sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cand ai niste dusmani ca ~BW~ normal ca iei sate pe banda rulanta...
__________________
daca celelalte triburi ar fi atat de bune, mi-ar lua satele ce le cuceresc de la bw, nu crezi??:)
si este impropriu spus ca ma descurc singur!!
fara ajutorul tribului meu nu as fi reusit nimic, nimeni nu ar ajunge fara ajutorul tribului sau decat la marginea hartii:))
am pus statistica, nu pentru a-mi lauda realizarile ci pentru a sublinia inactivitatea triburilor dusmane mie:)
 

DeletedUser

cand ai niste dusmani ca ~BW~ normal ca iei sate pe banda rulanta...

man vezi totusi cum vorbesti ca acum un an nu misca nimeni in fata ~BW~...trebuie sa ai putin respect totusi...ca daca nu se retrageau lideri lor acum bw tot pe locul1 era.
 

DeletedUser

cand ai niste dusmani ca ~BW~ normal ca iei sate pe banda rulanta...


daca Mariolacatus nu se lasa acum nu misca nimeni in front...tot aceeasi teama era fata de bw daca ramanea mario :(
asta este...lumea se schimba...unele triburi progreseza...altele raman in urma...istoria trebuie scrisa cand ti se ofera aceasta posibilitate...din pacate noi am profitat de acest lucru doar la inceput...apoi n-am mai avut aceeasi eficienta...a intervenit plictiseala si uzura ...
 

DeletedUser25671

da stiu pacat ca mario a avut acele probleme de timp a devenit inactiv si a fost trecut la inobilari interne :(
 

DeletedUser

oricum bw va domina toata zona S.V. si incurand vor fi in primele 3 triburi...
 

DeletedUser25671

dominatul ca dominatul dar in principal sa tina de granite ca alea sunt sensibile
 

DeletedUser

Doar daca faceti fuziune sau inobilati intern reusiti sa mai urcati un pic in top......in rest nu vad alta posibilitate
 

DeletedUser

da stiu pacat ca mario a avut acele probleme de timp a devenit inactiv si a fost trecut la inobilari interne :(


nu a fost trecut la inobilari interne...el s-a lasat...impreuna cu toata conducerea din acea vreme adica...luky33,albaneagra13,killnoobs(fostul jucator)...cand s-au lasat ei pentru noi a fost si o lovitura la moralul nostru...deoarece el stia tot ce trebuie facut pentru a domina harta...dar asta este...cum am mai zis...de istorie trebuie sa profiti cand ti se ofera ocazia...nu cand nu mai sunt sanse...:(
 

DeletedUser

deci ~REV~ incurand vor fuziona in ~BW~ si va domina S.V lumi si va urca in top.
 

DeletedUser

S-a sfarsit !! Un trib mare (la inceputul lumii), care si-a pierdut personalitatea, subreda dealtfel, intr-un trib "mic" !!
 

DeletedUser22307

bw nu mi sa parut nici o data un trib asa bun nu stiu de ce il laudati atat nu au fost in stare sa scoata un trib micut de 10 membri din k61
cu ceva timp in urma
 

DeletedUser30499

ca drept amuzament ba chiar a devenit academia LGF:)))))
deci este un trib slabut dupa parerea mea ..
 

DeletedUser29146

Probabil asa au ajuns...dar daca nu se lasau conducatorii?ce erau?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus