sph vs tlb

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cine tia pus tiket?intreabal pe florin ce iam spus , si iam explicat dc nu pun tiket: nu pun tiket ca vreau sa jucam pe bune jocul asta, si naveam chef sa iau sate de barbari, asa ca stai linistita ca nu eu tiam pus tiket, si pe conferinta ta dupa skype mai ai cativa care stropesc pe langa, daca tot ai deschis subiectul, spune in ce circumstante mi lai dat, si te rpg sa le spui celoor din fostul wzz ce ai zis pe conferinta dupa ce au plecat in bw,si cum iati jicnit toti, si ca ati tinut alianta cu bw doar ca sa aveti granitza asigurata, si intreabai pe asa zisii colegi ai tai dc nu teau ajutat cand ai avut nevoie ( ma refer pe conturile unde ai fost siter) vrei sa iti zic dc? pt ca voi toti jucati doar pt sate moca,cei din conducerea tribului luau conturi intregi prin inobilatul intern, iar cei mici trebuiau sa se descurce, daca eu tiam intrat pe sub piele am incepeut sa primesc sate de la interne, pe principiul asta se merge, acum vati in tribul bw , sati sa imi aduc aminte cum lati denumit trib de pomanagii, dc ana nu spui aici pe forum cum ii descrii pe colegii tai din fostul tln. pe helboy, si pe altii?
 

DeletedUser

si apropo daca iti aduci aminte ai fost inchisa pt ca ai facut transport ilegla de trupe, intre tine si un siter, in nici un caz cu florin, parola caruia tu io ai
 

DeletedUser

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
H13 (613|394) K36 9,687 faneh13 [TLB] Scorpia rosie [TLB-A] 21st May 2009 - 10:03:29
H13 (619|386) K36 9,687 faneh13 [TLB] Scorpia rosie [TLB-A] 20th May 2009 - 02:25:24
Brasov 59 (624|390) K36 9,916 MiculYeti [TLB] Scorpia rosie [TLB-A] 10th May 2009 - 16:12:13
ady03gss-G (592|389) K35 9,189 Scorpia rosie [TLB-A] Scorpia rosie [TLB-A] 23rd April 2009 - 23:17:29
ady03gss-G (592|389) K35 9,189 Scorpia rosie [TLB-A] Scorpia rosie [TLB-A] 23rd April 2009 - 23:14:50
ady03gss-G (592|389) K35 9,189 ady03gss [SpH] Scorpia rosie [TLB-A] 23rd April 2009 - 22:40:18
20 Ka-boom (612|391) K36 12,154 ady03gss [SpH] Scorpia rosie [TLB-A] 20th April 2009 - 19:28:47


ca sa vezi cate sate miai dat si cate am luat eu de la sph, cred ca astea 2 sate care leam luat de la sph, reprezinta mult mai mult decat au luat in mare parte membrii tlb-a



Side 1:
Tribes: TLB-A
Players:

Side 2:
Tribes: SpH1
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,716
Tabăra 2: 5,644
Diferență: 3,928

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 96
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,036,151
Tabăra 2: 39,596,692
Diferență: 26,560,541

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 500,084
Tabăra 2: 965,230
Diferență: 465,146

image.php





aici vezi statistica academiilor
 

DeletedUser

nu stiu care e scopul vostru in bw dar sper ca aveti un scop, pt ca daca ati intrat in bw doar de dragul de a avea un trib, degeaba ati intrat, ca nu stiu ce trib poate sprijini ,membri noi veniti in trib, stiind ca acestia in parte erau atacati de dinainte sa intre in trib, se stie ca multi ati intrat in bw datorita prieteniilor intre conducerea bw si cutia pandotri si aliopi, restul care au intrat pe langa ei,sunt doar niste persoane care atarna(scz daca este vreo jicnire dar nam gasit nici un sinonim mai frumos ca sa il folosesc)death tu ai gura mare dar nu esti langa mine, parca pe tine team spionat si aveai satele din mijlocul tribului pline cu aparare, daca nu esti tu scz, dar kaliopi stie ca iam dat rapoartele de spionaj
 

DeletedUser17799

blanurai ....eu mai joc pentru ana si inca cativa ca as fi dat demult delete account ca sunt plictisit de el,nu am sa regret niciodata daca o sa sterg contu stiu ca mi-am facut prieteni pe jocu asta si am vazut si multi natarai:) care am ras pe seama lor
 

DeletedUser

nu stiu care e scopul vostru in bw dar sper ca aveti un scop, pt ca daca ati intrat in bw doar de dragul de a avea un trib, degeaba ati intrat, ca nu stiu ce trib poate sprijini ,membri noi veniti in trib, stiind ca acestia in parte erau atacati de dinainte sa intre in trib, se stie ca multi ati intrat in bw datorita prieteniilor intre conducerea bw si cutia pandotri si aliopi, restul care au intrat pe langa ei,sunt doar niste persoane care atarna(scz daca este vreo jicnire dar nam gasit nici un sinonim mai frumos ca sa il folosesc)death tu ai gura mare dar nu esti langa mine, parca pe tine team spionat si aveai satele din mijlocul tribului pline cu aparare, daca nu esti tu scz, dar kaliopi stie ca iam dat rapoartele de spionaj


Da blanarui, nu ai inteles ceva esential din marele spionaj pe care l-ai facut la noi, death, hell si toti cei cu 5 sate is oamenii mei tre sa am grija de ei orice si cum am face-o, imi pare rau ca nu ne-am asortat uscaturile la valorile voastre:
Nu avem academie, nu ne permitem sa-i aruncam.
 

DeletedUser

incredibil ce s-a postat pana acum. Raman la parerea ca multi nu merita sa joace acest joc. Realizez ca orgoliile sunt prea mari si duc la manifestatii neplacute. Am fost in TLB pt cei care nu ma stiu. Recunosc ca SpH era peste noi (dc sa nu recunosc daca stiu care era situatia?!). Asta e jocul dintr-un razboi cineva trebuie sa piarda si cineva sa castige si sa mearga mai departe. Si acum parerea mea...de ce TLB-ul scartia?!:in primul rand pozitia pe harta nu avantaja tribul deloc, avand 2 granite mari cu 2 triburi mari SpH si ROAR. Apoi din ce in ce mai greu a fost cand au aparut acele renuntari la conturi,care parca nu se mai terminau (unii jucatori, desi foarte buni, au renuntat din motive personale). Cat despre Ana nu stiu ce as putea zice, nu ma afirm in ceea ce priveste jocul ei pe triburile, pt ca nu stiu cum joaca (n-o cunosc de prea mult timp), insa e de apreciat ca ajuns pana aici (iunie 2009)..... din cate am ** pe mess mi-am dat seama ca este un om cumsecade si am un respect aparte pt ea. Singurul fapt ce m-a deranjat e ca m-am trezit fara trib si m-am simtit un pic jignit in acel moment, dar m-am resemnat, dandu-mi seama ca orice om are toane....uneori mai greseste, alteori nu...
Astfel am ajuns sa-mi dau stergere cont...pentru ca mi-am dat seama ca mi-a ajuns "joaca" pe L8 unde m-am simtit excelent si unde am cunoscut ceva oameni cu personalitate. Felicitari celor din SpH si Roar pt razboiul purtat cu noi.....si bafta celorlalte triburi ce vor avea razboi cu voi....sper sa va bata dusmanilor :)))
 

DeletedUser

din pacate nu aveam cum sa salvez decat asa conturile voastre:(
unii au dat delete ca si tine, altii nu:)
 

DeletedUser

1.kalliopi e o jucatoare slaba.Pana acum a jucat pe contul ei un nene Utrillio,nene care pierdea nopti intregi pt a lua un sat in mijlocul satelor mele(pana la urma i-a cedat patrikan unul)
2.TLB in afara de primele lor atacuri(cele prin surprindere de la inceputul razboiului) nu a aratat nimic!
3.sprintenelu,gadjo,mircex,championu etc (ex GEN) ati plecat in TLB din SPH ...din cauza amenintarilor lui Hellboy,Cutia Pandorei !!!!!FRICA!!!! (primisem si eu la un moment dat)..... stiu ca va pare rau dar e prea tarziu pentru regrete!
4.TLB'u...or.... v-ati unit cu Gen, wzz, burn si acu cu Bw ! who's next?
5.Noapte buna!
 

DeletedUser

1.kalliopi e o jucatoare slaba.Pana acum a jucat pe contul ei un nene Utrillio,nene care pierdea nopti intregi pt a lua un sat in mijlocul satelor mele(pana la urma i-a cedat patrikan unul)
2.TLB in afara de primele lor atacuri(cele prin surprindere de la inceputul razboiului) nu a aratat nimic!
3.sprintenelu,gadjo,mircex,championu etc (ex GEN) ati plecat in TLB din SPH ...din cauza amenintarilor lui Hellboy,Cutia Pandorei !!!!!FRICA!!!! (primisem si eu la un moment dat)..... stiu ca va pare rau dar e prea tarziu pentru regrete!
4.TLB'u...or.... v-ati unit cu Gen, wzz, burn si acu cu Bw ! who's next?
5.Noapte buna!

articolul 6. buna dimineata
art7. o sa vezi ce jucatoare proasta e kalliopi(da e o amenintare)
art.8. vezi nu mai da licenta ca o sa trebuiasca sa stai online.
Te pup.
 

DeletedUser11365

1.kalliopi e o jucatoare slaba.Pana acum a jucat pe contul ei un nene Utrillio,nene care pierdea nopti intregi pt a lua un sat in mijlocul satelor mele(pana la urma i-a cedat patrikan unul)
2.TLB in afara de primele lor atacuri(cele prin surprindere de la inceputul razboiului) nu a aratat nimic!
3.sprintenelu,gadjo,mircex,championu etc (ex GEN) ati plecat in TLB din SPH ...din cauza amenintarilor lui Hellboy,Cutia Pandorei !!!!!FRICA!!!! (primisem si eu la un moment dat)..... stiu ca va pare rau dar e prea tarziu pentru regrete!
4.TLB'u...or.... v-ati unit cu Gen, wzz, burn si acu cu Bw ! who's next?
5.Noapte buna!
tu te consideri un jucator bun?
 

DeletedUser

Daca am zis ca domnishoara kalliopi e slaba la joc nu inseamna ca m-am facut pe mine bun...Nu,nu ma consider bun
 

DeletedUser

khaydarin a spus:
3.sprintenelu,gadjo,mircex,championu etc (ex GEN) ati plecat in TLB din SPH ...din cauza amenintarilor lui Hellboy,Cutia Pandorei !!!!!FRICA!!!! (primisem si eu la un moment dat)..... stiu ca va pare rau dar e prea tarziu pentru regrete!

Domnule tin sa te anunt ca ai informatii gresite. Ori ai vrut sa te bagi si tu aiurea in seama pe aici ori chiar asa crezi. eu daca nu ma bazez pe ceea ce zic...m-ai bine stau in banca mea si nu ma mai afirm. Eu cand am intrat in TLB nici nu-i cunosteam pe Hellboy si Cutia Pandorei. Am venit in TLB din Camora. Deci ai date eronate.
 

DeletedUser

haideti sa ne atacam reciproc cu topoare si cai (eu pun de la mine si ceva berbeci):D
este mai frumos decat sa ne atacam cu jigniri pe forum:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus