sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hmmm...bravos Sph bravos...recrutati jucatori din TLB in speranta ca ajungeti si voi pe primul loc...XereX parca le vad comentariile pe aici ca ei sunt cei mai buni ca nu ii mai da nimeni jos de pe primul loc..... si mai ziceati de ~BW~ ca recrutau jucatori din TLB atunci repede ii taxati...Oare cati trebuie sa mai vina caci deocamdata au venit 5?:confused:...

aici ai perfecta dreptate!vina e in totalitate a zeului triburilor! domnul bubblerro , cel pe care il credeam cel mai bun prieten si care s-a dovedit a fi doar pe interes! Daca stiam ca o sa ajunga el sa invite si jucatori de mana a 2-a din tlb doar ca sa ajunga pe primul loc ma lasam demult! mie rusine ca am ajuns sa vad ziua in care recrutam din tlb!
Singura mea speranta este ca cei din tlb sa iasa din bun simt afara si sa duca razboiul pana la capat cu onoare ! Ca din partea asa zisului nostru conducator nu prea vad astfel de intentii!
Spunetii oameni buni unul ca nu va cucerii asa de usor lumea! Sa inceteze cu visele astea!
ce oameni-sa puna clasamentul mai presus de colegii de trib
 

DeletedUser

intemeietoru nbz ii illidan si atat..nu mai bateti campii aiurea..si nu-ti mai fa reclama pe spatele lu sebica...daca vroia cu adevarat nu mai jucai..

este vrb de intemeetorul =nbz= in momentul cel "critic".
pentru illidan tot respectul dar ptr. sebica19 (s.m.o.k.) sau sebica19 - N o o B z pe l13...slab caracter.

despre ce reclama este vrb.?????:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

mai adrianobv mare gura ai frate
tre sa recunosti din toti de pe forumul asta esti cel mai dezlegat la tastatura
mai poti?
sau macar spune si mie cand tastezi fierbi de suparare sau esti calm
ca sa mor de te inteleg
inteleg nationalismul in cazul de fata fata de tribul tau, obiectiile si toate altele
da spune si tu ceva constructiv
eu nu prea ma bag pe forumurile astea da le citesc din cand in cand
ma amuz, ma enervez da mai mult ma intristez cand vad jucatori cu puncte multe sa le spunem asa "as fi spus mari dar sunt doar cativa pe triburi" ca se cearta in fiecare zi
(adrianobv nu ma refer neaparat la tine cand spun asta, ** in general)
faceti ma si voi un pna in declaratii
dati-o naibii de treaba e doar un joc
si o spun referindu-ma la toti jucatorii din toate triburile
** fratilor frumos
nu va convine ceva luati sotia, prietena, prietenul si scoteti-l in oras detasati-va de un simplu joc calmativa si apoi intrebati-va daca merita atata energie irosita pe nervii pe care vi-i faceti pe triburi
regula care mi se pare cea mai adevarata de cand joc triburile si avea dreptate dongeolgau mai sus poate fi spusa foarte simplu
"fa-te frate cu dracu pana treci puntea"
completarea
dupa aia da-i in cap
unii o folosesc mai des decat altii
asta e tot triburi jucam cu totii numai ca sa fim seriosi pana la urma se ajunge la fiecare pentru el
resemnati-va si dati-i bataie la joc
in loc sa radem cu totii pe un forum cum e asta unde ne putem intalni cu totii dusmani sau prieteni noi ne batjocorim unii pe altii
asta e
poate se schimba ceva da nu prea cred
"asa ca spor la jigniri si la injuraturi mascate fratilor"
 

DeletedUser

frumos spus florine! am extras exact ce era mai important din comentul tau!
"fa-te frate cu drakul pana treci puntea"
exact asta urmariti voi
ati intrat in sph (v-ati facut frati cu draqul) ca sa atacati impreuna bw-ul(ca sa treceti puntea)
uite mie nu imi convine asta
un lucru spun
cineva de la noi din conducere a rupt pnaul cu bw pt ca a invitat 3 jucatori de la voi
in schimb dupa ce voi ati fost trimisi la plimbare din bw ati fost primiti jumate de trib in sph
unde e morala?

daca e sa inteleg un trib atunci ii inteleg pe cei din bw
aia au coloana vertebrala
voi nu am ce zice ca deja ai zis tu
iar noi progresam in clasament dar suntem in cadere libera la capitolul moral,integritate,incredere etc
pacat!
 

DeletedUser

Cine ce vorbeste de ilidan?
E ok ,am vazut ca va dati super cunoscatori pe l8 de la inceput, incep si eu cu tot respectul ptr ilidan
un om u care am puttut vorbi, in rest abureli de astea sa ce le faceti pe pm. da sincer asa lume parsiva nu am avazut ca l8.
Cunosc oameni care joaca pe l3 , si ii stiu bine, tot ce am incercat sa facem aici o fost sa ne intelegem si sa fim prieteni, auzi kaydaryn sau cine esti te intreb e mai bine in tribul tau?
E perfect?
Va intreb BW la voi e ok?
Va zic eu, daca as fi admin as desfiinta l8, pentru ca inafara de 10 oameni de onoare in rest sunteti toti vai de capul vostru, nu mai comentez.
Stiu ca o sa-mi raspuindesti tot timpul am fost un VIP
De ce?
va astept hahalerelor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu sunt khaydarin sunt angelli
da angelli ala de vrea sa plecati in tribul vostru
si khaydarin vrea asta
macar el a incercat sa comunice cu voi
dar se pare ca tu l-ai luat la misto
oricum ilm las pe el sa iti spuna mai multe
ruptura de la noi din trib se datoreaza venirii voastre
bw au evitat asta dandu-va afara
se pare ca la noi nu exista atata intelepciune
vorbiti despre onoare
ce onoare poti sa ai cand te plimbi de la un trib la altul?
nu stiu nimic despre ilidan si nu ma bag in asta
probabil e un mare jucator
**** ce legatura are sphul cu ilidan
asta e problema altora nu a mea
cert e ca voi va bucurati acum
de certurile de la noi din trib din cauza voastra
daca ati avea onoare ati pleca
cum e cum nu e tribul nostru e mai bun ca al vostru
asta sa fii sigura sau sigur
**** ce esti baiat sau fata
 

DeletedUser

buna dimineata...zeul tuturor triburilor tocmai face erori grave si nu o sa ii aduca linistea in viitorul apropiat....daca nu ar fi acest "calcai al lui ahile" in SpH parerea mea e ca ar fi o armonie si o liniste fara precedent..si va ve-ti putea desfasura in liniste ...dar cum el e nu aveti decat de pierdut....insa ,cine stie...timpul le rezolva pe toate...
 

DeletedUser

Multumesc pentru complimente domnu adrian, din posturile anterioare.. acea persoana cu care ma certasem era sebica(smok) ,dar a renuntat inaintea mea.Referitor la BW am ales acest trib deoarece acolo a fost cineva care sa imi scoata sabia din picior(castelanade), cand am fost ranit dupa ruptura TLB.Chiar daca s-a dorit refacerea T.L.B-ului , am renuntat la ideea aceasta doeoarece stiam ca nimic nu va reusi. Totusi doresc sa mentionez ca: Voi avea coloana vertebrala si nu voi ataca fostii membrii BURN(in special) si membrii TLB care in acest moment se afla in SpH. Voi tine cont de prietenii , si nu voi uita de unde am plecat, chiar daca unii spun ca: " Asta este jocul acum sunt bulinute rosii !" - eh sa stiti ca eu, adevaratii prieteni nu ii i-am rosii ii am cu alte culori marcati pe harta! Dupa cum a spus si dongeolgau... sa vedem acum SpH ajunsi in fruntea clasamentului, va mai reusi sa mentina familia?
 

DeletedUser10373

mi se par mai interesante statisticili la astfel de teme decat sa incepem iar sa ne jignim ca la usa cortului:))
propun sa deschida o tema "jigniri" cei ce vor numaidecat sa se ameninte si sa se scuipe pe forum!!:D

uite o sattistica frumoasa daca te preocupa statisticile asa de mult :))) caut-o singur si o vei gasi, un singur player a facut varza acest trib si normal l-a detronat de pe locul 1 :)) eny ce zici de asta ??? arata super dupa mine :))

Side 1:
Tribes:
Players: LE0NIDA

Side 2:
Tribes: ~BW~ -BW= @BW@
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173
Tabăra 2: 15
Diferență: 158

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,829,761
Tabăra 2: 156,723
Diferență: 1,673,038

image.php
 

DeletedUser

uite o sattistica frumoasa daca te preocupa statisticile asa de mult :))) caut-o singur si o vei gasi, un singur player a facut varza acest trib si normal l-a detronat de pe locul 1 :)) eny ce zici de asta ??? arata super dupa mine :))

Side 1:
Tribes:
Players: LE0NIDA

Side 2:
Tribes: ~BW~ -BW= @BW@
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173
Tabăra 2: 15
Diferență: 158

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,829,761
Tabăra 2: 156,723
Diferență: 1,673,038

image.php

colegu, uita-te te rog la titlu acestui topic, poate observi ceva.:rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: blanarui

Side 2:
Tribes: -BW= ~BW~ @BW@
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 4
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98,625
Tabăra 2: 38,979
Diferență: 59,646

image.php
 

DeletedUser10373

cum sa fie fratilor bw-ul in topuri can uitati cum stiu ei sa atace :))

Apărătorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

14.7%
Moral: 100%

Agresor: red belly
Sat: red E 26 (336|560) K53

Număr: 0 0 0 13267 0 0 0 1135 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 13267 0 0 0 1135 0 0 0 0

Apărător: ....
Sat: ...... (......) K43

Număr: .... ..... 0 ..... 0 0 0 .... 0 . 0 0
Pierderi: ..... ...... 0 ..... 0 0 0 ... 0


zici ca hai sa fie o greseala asta, dar lista continua :)))

Apărătorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-15.6%

Moral: 100%

Agresor: red belly
Sat: red E 28 (329|564) K53

Număr: 0 0 0 12912 0 0 0 1285 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 12912 0 0 0 1285 0 0 0



Apărătorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

1.8%
Moral: 100%

Agresor: red belly
Sat: red marele lup 01 (337|552) K53

Număr: 0 0 0 12938 0 0 0 1283 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 12938 0 0 0 1283 0 0 0 0

toate satele asa-i sunt, oare cum arata satele astuia de aparare ???
 

DeletedUser

cum sa fie fratilor bw-ul in topuri can uitati cum stiu ei sa atace )

nu toata lumea s-a nascut invatat!!
la mine , de ex, este prima data cand joc triburile si nu mi-e rusine sa recunosc!!
dar, daca tot veni vorba de cum ataca, eu spun ca este de laudat!!...macar ataca:)
 

DeletedUser14376

bw oameni de .... gust amar din partea voastra, si cu atat mai mult ca sunt vechii colegi cu care am fost in =nbz=
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus