sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tu ai iesit cu ceva din randu lumii?:)apucate de o lume noua,in speta l15,si daca esti top 20 dupa o luna imi cer scuze pt tot ce am zis de colegii tai si de l8 pana acuma..de acord?

ce i-am zis eu lui mutley nu a fost cu rautate...doar ca atunci cand era in burn nu mai stiu cu cine se certase si a spus ca se lasa..sa stii ca e un mare jucator care a jucat in burn doar ca ma asteptam sa mearga intr-un trib care se bazeaza pe calitate gen hl si nu cantitate gen bw!
Domnule ciura octav eu nu dau curs tuturor dorintelor jucatorilor din acest joc! Nu sunt nici un mare razboi nic dar nici incepator! Ca imi mai spun parerea pe forum si se baga cate unu in seama nu ma afecteaza cu nimic!eu imi spun parerea si atata tot! Da, tribul meu nu e format in totalitate de ninjalai cum sunt in celelalte triburi dar macar gustam jocul cu rele cu bune!
Domnul care tot face referire la uscaturi ar trebui intrebat de ce nu si-a pus si el la randul sau adevaratul nick pe acest forum...Bine ar trebui intrebat de cei pe care ii intereseaza...pe mine nu ma intereseaza aceste aspecte...mi-am facut un cont diferit de numele cu care joc pe lumea 8 pentru a pastra un aer obiectiv in discutiile dintre mine si ceilalti oameni de pe acest forum...dansul a dat de un player pe lumea 3 cu acelasi id ca al meu si crde ca ma cunoaste...am jucat pe lumea 3 de cand a aparut pana in primavara anului trecut cand m-am lasat pt ca ma plictiseam....cu mult timp dupa aceea a aparut un cont cu acest nick...
O zi buna va doresc!:D
 

DeletedUser

TLB s-a desfiintat ,T.L.B. s-a refacut Die s-a desfiintat Die s-a refacut...noi ( SkD,SpH si ROAR) tot acolo suntem si asa o sa ramanem in pofiida a tot ceea ce spuneti ...jumatate de Nord ,Sud sau oricine a-ti fi...iar daca avem ceva de discutat intre noi " ne spalam rufele in familie"

Asadar..atat..Respect colegii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uitate la nr de sate pe care il au bw,tlb, die in comparatie cu sph,skd,roar
eu inca nu m-am uitat dar cred ca e echilibrat!daca bw nu reuseste sa faca fata atunci e clara treaba!aliativa cu toata harta daca puteti! si sa faceti pna cu satele de barbari! ca sa nu va atace!
:)))
 

DeletedUser20480

pfff..adrianobv asta ce gura mare are frate..dar cand team scos de pe harta vad ca ai devenit expert in politice..macar politica sa stii daca habar nai de joc ;)
 

DeletedUser

pfff..adrianobv asta ce gura mare are frate..dar cand team scos de pe harta vad ca ai devenit expert in politice..macar politica sa stii daca habar nai de joc ;)

adrianobv inseamna angelli!
mai ai pana sa ma duci tu la capat!
nu judeca dupa coperta o carte!
:))))
 

DeletedUser

ete ce noutati pe harta!!!!!:):):)

miscare foarte buna ptr cei din tlb, cei care au plecat din tlb stiti ce inseamna carne de tun? :D:D:D
 

DeletedUser

eu cred ca e o mare parodie nationala treaba asta! pt prima oara willi ai dreptate! desi nu cred eu ca vor fi atacati de fostii colegi!nici macar de fostii lor aliati actuali dusmani! nu va tzine treaba asta!
:))
 

DeletedUser

probabil se apliaca regula "tineti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape" dar oare asa de aparoape? :)))

oricum sper sa nu se faca mare tam tam pe subiectul acesta, eu din cate am discutat sunt incatat de ideea de a avea noi camarazi activi, incrrederea se dobandeste in timp :)
 

DeletedUser

probabil se apliaca regula "tineti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape" dar oare asa de aparoape? :)))

oricum sper sa nu se faca mare tam tam pe subiectul acesta, eu din cate am discutat sunt incatat de ideea de a avea noi camarazi activi, incrrederea se dobandeste in timp :)

apoi nsuh cin dreq mai are incredere in tine:)))
 

DeletedUser

Ptr. fostul intemeetor =nBz=, mare cred ca iti este frustarea, sa ajungi tu sa strangi "toata" harta impotriva fostilor colegii numai sa demontrei tu ca poti ajunge la un jucator anume cu care ai tu ceva de impartit.:D:D
 

DeletedUser25671

Hmmm...bravos Sph bravos...recrutati jucatori din TLB in speranta ca ajungeti si voi pe primul loc...XereX parca le vad comentariile pe aici ca ei sunt cei mai buni ca nu ii mai da nimeni jos de pe primul loc..... si mai ziceati de ~BW~ ca recrutau jucatori din TLB atunci repede ii taxati...Oare cati trebuie sa mai vina caci deocamdata au venit 5?:confused:...
 

DeletedUser14376

Ptr. fostul intemeetor =nBz=, mare cred ca iti este frustarea, sa ajungi tu sa strangi "toata" harta impotriva fostilor colegii numai sa demontrei tu ca poti ajunge la un jucator anume cu care ai tu ceva de impartit.:D:D

ce ai mancat stricat...:D?
 

DeletedUser14376

TLB s-a desfiintat ,T.L.B. s-a refacut Die s-a desfiintat Die s-a refacut...noi ( SkD,SpH si ROAR) tot acolo suntem si asa o sa ramanem in pofiida a tot ceea ce spuneti ...jumatate de Nord ,Sud sau oricine a-ti fi...iar daca avem ceva de discutat intre noi " ne spalam rufele in familie"

Asadar..atat..Respect colegii.

:)):))):))) ce naivi sunteti oameni buni....familie..:))=))) din toate familiile ce au fost pe orice lume una nu mai exista si azi..toate s-au rupt, asa se va intampla si cu familia nordului cum o numiti voi, numa sa ajunga unu dintre triburi pe primul loc sa vezi atunci se cred stapani si nu mai tin cont de nimic si poc pica alianta

acum o sa aud cat joc eu triburile si cu x nu o sa se rupa nimic si bla bla bla....vrajala:)):)) tot se rupe tot va faceti pe la spate, asa-i romanu asa-i jocu, uitati-va pe L3 swat parca si cu tdk surori s-au rupt, pe L5 M.T. si cu Waroom frati pana la moarte si si-au dat in cap:)))=))..

daca gresesc cu ceva sa ma corecteze cineva da sa nu imi sara in cap..:D


Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

probabil cand nu vom mai avea nimic altceva de atacat, ne vom ataca intre noi. pana atunci, ce rost are sa ne dam singuri in cap? e echivalent cu autodistrugerea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus