Spike

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

pe mine nu ma intereseaza parerile nobilor:))
eu doar rad de ei:))
sa inteleg ca ai invatat sa citesti ora??:))
hai gata mi sau intors trupele de la farmat...mai rad de voi saptamana viitoare
 

DeletedUser

era un jucator dicaniho pe l21 care era in top 10 (naiba stie cum a ajuns pe acolo ca eu preluasem contul) pe care il injurau toti pe extern dar nul ataca nici unul...pana cand eu impreuna cu inca un jucator(cred ca aveam impreuna o treime din punctajul lui dicaniho) lam luat la bani marunti..si in cateva zile a disparut(binenteles ca dupa batalie aparusera si hienele)...deci nu-mi vorbi mie de jucatori de top10...
daca imi spuneai ca ai fost pe locul intai pe lumi pana in l9 imi scoteam palaria dar asa praf in ochi...

tu te lauzi ca ai scos un noob din top 10?:)) Felicitari!
ne faci pe noi noobi dar sincer eu nu am auzit de tine, iar eu doar de pe L9 am inceput sa joc, insa mi-am facut prieteni adevarati si am jucat in triburi bune [-_-]. Wall!, O.S., Shock?, B-Sea, C.K., si cine ma cunoaste stie ce jucator is, e adevarat ca ma plictisesc repede sau cand am avut chef de joc mi-au taiat adminii cheful


Daca ai citi mai sus ai vedea ca esti singur... iar cand toata lumea iti zicie "esti beat!" atunci mergi si te culci...
 

DeletedUser

Ehh misule din cauza misiunilor au trimis baieti sprijin pe sate :)) , iar acum totul s-a transformat in spike :|
 

DeletedUser35749

90 % din postari sunt off topic. Cu ce scop e deschis topicul?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus