Spitalul 9 RELOADED

DeletedUser

Spitalul 9 isi anunta prezenta cu ocazia zilei portilor deschise (cum suna asta) inainte de deschiderea L44

Cei care doresc abordarea acestui joc intr-un cadru mai non-conformist si tratarea situatiilor intalnite in acest joc la un mod putin mai relaxat dar in acelasi timp competitiv, sunt rugati sa contacteze directorului spitalului nostru, si anume eu :) , prin mesaj privat, porumbei voiajori, dihori voiajori, cercuri de fum sau orice alta metoda specifica timpurilor actuale...

Tin sa precizez ca ma adresez cu preponderenta acelora care au macar 3 ani in acest joc si care s-au saturat de mesaje pompoase, titluri de razboinici, declaratii trimise intr-o nota hiper-serioasa , unii inchipuindu-si ca traiesc acolo undeva in satul lor virtual.
Sa nu uitam totusi ca este un joc si ca se desfasoara intr-un mediu virtual....din nefericire unii (din diverse motive, majoritatea tinand de frustari ale vietii reale) iau totul mult prea in serios si uita care a fost scopul si durata vizitei :)
Acceptam de asemenea si jucatori mai noi, dar care acheseaza la ideea noastra de "trib" , incercand sa se integreze intr-un asemenea cadru.

Sa nu ne pierdem in detalii si sa aveti cumva impresia ca e o pierdere de timp unde vine un nene, face pe nebunu (:D), zbiara de doua ori, da 3 atacuri si cinci ordine si asta e tot.
Incerc sa aduc alaturi de mine oameni cu ceva experienta in joc care sa ma ajute sa punem la punct si cealalta latura a acestui trib, latura competitiva...Nu vom fi niste "sitting ducks" cum ar zice nea' Obama.


Despre experienta mea in joc, nu are rost sa va plictisesc...am incercat intotdeauna sa gasesc oameni alaturi de care sa merite sa pierd timpul pe coclaurile astea virtuale, din pacate pe doar 2-3 lumi am reusit asta.
Nu sunt obsedat de sate, de numere, nu am avut niciodata n-spe mii de sate, deoarece am considerat ca sunt mai importanti oamenii alaturi de care joci decat satele pe care le detii si pentru ca am realizat totusi ca am si o viata care conteaza, pe langa asta cu razboitul online.
Am intalnit aici oameni in fata carora mi-as scoate palaria oricand in viata reala, dar din pacate prea putini si in ultima vreme cam deloc.
Acum orice puslama de 11-12 ani are tableta, Mac, laptop si intra el sa joace triburile....Nu ar fi ceva rau daca ar mai si dispune de un minim de ratiune, logica si bun-simt la varsta respectiva...cam greu insa...


Lasand vorba la o parte vorbaria multa care cica e saracia omului (i-auzi), va invit pe cei dornici sa urmati instructiunile celui de-al doilea paragraf.

In rest, sanatate si virtute, s-avem bani, s-avem..ce bea :)
Multa bafta tuturor celor care vor intra pe noua lume

P.S : Daca reusesc sa strang o echipa cu care sa intru, cel mai probabil vom intra sambata, la 2 zile dupa deschiderea lumii...nu imi place aglomeratia din centrul hartii :))...mai multe detalii pe privat
 
Ultima editare de un moderator:
Sus