Spike-uri

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287

Pana unde se va ajunge cu atatea spikeuri?

http://ro22.triburile.ro/public_report/6f2606a22f5ead9215b600d0a51cff33

acela e satul de unde mai luasem un asemenea full cu ceva mai mult de o ora inainte, si apoi mi-am luat-o..:(

Si nu sunt deloc singurul din pacate, atat colegi din ~SR~ cat si din alte triburi din zona au patit la fel...

O sa ajunge cum totii sa stergem conturile deoarece e foarte frustrant sa te tot lovesti de asemenea lasi..

Sa va fie rusine domnilor lenesi si lasi care faceti asa ceva!!:mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

1 Orphan. [C.K.] 120
2 McLove 80
3 cosynusy [I.M] 72
4 tribd4 72
5 Gabayel [O.S.] 68
6 topy92 [18+] 65
7 oltete [GMNY] 60
8 horia1988 [~HIM~] 60
9 Fausto [O.S.] 56
10 UndomieL [ShocK?] 56

Campionii la spike-uri !:)
 

DeletedUser25287

Ar fi trebuit o setare de genul sa nu poti sprijini satele barbare sau bonus ( fermele ma refer ), astfel s-ar fi evitat aceasta problema si poate ar fi o idee demn de luat in seama de administratori pentru viitoarele lumi, deoarece va asigur ca este extrem de deprimant sa o tot iei de la capat cu trupele din cauza unor asemenea idioti..

Abia astept expirarea protectiei, sa-i vad atunci daca mai sunt dispusi sa-si iroseasca trupele..
 

DeletedUser

1 Orphan. [C.K.] 120
2 McLove 80
3 cosynusy [I.M] 72
4 tribd4 72
5 Gabayel [O.S.] 68
6 topy92 [18+] 65
7 oltete [GMNY] 60
8 horia1988 [~HIM~] 60
9 Fausto [O.S.] 56
10 UndomieL [ShocK?] 56

Campionii la spike-uri !:)

campion la spike-uri e Ingus bre,chiar de nu a rupt trupe ca altii sa i se puna ODA,in 5 zile se actualizeaza,ca a avut doar rapoarte rosii,am si eu unul,dar nu e asa dureros ca la altii ca mi-am facut topoarele deja :D
 

DeletedUser

# Lumea 22 e o lume de pensionari :))

Care au răbdare şi timp..
E enervant cu spike la început..
Cum am prins eu zonă 8 barbare în 9x9 !
Şi mau blindat ăia de spike :(
tot pe 21 e mai bine :))
 

DeletedUser25287

Un singur trib mi se pare cel mai probabil vinovatul de asa ceva in zona noastra dar cum nu am cum sa dovedesc tac si astept terminarea protectiei.
 

DeletedUser

Lumea asta, chiar daca am jucat 2 zile am mai invatat ceva. Daca incepi din prima zi pe harta, nu farmezi pana nu scoti topoare. Lancierii si paladinul ii folosesti pentru spike-uri. E frustrant... dar asta e. Eu am primit 2 rapoarte identice in primele 2 zile si n'am mai putut.
 

DeletedUser

Lumea asta, chiar daca am jucat 2 zile am mai invatat ceva. Daca incepi din prima zi pe harta, nu farmezi pana nu scoti topoare. Lancierii si paladinul ii folosesti pentru spike-uri. E frustrant... dar asta e. Eu am primit 2 rapoarte identice in primele 2 zile si n'am mai putut.

voi (unii) ii puneti pe altii sa dea inceput nou,dar v-ati gandit ca daca fac asta e posibil sa fi facut tutorialul si ca acele lanci + paladinul raman in sat dupa ce da inceput nou?:confused:,pe alte lumi se putea vorbi de spike-uri,nu zic ca aici nu s-au pus,insa multi si-au luat teapa cand i-a prostit pe unii sa dea inceput nou :))
 

DeletedUser25287

fii mai serios, cand farmezi acelasi sat cu doar 1 ora inainte si totul e ok iar a 2-a oara iti mor toti ala e spike toata ziua, cand pierzi zeci si zeci de lanci in bonusuri ala e spike toata ziua, deci cred ca nu prea stii ce vorbesti.

Lumea asta devine mizerabila cat priveste acest aspect.
 

DeletedUser29146

fii mai serios, cand farmezi acelasi sat cu doar 1 ora inainte si totul e ok iar a 2-a oara iti mor toti ala e spike toata ziua, cand pierzi zeci si zeci de lanci in bonusuri ala e spike toata ziua, deci cred ca nu prea stii ce vorbesti.

Lumea asta devine mizerabila cat priveste acest aspect.


Pana la urma nu te obliga nimeni sa joci aici, si daca stam sa ne gandim ai deschid topicu degeaba pana la tine au luat multi spike-uri si nu au iesit pe forum ;)
 

DeletedUser25287

Pana la urma nu te obliga nimeni sa joci aici, si daca stam sa ne gandim ai deschid topicu degeaba pana la tine au luat multi spike-uri si nu au iesit pe forum ;)

stii ca cine se scuza se acuza, si nu as vrea sa cred ca si tu esti unul din ei.:mad:
 

DeletedUser

fii mai serios, cand farmezi acelasi sat cu doar 1 ora inainte si totul e ok iar a 2-a oara iti mor toti ala e spike toata ziua, cand pierzi zeci si zeci de lanci in bonusuri ala e spike toata ziua, deci cred ca nu prea stii ce vorbesti.

Lumea asta devine mizerabila cat priveste acest aspect.

am zis ca unii:eek: si ce te face sa crezi ca l22 e prima lume in care se practica acest sport?:rolleyes: si eu mi-am luat spike,stai linistit,tot pe un sat bonus,ce sa faci daca lumea e iubareata?:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus