sph vs tlb

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20558

Si in plus nu vad de ce va tot laudati..daca tlbul persista,chiar si in situatia de fata, tot o luati in mana.
Oricum va faceti meseria oriunde atacati...k altcv nu stiti. Carcalacilor, TLB v-a dat aer cu portia. Inactivitate mare, serafimii ataca.
 

DeletedUser21980

adriano ia zi nea`caisa ce nick ai pe joc daca tot esti mare si tare b-(
 

DeletedUser4195

hai bai lasatio moarta cu dezgustarea voastra ca si voi aveati spioni...ca mereu cand se facea o rezervare la noi pe forum se auzea si la voi..si pitbul10 ala a fost descoperit de blanarui ca ii dadea informatii lui hell si pana la urma a fost iertat...si lista poate continua...voi oricum ati recunoscut ca aveati numai vreo 10 oameni activi asa ca lasati plangerile astea, cautati ca de obicei motive sa va spalati pacatele, incapacitatea de a lucra in echipa pe termen lung!
acum fugiti toti in bw ca nu sunteti in stare sa duceti un razboi pana la capat! nu-i nimic , va vom urmari pana la capatul lumii in orice trib ve-ti umbla va vom haitui, va vom enerva, vom face glume pe seama voastra, vom rade si ne vom bucura de gloria Seraphimilor care vor lasa doar flacari in urma!
Pregatitiva ca noi suntem pregatiti!
Marire seraphimilor!:))))

ma gindesc ca nu am mai multa minte decit tine daca iti raspund asa cum meriti ,ii calci pe urme razboinicului luminii un analfabet ajuns parlamentar in consiliu europei ,ce poate fi mai periculos decit o doza de nebunie la un prost!!? habar nu am
tu chiar crezi ca ne face placere sa jucam cu bolovani un joc !!??/ce pacate ne spalam noi mai nebunule!!!unde ma urmaresti tu mai nebunule!!??
vorbesti de glorie nebunule!!??? soarta a fost cruda cu noi ca nea dat ca partener de joc pe cineva ca tine
mergi la spital nebunule si trateazati schizofrenia,cu toate ca nu prea are leac,macar incerci,,am sa ma rog poate domnul o sa fie milostiv cu tine
Doame ajuta si pazeste!
ps
sunt trist pt ca exista o vorba legata de cei care se aseamana ,se poate sa sa nu fiu nici eu prea departe de tine ,altfel cum as putea juca un joc,orice joc, cu un cineva ca tine!!??/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

[22:43:26] Kalliopi: [22:38:40] eu si tu: scz ca am jucat murdar, dar sincer nu mia placut reatia lu helboy
[22:39:07] eu si tu: el cand lua sate de la sph se credea cel mai bun acum ca a pierdut pe bune, fara sa am eu vreo legatura face ca toti dracii
[22:39:13] eu si tu: ala nu merita sa stea ;la voi in trib
[22:39:30] Kalliopi: :(
[22:39:44] eu si tu: eu de aseara mam lasat de joc
[22:39:44] Kalliopi: ai vazut cum vorbesc
[22:39:48] Kalliopi: si cine sunt
[22:39:51] Kalliopi: nu?
[22:40:06] Kalliopi: meritam eu asta?
[22:40:07] Kalliopi: eu
[22:40:11] Kalliopi: nu tribul
[22:40:18] Kalliopi: zi-mi te rog
[22:41:06] eu si tu: tu nu meritai
[22:41:16] eu si tu: dar sincer tu nu meriti asemenea colegi din trib
[22:41:27] eu si tu: ca astia sunt prea prosti,
[22:41:30] Kalliopi: sunt scarbita
[22:41:32] Kalliopi: serios
[22:41:45] eu si tu: stii ca am avut siter de la patrikan, intreabal daca a mai rimit un atac dupa ce am fost siter
[22:41:54] eu si tu: primit
[22:42:13] eu si tu: eu am jucat murdar dar totusi nu am vrut sa profit de lucrul asta


Probabil luam tepe ca in viata reala ca de obicei, a fost nevoie de un disband ca sa se vada de ce nu mergeau lucrurile, printr-un simplu sitter sigur nu se aflau, si asta nu e singurul cont de spionaj in conferinta unde faceam tot recuperari, sprijin:)
Greaseala conducerii.
Naspa joc, naspa oameni, in viata reala e mai simplu ca poti sa-i privesti in ochi.
TLB este inca.
Mc.


o meriti pe deplin...:)):)))....si mai invata sa conduci un trib, sa vorbesti ca un conducator si sa te porti ca un conducator.....in rest de cat am fost in tlb m-am scarbit de tine
 

DeletedUser21980

dongeolgau dute la furat.ma mir cum ai mai prins in viata 2009 :-j ....presupun ca stii ca si prostia ucide in cazul tau te mai chinuie putin
 

DeletedUser

o meriti pe deplin...:)):)))....si mai invata sa conduci un trib, sa vorbesti ca un conducator si sa te porti ca un conducator.....in rest de cat am fost in tlb m-am scarbit de tine

Tu cine esti?
Pe ce baza imi spui tu mie ca "te-ai scarbit de mine", cat ai stat in TLB?
Cine te-a adus si de ce ai venit?
Baiatu, daca tu nu ai personalitate te rog vorbeste intr-o punga si promit ca o sa te ascult, daca mai ai ceva de anuntat din primatele tale concluzii fondate pe un forum si pe trei mesaje date la conducere ca domnul dongeldau e nemultumit, te rog cauta si fa-ti trib :)
Nu?
Altceva nu accept, prost, rau eu am facut ceva, tu ce ai facut?
 

DeletedUser14376

:)):)))).....mama omida....eu am venit cu ideea de a fuziona wZz. cu tlb ca ar fi cea mai buna optiune si cand am facut-o am regretat cand am vazut cum conduci tu un trib...:)):))
si sunt inca scarbit....in primul rand esti analfabeta rau, limbaj de mahala, si o gandire proasta.....nah uite unde s-a ajuns cu tribul tlb....

si pupincuristul de hell....stai la tine in banca...:D
 

DeletedUser

cu voi...cu fiecare urma din talibanii....cu fiecare fost membru...pt a ne umple de glorie:)))
de ce zici sate de barbari?
ati vrut cumva sa faceti o sinucidere in masa?
daca da nu va iesit..cutia pandorei si altii au intrat in bw...si noi ne pregatim de un nou asalt...
"Feritiva de judecata noastra!"

Doamne cata prostie conduci mai omule...cati ani ai 16-17? incearca sa mai iesi din casa la o bere cu prieteni sa mai vezi o masina o gajica ca altfel ajungi sa confunzi realitatea cu triburile:D


p.s e doar un sfat prietenesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am mai scris si in alte teme:
daca se continua cu tot felul de jigniri, nu mai am ce discuta pe acest forum!!
sunteti o adunatura de oameni prost crescuti , sau veniti de acasa cu tot felul de frustari:)
eu unul nu voi mai scrie nimic pe acest forum pentru ca nu am cu cine discuta:D
imi cer scuze pentru o parte dintre participantii la aceste discutii pe care ii respect:D
 

DeletedUser25740

nu cred ca-si mai are rost aceasta tema:D

E sph vs. tlb numele temei. Noi indiferent din ce trib facem parte, ramanem aceeasi familie (tu nu o sa cunosti sentimentul asta foarte curand), TLB, asa ca nu vad de ce s-ar inchide tema. Spunea unul din voi ca o sa distrugeti orice urma de taliban, deci inca un motiv sa se pastreze aceasta tema.
 

DeletedUser17799

mai au mult de lucru pana ne distrug ei pe noi...chiar daca suntem impartiti in triburi diferite...am ramas prieteni si majoritatea cei activi... Tlb inca nu a disparut....cei care cred asta ...se insala amarnic...;)



Chiar credeti ca daca s-a dizolvat TLB, a disparut ???
inca mai suntem pe harta doar cand o sa disparem de tot de pe harta o sa puteti dormi si voi mai bine....pana atunci mai pregatiti atacuri organizate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21980

prieteni si cu acelasi scop sa distrugem sph ;) curand nu o sa mai aveti blanosi (blanarui) sau bubosi(bublero) care sa joace de pe alte conturi in trib la noi edy ar fi bine sa te apuci de facut defence si in legatura cu satele care mi le-ai luat e un razboi lung o sa am timp sa iti iau si ultimul lancier si ultmimul sat pt ca esti singurul agramat care bantuie acest forum si cam sari prin somn deja :-@ luzare L-)
 

DeletedUser25753

Sa pregatim in continuare atacuri este ceva normal, despre asta este vorba in joc pana la urma, nu? :)
Ca nu va "pierdeti" unul de altul, cei activi.. si asta este un lucru bun .
Dar, daca nu refaceti TLB, explica-mi si mie la ce te referi cu afirmatia ca TLB nu a disparut? O sa mergeti in alte triburi si faceti opinie separata? Convertiti triburile in care mergeti la "spiritul" TLB? Un jucator adevarat este acela care accepta si recunoaste si victoriile si infrangerile si mai ales acela care stie sa mearga mai departe... parerea mea :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus