil sa duca un razboi pana la capat si sa realizeze ca acesta e un joc!
Faceti cum vreti dar noi nu vom chema niciodat jucatori din tlb si bw in trib! preferam sa ramanem fara nici un sat sau sa le luam pe toate dar nu fugim de nimeni si de nimic!
Macar in al 12- lea ceas sper sa va dati seama ca noi ne jucam pe acest joc si nu ne dusmanim!
:)))

felicitari amice, dictie buna :) si atat.
 

DeletedUser4195

in curind nu o sa le mai arda de ris,,,sunt aliati tot nordul,,,nu iti trebuie multa minte sa intelegi ca pina la urma ca totul se va rezuma la un razboi intre nord si sud


ei deja au format alianta nordului,,,mai ramine ca sudul sa inteleaga ca ei sunt pericolul numarul unu,,sunt aroganti ,chiar daca habar nu au sa joace .,din cauza ca sunt mai politicieni atit si nimik mai mult,,insa cu timpul sudul va intelege si atunci bum vor fi aruncati in aer ei si aroganta lor de cei mai buni playeri ai lumii 8
cind esti slab si conjuctura te face sa incepi sa te crezi zeu domnule adrianbv care nici macar nu ai imaginatie sa iti faci un nik al tau si il copiezi de pe l3 te comoprti exact ca domnia ta
pe l3 cind aveai doar 20 de sate cind restul playerilor buni aveau 300 nici macar nu ciriai,,,,ai ramas frustrat draga domnule!!!??????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uitati-va pe harta si vedeti ca TLB face parte din jumatatea de NORD .

PS: chiar si o mare parte din BW tot in NORD e :)
 

DeletedUser11365

de cand ziceai ca te lasi si tot aici ai ramas...mare razboinic burn pana la urma tot in marea masa ai intrat....

tu ai iesit cu ceva din randu lumii?:)apucate de o lume noua,in speta l15,si daca esti top 20 dupa o luna imi cer scuze pt tot ce am zis de colegii tai si de l8 pana acuma..de acord?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus