sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14376

nu mai zic nimic, luati toate satele, nu imi mai bat capu, chiar vreau sa imi savurez vacanta fara sa ma gandesc la jocu asta, sau la oameni ca voi...

salutari din spania

(aveti noroc ca nu sunt acasa, ca nu le luati asa usor altfel)

pa g...lor
 

DeletedUser

daca erai acasa si mai jucai nu se ajungea aici.
iti doresc vacanta placuta si lasa supararea :)
 

DeletedUser26812

...

As vrea sa vad o statistica din ultimele 48 de ore sau ultima saptamana, asta daca ma poate ajuta cineva (chiar va rog), cu razboiul dintre SpH si BW ... Sunt curios daca mai are rost aceasta tema ... Nu prea cred ca se mai razboiesc aceste 2 triburi ...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~BW~ -BW= @BW@
Players:

Side 2:
Tribes: SpH SpH1 SpH*
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 752
Tabăra 2: 1,022
Diferență: 270

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 10
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,476,213
Tabăra 2: 7,801,810
Diferență: 1,325,597

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69,510
Tabăra 2: 106,497
Diferență: 36,987

image.php



=======================

Side 1:
Tribes: ~BW~ -BW= @BW@
Players:

Side 2:
Tribes: SpH SpH1 SpH*
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 196
Tabăra 2: 286
Diferență: 90

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 10
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,738,016
Tabăra 2: 2,320,159
Diferență: 582,143

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 106,497
Diferență: 106,497

image.php
 

DeletedUser10373

Intre bw si sph cred ca au un pna temporar, oricum este manarie, ambele triburi is pline de inactivi mai mult ca sigur, bw-ul il cunosc si 20 de playery joaca peste tot si toate, sittere, legaturi de internet...
Rusine SPH ca atzi cazut in plasa Bw-ului care sunt slabiti, sunt atacati masiv de catre SPARTA, YAKUZA, U.S, SKD....lista e mult mai lunga si voi acum o dati la pace cu ei in loc sa profitati de slabiciunea lor...rusine conducerii de acolo ca au inceput sa lucreze in secret si pun la cale sa-i atace pe cei din SKD mai nou...dupa recrutarile masive de prin alte parti si au ajuns pe locul 1 au inceput sa o puna in coada in fatza bw-ul, cea mai proasta strategie posibila, nici un fricos nu va rezista mult in topuri, totusi un trib mic si unit va domina L8, ~HL~ , ~REV~ si SPARTA , ordinea este aleatorie dar sunt mult mai organizati decat tot ce este la ora actuala...
Sa speram ca vor pica toate aceste triburi de `` nimik`` si cat mai repede, concepute pe acumularea de membrii cat mai multi si lipsa de unitate !
 

DeletedUser10373

omare pastreaza topicul, stiu ca ai un gust amar si mie imi pare rau, dar asta este joaca.

tie itzi pare rau ?? Pai il innobilati in tacere cum satzi para rau ??
O satzi vina randul pt. ca esti cam subtirel in sate nenea XereX, acolo asta se poarta innobilarea interna nu stiai ??? ai cu putin peste 100 de sate, el a avut 90 si ceva, cred ca esti in urmatorii 10 pe lista de innobilari de catre ai tai conducatori kardy, fox2001, anatol96 si ceilalti 2 !
Asa ca nu te relaxa prea tare ca o sa ai si tu un gust amar cat de curand, posibil ca sa-ti ceara sitter pt. golirea satelor atacand cu orice numai atac sa fie, ex. mai sus pt. ca omul habar nu a avut, sa ataci cu 12 k arcasi si cav grea numai de dragul de a ataca, ca apoi sa nu ai cu ce te apara ca tot ai tai or sa te ``execute``...

Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Intre bw si sph cred ca au un pna temporar, oricum este manarie, ambele triburi is pline de inactivi mai mult ca sigur, bw-ul il cunosc si 20 de playery joaca peste tot si toate, sittere, legaturi de internet...
Rusine SPH ca atzi cazut in plasa Bw-ului care sunt slabiti, sunt atacati masiv de catre SPARTA, YAKUZA, U.S, SKD....lista e mult mai lunga si voi acum o dati la pace cu ei in loc sa profitati de slabiciunea lor...rusine conducerii de acolo ca au inceput sa lucreze in secret si pun la cale sa-i atace pe cei din SKD mai nou...dupa recrutarile masive de prin alte parti si au ajuns pe locul 1 au inceput sa o puna in coada in fatza bw-ul, cea mai proasta strategie posibila, nici un fricos nu va rezista mult in topuri, totusi un trib mic si unit va domina L8, ~HL~ , ~REV~ si SPARTA , ordinea este aleatorie dar sunt mult mai organizati decat tot ce este la ora actuala...
Sa speram ca vor pica toate aceste triburi de `` nimik`` si cat mai repede, concepute pe acumularea de membrii cat mai multi si lipsa de unitate !

nu te cunosc prea bine.. dar de unde ai tu informatii ca in SPH sunt inactivi?

si de unde ai informatii ca SKD ataca pe BW? si mai ales cum de poti sa iti dai cu pararea cand nu esti nici din BW si nici din SpH? si nici SKD?

apropo uite aici http://map.k-io.com/ro8/topnoblers.gihttp://http://map.k-io.com/ro8/topnoblers.giff
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tie itzi pare rau ?? Pai il innobilati in tacere cum satzi para rau ??
O satzi vina randul pt. ca esti cam subtirel in sate nenea XereX, acolo asta se poarta innobilarea interna nu stiai ??? ai cu putin peste 100 de sate, el a avut 90 si ceva, cred ca esti in urmatorii 10 pe lista de innobilari de catre ai tai conducatori kardy, fox2001, anatol96 si ceilalti 2 !
Asa ca nu te relaxa prea tare ca o sa ai si tu un gust amar cat de curand, posibil ca sa-ti ceara sitter pt. golirea satelor atacand cu orice numai atac sa fie, ex. mai sus pt. ca omul habar nu a avut, sa ataci cu 12 k arcasi si cav grea numai de dragul de a ataca, ca apoi sa nu ai cu ce te apara ca tot ai tai or sa te ``execute``...


cu mare placere ti-as raspunde, dar cand dai dovada de atata lasitate incat nu intri pe extern cu nick-ul tau de pe joc...ce vrei sa-ti spun??? ca poate toate nick-urile pe care tu le-ai numerotat sunt eu....:rolleyes:(repede cu tiket-uri :D) sau ca poate chiar imi pare rau de anumiti jucatori, oricum iti multumesc de grija pe care mi-o porti, am sa fiu atent:rolleyes:
 

DeletedUser

Intre bw si sph cred ca au un pna temporar, oricum este manarie, ambele triburi is pline de inactivi mai mult ca sigur, bw-ul il cunosc si 20 de playery joaca peste tot si toate, sittere, legaturi de internet...
Rusine SPH ca atzi cazut in plasa Bw-ului care sunt slabiti, sunt atacati masiv de catre SPARTA, YAKUZA, U.S, SKD....lista e mult mai lunga si voi acum o dati la pace cu ei in loc sa profitati de slabiciunea lor...rusine conducerii de acolo ca au inceput sa lucreze in secret si pun la cale sa-i atace pe cei din SKD mai nou...dupa recrutarile masive de prin alte parti si au ajuns pe locul 1 au inceput sa o puna in coada in fatza bw-ul, cea mai proasta strategie posibila, nici un fricos nu va rezista mult in topuri, totusi un trib mic si unit va domina L8, ~HL~ , ~REV~ si SPARTA , ordinea este aleatorie dar sunt mult mai organizati decat tot ce este la ora actuala...
Sa speram ca vor pica toate aceste triburi de `` nimik`` si cat mai repede, concepute pe acumularea de membrii cat mai multi si lipsa de unitate !


nu esti bine informat!!
intreaba-i cate atacuri au acum pe sate, de la noi!!
daca tot vreti sa spuneti cate ceva ...va rog sa va documentati inainte!!
macar puteai sa ma intrebi:)
 

DeletedUser10373

edy777, informatia este din cadrul tribului vostru...
Ca nu vreti sa recunoasteti deoarece este un PNA tacit este una, iar adevarul se vede pe twstats !
 

DeletedUser

edy777, informatia este din cadrul tribului vostru...
Ca nu vreti sa recunoasteti deoarece este un PNA tacit este una, iar adevarul se vede pe twstats !

mai copile, de ce poluezi forumul cu prostii, ce pna visezi. chiar sunt atacuri din partea sph, ce tot aberezi tu acolo???
de ce nu te mai abtii si tu din cand in cand?
 

DeletedUser24690

lastad daca esti vreun nelinistit din roar care vrea sa pice alianta aia iti zic de pe acum Mai incearca!
Pnaul cu bw e cea mai aberanta teorie pe care am auzito pana acum! Uitate pe tw stats sa vezi ca se iau si de o parte si de cealalta sate! Am vrut sa declaram si hlului razboi si au intrat in bw ca sa fie mai tari ciq! Nu vad cum ar putea fi vreodata pna intre cele 2 triburi!
Cand ei sunt unicul razboi pe care il mai avem! sa facem pna cu ei ar fi ca si cum am da toti stergere cont!
esti mult prea dezinformat sau prea rau intentionat daca nu dezinformat caci mie greu sa cred ca nu stii sa folosesti tw statsul ca sa vezi ultimele cuceriri , ca sa mai fii bagat in seama de catre cineva!
Domnule ciura octav cred ca stii sa folosesti tw statsul , nu trebuie sa nege nimeni ceva evident si mai ales linia pe care a mers acest individ este una total gresita, ai fi putut sa iti dai seama!
:)))
intrebarea pe care io pun acestui individ este
cine esti si ce vrei?
si daca va avea coloana vertebrala isi va da arama pe fata
daca nu va continua cu ideile aberante
by the way -am auzit si eu ca in bw sunt multi inactivi, o fi fost criza de vina dar in sph va gantez eu ca deocamdata stam bine la capitolul activitate
nu ne purtati voi de grija ca ne descurcam
:D
 

DeletedUser

frumos spus florine! am extras exact ce era mai important din comentul tau!
"fa-te frate cu drakul pana treci puntea"
exact asta urmariti voi
ati intrat in sph (v-ati facut frati cu draqul) ca sa atacati impreuna bw-ul(ca sa treceti puntea)
uite mie nu imi convine asta
un lucru spun
cineva de la noi din conducere a rupt pnaul cu bw pt ca a invitat 3 jucatori de la voi
in schimb dupa ce voi ati fost trimisi la plimbare din bw ati fost primiti jumate de trib in sph
unde e morala?

daca e sa inteleg un trib atunci ii inteleg pe cei din bw
aia au coloana vertebrala
voi nu am ce zice ca deja ai zis tu
iar noi progresam in clasament dar suntem in cadere libera la capitolul moral,integritate,incredere etc
pacat!

angelli ! u esti cel care a scris asta ?

ptr ca la un moment dat asa apare !
 

DeletedUser

PNA cu BW a fost acum 2 luni am impresia, cand TLB se desfiinta si BW au luat jucatori de acolo, imediat sa rupt PNA-ul cu ei.

xerex... hai sa ne razboim :D

saptamana viitoare incepand de luni sunt mai liber asa ce zici?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

xerex... hai sa ne razboim :D

saptamana viitoare incepand de luni sunt mai liber asa ce zici?

Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare". :)

ce ai cu mine de vrei sa ma bati :confused:
 

DeletedUser

ce ai cu mine de vrei sa ma bati :confused:

gata am rezolvat cu postul meu.

nu am nimic cu tine dar te vad mai cu capul pe umeri... m-am saturat de injuraturi si amenintari din partea celor pe care i-am mai atacat... si din partea altora... pe care nu i-am atacat dar cei 7 ani lipsesc prin unele conduceri de triburi :D

acum serios vorbesc saptamana viitoare ai timp sa ne razboim?
 

DeletedUser10373

Ok, am inteles cum este faza cu PNA-ul intre BW si Sph, daca voi sustineti sus si tare ca nu este asa nu trebuie sa va creada nimeni pe cuvant....
Bw-ul oare mai este BW ???
Fuziune cu Devil$ - conducere eduard88 ( actual ~rev~ )
Fuziune cu VsAll- conducere Kardy ( fost Intemeietor VsAll )
Fuziune cu TNL - conducere Anatol96, zapper77 ( fosti membrii TNL )
Fuziune cu Mete - .....nu stiu daca pribeagul are functie in conducere
Fuziune cu ~HL~ - ....mafia009 posibil sa fi cerut dreptul in conducere ( fost intemeietor ~HL~)
.............
lista e mult mai lunga, acestea is doar cateva dintre triburile luate prin absortie acolo...
.............
Ci siguranta nu mai exista de mult fara aceste fuziuni in vremuri de criza, bv. lor ca stiu sa-i ``prosteasca`` pe altii atragandu-i acolo si promitand marea cu sarea...
 

DeletedUser

nu te cunosc prea bine.. dar de unde ai tu informatii ca in SPH sunt inactivi?

si de unde ai informatii ca SKD ataca pe BW? si mai ales cum de poti sa iti dai cu pararea cand nu esti nici din BW si nici din SpH? si nici SKD?

apropo uite aici http://map.k-io.com/ro8/topnoblers.gihttp://http://map.k-io.com/ro8/topnoblers.giff

sunt multi spioni tu pe lumea aceasta si pe altele...multi ori au fost spioni si in real life ori alti au mostenit gena aceasta de la parinti lor...Interesanta diplomatie au ~BW~ ....

Aliaţi
Katana
-BW=
TNA
Spirit
~HL~
KoH
=TNA=
-LGF-
@BW@
~W-S~
SHARK
LGF

Pact de neatacare (PNA)
=TNA=A
T.R.E
T.R.E,
ForcE
=LGF=
T.R.E.
ORADEA
~REV~
TLB

Duşmani
SKD
SpH1
SpH
SpH*
~SKD~
-YKZ-
S.K.D
YAKUZA
U.S.
SPARTA
 

DeletedUser

wow.. :) ce ai facut tu chiar ca nu a mai facut nimeni..... de la sebica incoace! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus