Spike-uri

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cine mai crede in jocul cinstit e visator si naiv , din pacate.

Pana cand nu o sa se faca un set mai complet de reguli si restrictii cei care vor sa triseze o sa tot triseze :( .

De 1 an ne tot plangem si ne tot rugam sa se faca ceva pe jocul asta cu chestiile de genul insa in schimb tot mai multi invata chestiile astea si abuzeaza de ele !

Acesti " starteri " sunt trisori 90% , da , o sa va suparati probabil pe mine pentru ca am jucat cu destui dintre voi , dar asta este adevarul .

daca spunea altcineva mai inghiteam galusca .... ma mir cum nu a iesit pe forum cineva mai vechi sa combata ceea ce afirmi tu .... toata lumea joaca cu conturi de suport asa ca nu mai incerca sa minti copilasi ?
 

DeletedUser2821

Toata lumea pe care o cunosti tu , lipsita de moralitate poate , si ultima era o intrebare sau afirmatie ca suna ca o afirmatie dar are semnul intrebari .

Si stai linistit ca sunt destui care joaca la fel ca mine !
 

DeletedUser

afirmatie :p ..... ok nu joci cu n conturi fie ca tine :) nu am de ce sa stau sa ma contrazic aiurea ... bafta
 

DeletedUser5809

Vad ca se practica spike*uri pe l22, si eu mi-am luat-o odata, ce aiurea este:(
 

DeletedUser25287

Vad ca se practica spike*uri pe l22, si eu mi-am luat-o odata, ce aiurea este:(

Jack citeste cateva din paginile anterioare sa vezi cat de tare am fost ridiculizat si atacat verbal deoarece am remarcat si eu acelasi lucru ca si tine, nu de alta dar sa nu se gaseasca vreun pitiponc care sa se ia si de tine :D
 

DeletedUser

Jack citeste cateva din paginile anterioare sa vezi cat de tare am fost ridiculizat si atacat verbal deoarece am remarcat si eu acelasi lucru ca si tine, nu de alta dar sa nu se gaseasca vreun pitiponc care sa se ia si de tine :D

Eu nu incerc sa te ridiculez dar cand spui in gura mare cate topoare ai,ca astepti sa cada protectia... Reactia a fost pe masura , eu as fi procedat la fel daca erai vecinul meu.
 

DeletedUser25287

Aras nu m-am referit la tine, si nu are nici o treaba cu pierderile mele tema asta, si cine nu a inteles asta si-ar face un bine daca nu ar mai vizita deloc tema asta.

Aici nu se dezbat pierderile mele personale, alea sunt la fel de importante cum este o picatura intr-un ocean, aici am vrut sa dezbat folosirea in principiu a acestei metode, felul in care face rau multora, si dupa cum vedeti nu doar eu am avut de suferit, si ce m-a deranjat pe mine a fost faptul ca am fost dur contrat pentru insasi faptul ca denumesc ca incorecta o metoda folosita de f multi, si ca as vrea sa se faca ceva sa nu mai poata fi folosita, asadar cei care se simt cu musca pe caciula normal ca au reactionat dur.

Daca aveti macar un pic de bun simt in voi veti inceta sa mai faceti referire personala la mine sau la pierderile mele, alea se refac, si veti discuta metoda in sine, daca nu o puteti face atunci chiar nu mai meritati atentia mea.

O zi buna tuturor.
 

DeletedUser9828

Aici nu se dezbat pierderile mele personale, alea sunt la fel de importante cum este o picatura intr-un ocean, aici am vrut sa dezbat folosirea in principiu a acestei metode, felul in care face rau multora, si dupa cum vedeti nu doar eu am avut de suferit, si ce m-a deranjat pe mine a fost faptul ca am fost dur contrat pentru insasi faptul ca denumesc ca incorecta o metoda folosita de f multi, si ca as vrea sa se faca ceva sa nu mai poata fi folosita, asadar cei care se simt cu musca pe caciula normal ca au reactionat dur.
si farmarea altor jucatori se poate considera la fel, face rau multora si mai ales innobilarea lor FACE FOARTE MULT RAU
trebuie inlaturate si aceste metode? :D
 

DeletedUser

cred ca toata lumea ar trebui sa termine cu ridiculozitatiile astea, este un joc, cu bune cu rele, corect sau incorect, asta e scopu SAL JUCAM ! cum putem mai bine. daca vreti politete sau bunatate, ducetiva in parc sau la o bere cu prieteni
 
Scor reacție
0
merlin, metoda in sine este o strategie foarte buna, de protejare a resurselor, de impiedicare a dezvoltarii vecinilor etc. Iata, o suparare ca a ta poate sa te determine sa renunti si cel care a sprijinit ferma are doua de acum ... e foarte bine

problema se pune daca respectivul sprijin apartine conturilor "fantoma", atunci chiar se pune problema moralitatii ...
 

DeletedUser36817

Fiind mai grea de cap, eu am inteles asa:

1. Comunitatea triburile.ro a descoperit fenomenul spike si il combate energic :eek:

2. Comunitatea triburile.ro este foarte ingrijorata deoarece exista cateva oitze negre care folosesc multi-cont si infiereaza acest aspect, pe care astazi l-au aflat pentru prima oara :eek:
 

DeletedUser

merlin sincer imi pare rau daca te-am jignit cu ceva sau asta ai inteles din discutiile avute ... chiar nu am avut nici o intentie si nu imi sta in caracter ... eu doar am combatut ceea ce ai spus u , pentru ca mi se pare ilogic sa se faca asa ceva ... intradevar impiedicarea sprijinirii altor triburi exista , dar eu nu am cunostinta vreo lume unde se practica impiedicarea sprijinirii satelor de barbari :)
 

DeletedUser25287

merlin, metoda in sine este o strategie foarte buna, de protejare a resurselor, de impiedicare a dezvoltarii vecinilor etc. Iata, o suparare ca a ta poate sa te determine sa renunti si cel care a sprijinit ferma are doua de acum ... e foarte bine

problema se pune daca respectivul sprijin apartine conturilor "fantoma", atunci chiar se pune problema moralitatii ...

Ok Adex, pana la urma inteleg asta, fiecare face cum crede, insa de ce a trebuit sa fiu atat de rau atacat verbal? de a trebuit sa fiu ridiculizat intr-un asemenea mod? si pe deasupra sa mai si fiu acuzat de aceleasi lucruri, eu practic sunt un idiot, un hotul care striga hotii...

Se putea raspunde in favoarea metodei la modul in care ai facut-o si tu civilizat, si nu in asemenea hal, sincer asemenea chestii ma fac sa evit externul pe viitor, si de ce nu, poate acelasi este motivul pentru care o fac si altii.
 

DeletedUser

Bre Merline tu iar iti plangi de mila pe aici ?
Dupa ce ti-ai plans topoarele acum te plangi ca ti-a sarit lumea in cap pe forum ? Ce sensibili e unii :D
 

DeletedUser

exact ce am zis si mai devreme, lumea sa schimbat, dar atmosfera de pe forumul romanesc nu :) asta e raspunsu final la intrebarea ta precoce merlin, sper sa intelegi ce vreau sa spun
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Ce vrei tu sa faci nu se face asa , in primul rand iti iei apropiatii si incerci sa ii " educi " in stilul pe care il vrei , dupa la o scara din ce in ce mai mare , ca sa vi aici sa te plangi oricum nu rezolvi nimic , nu ? :(

Si eu sunt de parere ca spike-urile sunt o porcarie insa cand nu ai timp de farm decat sa stea degeaba mai bine la un spike , nu ? ( nu joc , deci nu te-am spike-uit pe tine.. )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus