sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SpH SpH1 SpH*
Players:

Side 2:
Tribes: ~BW~ -BW= @BW@
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 22,139
Tabăra 2: 25,236
Diferență: 3,097

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 11
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 166,652,495
Tabăra 2: 208,076,943
Diferență: 41,424,448

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 112,946
Tabăra 2: 109,431
Diferență: 3,515

image.php
 

DeletedUser

oooo edy ce te mai preocupa statisticile....

mi se par mai interesante statisticili la astfel de teme decat sa incepem iar sa ne jignim ca la usa cortului:))
propun sa deschida o tema "jigniri" cei ce vor numaidecat sa se ameninte si sa se scuipe pe forum!!:D
 

DeletedUser

nu o sa fie mare diferenta intre ce a fost si ce este acum, doar ca TLB au in spate vreo 5 continente care ar putea sa ii sprijine.... dar sa nu ne facem griji :)
 

DeletedUser

sa vedem eu am luat deocamdata 3 sate de la bw, o sa mai urmeze cateva pe parcursul zilei de astazi , o se vedem dupa aceea alta statistica
Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 1
Diferență: 3


au recuperat unul dar lau pierdut, sa vedem ce vor face si cat vor rezista in zona mea
 

DeletedUser

uite marii jucatori....am crezut ca s-au pierdut.
Blanarui lasa-ne cu statisticile astea ca e prea devreme sa vbm...mai vbm noi cand iti va fi greu de o sa fie luni de zile in care nu o sa folosesti forumul extern...multi viteji sunt asa...vorbeste SPH si ROAR de fugarii din TLB,dar de fugarii din fostul GEN care majoritatea au mers in SPH,altfel erati vai de voi...aia sunt buni acuma...acuma v-ati facut si familie...nu sunteti in stare sa luptati 2v2???NU-I NIMIK DEJA ROAR E SCOS....urmati voi SPH...ROAR e istoria L8 care a inceput nu de mult timp si se termina mai repede decat a inceput...

Atata de zis momentan...si terminati astia cu statisticiile!!!
 

DeletedUser

uite marii jucatori....am crezut ca s-au pierdut.
Blanarui lasa-ne cu statisticile astea ca e prea devreme sa vbm...mai vbm noi cand iti va fi greu de o sa fie luni de zile in care nu o sa folosesti forumul extern...multi viteji sunt asa...vorbeste SPH si ROAR de fugarii din TLB,dar de fugarii din fostul GEN care majoritatea au mers in SPH,altfel erati vai de voi...aia sunt buni acuma...acuma v-ati facut si familie...nu sunteti in stare sa luptati 2v2???NU-I NIMIK DEJA ROAR E SCOS....urmati voi SPH...ROAR e istoria L8 care a inceput nu de mult timp si se termina mai repede decat a inceput...

Atata de zis momentan...si terminati astia cu statisticiile!!!

fugarii din fostul gen care majoritatea au intrat in tlb nu in sph! si nu esti in situatia in care sa vorbesti despre bw ca fiind tribul tau de suflet cand ai intrat din familia celor din burn in bw!aveam alianta cu voi dar nici pe aia nu ati fost in stare sa o respectati!
bw nu are nevoie de jucatorii din wzz,burn si tlb pt a demonstra ca e un trib mare! singurul scop pt care v-au primit alaturi de voi este acela de a-si asigura o zona tampon , atata tot!
:D si pana la urma aia e parerea ta! noi vom continua sa ne jucam atata timp cat vom considera ca jocul are farmec! si in nici un caz nu vom desfiinta tribul atunci cand ne vor lua unii sau ne ve-ti lua cateva sate! noua la inceput ne-a trimis tlbul la margine 3 jucatori! Noi in timp le-am luat un numar de sate mai mare dar nu le-am distrus nici un jucator! eu cred ca noi am fi trebuit sa dizolvam tribul daca eram fricosi nu ei!
speram ca acest razboi va dura mai mult si va fi mult mai distractiv! sper sa gasesc in granitza jucatori buni cu care sa ma joc nu sa ma insult! ca voi uitati ca e un joc de foarte multe ori!
:)))
 

DeletedUser17799

offfffff adriane cand te vad asa "destept" imi creste inima sa fiu nebun ...poi de la tema anterioara chiar eu nu cred ca am cei 7 ani de aksa,eu abia am 6 ani traiti si u vrei 7 de unde atata :D ....si satele care le-ati luat voi au fost de la puf aricos,plete ca sau confruntat cu probleme in viata si nu au putut sa isi continue jocul ....daca mai erau ei acuma erati demult dusi pe apa sambetei...


Nu are nimic daca cumva ne foloseste Bw pe noi de zid ...o sa gasiti un zid asa mai rigid sper sa treceti de el....dar nu vad prea multe sanse :))
 

DeletedUser

mircez,gadjo,sprintenelu,zamenxx etc etc
daca nu stii nu mai vorbii
aa ca acum o mare parte din ei nu mai sunt asta e partea a2-a ..de bine ce au dus-o unde au fost s-au lasat!:D
 

DeletedUser

adriano ia spune si tu unde se afla acu jucatori de "mare valoare" di fostu GEN exemple ca robertstefan( care a ajuns pe un rang asa mare innobiland un jucator muult mai mare ca el care i-a cedat satele) Imepriu Bizantin ( care trimite topoarele apoi berbeci=))=)), shumy2008, care in afara faptului sa puna niste nume idioate la sate cu referire la dusmani altceva nu il duce bostanu si multi alti pusti din fostu Gen, sau ai uitat cand idiotul de Dannz intemeietorul GEN a ** cu conducerea SpH sa primeasca toti invitatie de la voi? asa ca mai bine bateti tu capu pe lumea aia inexistenta unde joci ca pe 8 deocamdata nu ai habar ce se intampla...pa si la revedere.
 

DeletedUser

adriano ia spune si tu unde se afla acu jucatori de "mare valoare" di fostu GEN exemple ca robertstefan( care a ajuns pe un rang asa mare innobiland un jucator muult mai mare ca el care i-a cedat satele) Imepriu Bizantin ( care trimite topoarele apoi berbeci=))=)), shumy2008, care in afara faptului sa puna niste nume idioate la sate cu referire la dusmani altceva nu il duce bostanu si multi alti pusti din fostu Gen, sau ai uitat cand idiotul de Dannz intemeietorul GEN a ** cu conducerea SpH sa primeasca toti invitatie de la voi? asa ca mai bine bateti tu capu pe lumea aia inexistenta unde joci ca pe 8 deocamdata nu ai habar ce se intampla...pa si la revedere.


sunt convins ca orice trib din orice lume are si uscaturile lui!!
are parti bune si parti rele:)
cum fiecare jucator are si parti bune si parti rele:D
nu trebuie generalizat nici in privinta tribului si nici in privinta jucatorilor:D
inainte sa vorbim de x sau de y, de tribul x sau de tribul y , ar trebui sa ne uitam intai in ograda proprie a tribului si mai ales sa ne uitam la noi insine, si o sa ne dam seama ca nu suntem chiar asa perfecti sa judecam pe altii, ce denumire au pus la sate sau cu ce ataca!!!
fiecare denumeste satele cum crede el si ataca cu ce poate, cu ce are sau cu ce vrea!!
fiecare jucator trebuie respectat, odata ce el te respecta si isi vede de treaba lui (sa ia satele adversarului):D
de ce va luati de ei si ii vorbiti negativ, odata ce ei nu o fac???
 

DeletedUser4533

nu am apucat sa felicit tribul SpH pentru castigarea razboiului cu tlb, dar o fac acum . Va rog nu imi ziceti ca tlb a ramas ca bla bla bla, sincer nici nu stiu ce a determinat conducerea sa il desfinteze, imi parea un trib de neclintit,dar se pare ca realitatea e alta
cat despre acest razboi, eu cred ca Sph e la cea mai mare provocare a lor de pana acum, dar le urez succes ambelor triburi.
 

DeletedUser

vom incerca sa nu dezamagim asteptarile si ce e cel mai important sa ne distram la maxim!:D
 

DeletedUser

de la cn ai luat mah u sate de la hell:)))?

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
blanarui (522|422) K45 9,901 H3lLBoy*dNd [~BW~] blanarui [SpH] 15th June 2009 - 13:29:55
blanarui (490|411) K44 10,232 dongeolgau [~BW~] blanarui [SpH] 15th June 2009 - 09:05:58
blanarui (486|409) K44 9,458 turky333 [~BW~] blanarui [SpH] 15th June 2009 - 00:52:30
blanarui (486|412) K44 9,562 blanarui [SpH] blanarui [SpH] 14th June 2009 - 22:50:25
blanarui (486|412) K44 9,562 XereX [~BW~] blanarui [SpH] 14th June 2009 - 22:35:56
blanarui (486|412) K44 9,562 blanarui [SpH] XereX [~BW~] 14th June 2009 - 16:45:00
blanarui (486|412) K44 9,606 XereX [~BW~] blanarui [SpH] 14th June 2009 - 00:50:48


ca sa intelegi domnuk death, ca prietenul tau a pierdut doar un sat, restul de sate sunt de la altii, asa ca tineti gura si arata si tu ca ai luat sate, si daca te uiti atent au fost date recuperari pe satele luate, si satele astea sunt de ;a inactivi?
 

DeletedUser14376

eu da ma consider inactiv...:D...se poate verifica pe tw stats..:p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SpH SpH* SpH1
Players:

Side 2:
Tribes: ~BW~ -BW= @BW@
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 48
Diferență: 16

image.php


Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 44
Diferență: 13

image.php


Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 13
Diferență: 6

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~BW~
Players:

Side 2:
Tribes: SpH
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 216
Tabăra 2: 181
Diferență: 35

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 13
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,194,220
Tabăra 2: 1,585,288
Diferență: 608,932

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 231,105
Tabăra 2: 135,408
Diferență: 95,697

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SpH SpH* SpH1
Players:

Side 2:
Tribes: ~BW~ -BW= @BW@
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 48
Diferență: 16

image.php


Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 44
Diferență: 13

image.php


Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 13
Diferență: 6

image.php



ce ai vrut sa demonstrezi tu, ca noi suntem mai buni ca voi? :confused::D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus