Spitalul [9]

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Forumul extern e un loc unde oricine se poate manifesta liber. Ghinion de nesansa, daca am chef sa ma manifest, o voi face oricat am chef :D.

Stiu ca sunt prost dar cand ma uit in jurul meu prind curaj ;)
 

DeletedUser

Forumul extern e un loc unde oricine se poate manifesta liber. Ghinion de nesansa, daca am chef sa ma manifest, o voi face oricat am chef :D.

Stiu ca sunt prost dar cand ma uit in jurul meu prind curaj ;)


Nu vad unde ti-am contestat dreptul de a te exprima .....Problemele tale de tip "mansarda" ne depasesc chiar si pe noi.

Evident ca o vei face cat ai chef atata timp cat nu il deranjezi "pe cel de langa tine"...in cazul de fata : tribul nostru.

Poti sa vorbesti cat te tine ciripelul dar nu legat de tribul meu....Daca iti convine BINE, daca nu , spui PAS si la revedere....

Nu mai incerca sa o cotesti la infinit pentru ca pana la urma nu demonstrezi decat ca esti extrem de penibil(a).
 

DeletedUser

Nu vad unde ti-am contestat dreptul de a te exprima ......

Probabil n-ar strica putina lecitina. Era pe undeva un "abtine-te", dar nu mai am rabdare sa caut!

EDIT: si de ce ma rog frumos n-am voie sa vorbesc de tribul tau?! e interzis prin lege?!
Uite ca eu vreau sa vorbesc :D. Sa te vad ce-o sa imi faci?! Ca vad ca nu te rabda sufletul sa ma ignori, am observat deja asta!

Stii cum e, un nebun arunca o piatra.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Explicatia mea anterioara acopera chiar si aceasta greseala "monumentala"....dar e nevoie de mai putin orgoliu si narcisism din partea ta
 

DeletedUser

Aoooleeeu, de toate am mai fost acuzata, dar la faza cu narcisismul m-ai spart!!!
 

DeletedUser

DA...se vede ca te "iubesti" suficient de mult incat sa nu renunti la a-ti mai acorda tot felul de drepturi

"EDIT: si de ce ma rog frumos n-am voie sa vorbesc de tribul tau?! e interzis prin lege?!
Uite ca eu vreau sa vorbesc . Sa te vad ce-o sa imi faci?! Ca vad ca nu te rabda sufletul sa ma ignori, am "



Pentru ca "ma rog frumos" e interzis prin legea consiliului ONU, alineatul 2, paragraful 5.b, unde se stipuleaza clar ca persoanelor cu insuficiente neuronale le este interzis sa se pronunte asupra tribului nostru.


LATER LATER EDIT : discutia a fost incheiata in celalalt topic...sper
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Si cand te gandesti ca nici nu s-a deschis lumea...
Unii deja vin cu propuneri de alianta, fuziuni; altii sunt concediati, se cearta pe extern apoi :)).
Ntz ntz. Da tare mai nerabdatori sunteti.

Una peste alta le urez succes amicului Berthier si colegului sau Adi care a reusit sa interneze atatia "nebuni" :).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus