Spionii

  • Autor subiect DeletedUser32353
  • Data de început

DeletedUser32353

Avand in vedere ca spionajele ar trebui sa fie ascunse prin natura operatiunii, cred ca ar trebui ca atacurile trimise numai cu spioni sa fie vizibile decat in situatia in care si cel atacat are spioni, iar atunci cand acesta nu are spioni, sa nu primeasca nici un raport ca a fost spionat.

Mi se pare absurd ca atunci cand cineva ataca numai cu spioni, cel atacat sa stie deja ca este atacat cu spioni, probabil ca din cauza ca spionii atacatorului dau sfoara in tara ca se duc sa spioneze pe X
:rolleyes:

Nu credeti ca ar mai trebui lucrat la veridicitatea sistemului de lupta?
 

DeletedUser

Foarte realist :)

Si extrem de ajutator..

Iti recomand sa trimiti prin E-mail.
 

DeletedUser

dupa cum se stie se poate vedea (mult mai usor cu pp dar si fara) cu ce esti atacat, iar asta ar insemna ca atunci cand dai spioni si aparatoru e on sa nu vada ca e atacat, asa atacatorul ar avea mult avantaj si mai e si chestia ca poti sa iti faci cate un spion pe fiecare sat ca sa vezi atacurile.Dar totusi e aiurea, daca esti mic (incepi pe o lume avansata) si tu nu ai spioni te poate ataca oricine si tu nici macar sa stii
 

DeletedUser

Avand in vedere ca spionajele ar trebui sa fie ascunse prin natura operatiunii, cred ca ar trebui ca atacurile trimise numai cu spioni sa fie vizibile decat in situatia in care si cel atacat are spioni, iar atunci cand acesta nu are spioni, sa nu primeasca nici un raport ca a fost spionat.

Mi se pare absurd ca atunci cand cineva ataca numai cu spioni, cel atacat sa stie deja ca este atacat cu spioni, probabil ca din cauza ca spionii atacatorului dau sfoara in tara ca se duc sa spioneze pe X
:rolleyes:

Nu credeti ca ar mai trebui lucrat la veridicitatea sistemului de lupta?


contra...sistemul de pana acum mi se pare bun...este normal ca si aparatorul sa stie ca e atacat pt a-si sprijini satul.

Propunerea ta,daca ar fi,prin absurd,acceptata,ar favoriza innobilarile...
 
Sus