-SPQR- F. vs. BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

fii si ontopic alex .. baga un forta burn .. asa nu iei ban

on topic : forta burn :D
 

DeletedUser

Ca ce incerc sa port o discutie cu tine ,m-am saturat de limitati ..sanatate~
 

DeletedUser

hush hush ... ca faci praf :D
Jucam pe harta ... :D nu aici ... aici comentez doar eu cand am chef si tu doar cand iti permit eu :cool:

si marmota era sub tine gemand de durere ... ca placere nu poti provoca cand deschizi gura (nu zic care)

mai coca sau care tio fi numele de ce ma rog nu te abtii de la a ataca niste fosti colegi actuali dusmani indiferent de opinia lor? eu de exemplu cum eu nu ma leg de kingstyle ca stiu ca nul duce capu... de azi inainte nici pe clepo nul mai bag in seama ca mia demostrat ce poate... nu e mai usor asa? ia sate daca poti altfel toate strigatele astea suna a disperare ca sti ca va vine ceasul.... sti mai bine decat mine ca sunteti carnea de tun a crashului dar ai ales sa ramai in tribul actual in ciuda unei greseli strategice imense din partea conducatorului vostru (daca si tu ai votat pentru razboiul cu burn atunci nai sa intelegi decat in momentul in care spqr nu va mai fi pe harta); spre deosebire de tine, altii pot gandi si in perspectiva si au ales alta cale (ce sa mai vorbesc de prieteniile stranse legate intre fostii jucatori din viitor si jucatori din burn )
 

DeletedUser

si cand te gandesti ca acu 2 nopti am baut 2 BURN ca sa stau treaz...era placerea prea mare ca sa nu stau sitter:))))))))) ce iorinie:D
 

DeletedUser

panzere vezi ca, CRASH = Stanlingrad ... si te-ai lamurit in legatura cu mine? pfoai chiar sunteti un trib tare aveti si "psicolog"
 

DeletedUser

pai nu meriti ma :D

on topic: forta Burn! (urmez exemplul lui kami ca sa nu iau ban :p )
 

DeletedUser

invata si tu de la "vis urat" sa te comporti ... macar el daca cand zice dume razi la ele nu ai cum sa te superi pe el :)
 

DeletedUser

eu ma distrez de minune cu "am vrut sa zic altfel da e urat" cu tine si "vis urat" adika kami ..incatat de cunostinta:D
 

DeletedUser

Bai fratilor.... am trait sa o vad si pe asta :))

Auziti si voi sa trimiti resurse pe conturile inamice ca sa nu te mai poata ataca... cum vine asta? =))

Cu astfel de jucatori, BURN vrea sa inchida lumea :))))))))))

EPIC! :))
 

DeletedUser

orice tactika e buna daca ajuta la castigarea razboiului :D
legile nescrise :)
 

DeletedUser

ele e "panzerul" stie tot , citeste oameni , face profiluri "psicologice" , inca nu te-ai prins?:)
 

DeletedUser25698

si marmota era sub tine gemand de durere ... ca placere nu poti provoca cand deschizi gura (nu zic care)

mai coca sau care tio fi numele de ce ma rog nu te abtii de la a ataca niste fosti colegi actuali dusmani indiferent de opinia lor? eu de exemplu cum eu nu ma leg de kingstyle ca stiu ca nul duce capu... de azi inainte nici pe clepo nul mai bag in seama ca mia demostrat ce poate... nu e mai usor asa? ia sate daca poti altfel toate strigatele astea suna a disperare ca sti ca va vine ceasul.... sti mai bine decat mine ca sunteti carnea de tun a crashului dar ai ales sa ramai in tribul actual in ciuda unei greseli strategice imense din partea conducatorului vostru (daca si tu ai votat pentru razboiul cu burn atunci nai sa intelegi decat in momentul in care spqr nu va mai fi pe harta); spre deosebire de tine, altii pot gandi si in perspectiva si au ales alta cale (ce sa mai vorbesc de prieteniile stranse legate intre fostii jucatori din viitor si jucatori din burn )

ca voi sa scoateti tribul -SPQR- de pe harta trebuie sa luptati de acum inainte,un razboi nu se castiga prin recrutari!!! cei care au plecat au uitat ca noi i-am ajutat cand erau in viitor si datorita noua au ramas inca in joc altfel erau uitati de mult timp :D

sa fie sanatosi cu sau fara ei noi mergem inainte si nu stiu cum sa va explic dar mie imi comvine sa atac din scurt nu la zeci de ore distanta!

iar asta e de la zeul vostru :D pentru burn si fr :

Side 1:
Players: KingStyle
Side 2:
Tribes: BURN, ~Fr~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 0
Diferență: 27

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 300,954
Tabăra 2: 0
Diferență: 300,954

chart
 

DeletedUser34828

Dar nu ma intereseaza bai pustiulica :D

Diplomatia o stabileste conducerea... nu e de competenta ta sa comentezi. Din cate imi amintesc au fost discutii indelungate pe forum, puteai sa iti dai seama si singur de startul acestui conflict...nu mai incercati sa inventati scuze... ca sunteti niste lasi care ati plecat cu coada intre picioare.

Dar ma bucur ca am scapat tribul de astfel de caractere mizere, care se plimba de colo colo ca sa-si salveze pretioasele sate !

oamenii simplii intodeauna adevar graiesc!
duplicitatea celor din crash si spqr este bine reflectata prin acest mesaj.
degeaba tot incercati sa va demonstrati verticalitatea si mai ales adeziunea fata de aliati.
aceasta nu a existat niciodata .ati fost animati de catre crash impotriva burn si inca nici acuma nu ati inteles ca sunteti practic carne de tun in fata celor din burn!
in timp ce crash mai sta putin la caldurica voi luptati crezand ca acest razboi este o cauza nobila.
precum am sustinut,spqr nu este decat o marioneta in mana crash.iar tot ceea ce ati scris aici va tradeaza ca fiind muppets-ul acestei lumi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus