-SPQR- F. vs. BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

stiu.. nu e ritm de manea cum iti place... vrei atacuri sa ai ce face? :))
 

Deleted User - 556077

Helllloooo!Oameni buni,tot aud zvonuri ca nu eu as fi pe cont ci clepo!Nu e adevarat,imi pare rau sa va dezamagesc!Si ca sa va lamuresc mai bine,intr-adevar,din cate sittere am ii mai pasez din cand in cand si lui clepo,sa se mai distreze si el,ca nu-s egoista sa tin numai pentru mine!Mai terminati-o cu aberatiile gen SPQR academia CRASH ca va inselati amarnic!Amuzant pentru noi si rusinos pentru voi e ca 3-4 oameni ce au tinut cate 2-3-4-10 sittere v-au facut batjocorit nobilii si trupele!:)))))))

Toate sitterele alea de care tot vorbiti sunt ale mele si le pasez cui vreau eu!Probleme???

da cine'i clepo asta?:confused:

e vreo vedeta de pe .ro si nu am auzit de el?

a reusit ceva pe jocul asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

loool



Apărător: lordadnrei13
Ţel(direcţie): _____ (186|437) K41

Număr: 1253 18 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1253 18 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 16169 0 0 154 870 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser13059

Titlu Trofeu obţinut: victimă
Expediat 14.02.11 07:09:54
victimă


Ai fost cucerit deja după o săptămână după încetarea protecţiei de începător!

Vizualizează-ţi trofeele


Agresor: anca love
Origine: 002 satul lui Pompiliu (100|419) K41

Număr: 0 0 127 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: raul82io
Ţel(direcţie): satul lui raul82io (103|408) K41

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/1270
Adeziune: Scăzută de la 2 la -18
Indicaţie: Unităţile tale au fost spionate


:))))) nebunaticilor :D
 

DeletedUser

e vreo vedeta de pe .ro si nu am auzit de el?

a reusit ceva pe jocul asta?

....................................
Doar o persoana cu bun simt si caracter care joaca triburile din placere nu pentru orgoliu propriu
Nu am un "nume" pe .ro deoarece joc doar pe l20 dar aliati si tribul din care fac parte ma cunosc...
 

DeletedUser25698

cu cine imparte planificatorul de innobilari tribul FR :

Tinerii
Insomniacii
Burn In Hell
Cei batrani
Legion Kings
_Round Tabla Knights_
Critikal Bilbo.
Critikal Bilbo
furnicile-legionar
KK-maka in copaci


=)) iar v-ati aliat cu toata harta zmeilor? :D
 

DeletedUser25698

esti sigur ca este tot al tau? :D va mai las putin sa va concetrati pe cele doua granite dupa care veti avea o surpriza mare :D
 

DeletedUser13059

sunt singura persoana care a spus NU pentru ceea ce spui tu dar astept sa vada si restu asta asa imi castig si pariul ;)
 

DeletedUser

o curiozitate ....cati jucatori mai jucau in BURN pana la "Marea recrutare" ? erau mai multi de 30?
Intrebarea nu are substrat doar o curiozitate asa vorbeste lumea ca dupa ce ati terminat de inobilat intern tot si nu ati reusit sa spargeti centrul , ati hotarat ca e mai bine sa ii recrutati decat sa ii inobilati deoarece prima varianta nu era posibila:D si ati plecat spre margine unde gasiti jucatori mai putini experimentati/activi si usor de impresionat prin nr de sate ( inobilari interne)...
 

DeletedUser3504

Parca era vorba ca e doar un joc si ca ne vom respecta reciproc.Clepo acum de ce vii cu astfel de presupuneri?
Ai harta destul de mare, demonstrati ca sunteti mai buni in joc nu pe forumul extern!
 

DeletedUser

o curiozitate ....cati jucatori mai jucau in BURN pana la "Marea recrutare" ? erau mai multi de 30?
Intrebarea nu are substrat doar o curiozitate asa vorbeste lumea ca dupa ce ati terminat de inobilat intern tot si nu ati reusit sa spargeti centrul , ati hotarat ca e mai bine sa ii recrutati decat sa ii inobilati deoarece prima varianta nu era posibila:D si ati plecat spre margine unde gasiti jucatori mai putini experimentati/activi si usor de impresionat prin nr de sate ( inobilari interne)...

eu zic ca daca luam spqr si crash ... in niciunu nu sunt cate 30 membri activi .. si cu experienta ... asa ca ai scris degeaba ce ai scris .. apoi .. am recrutat jucatori activi ca sa ajungem langa altii inactivi? ca asta inteleg de la tine .. ca am ajuns spre margine unde nu sunt oamenii tari .. pai aia sunt din alte triburi .. tocmai ce ai jignit granita spqr care tot rezista cu noi .. ca, mergand pe logica ta, am ajuns langa activi .. ce ai dat-o cu bata-n balta
 

DeletedUser

eu am zis ce se aude nu ce cred ... nu am vrut sa va jicnesc ... imi cer scuze daca a fost asa .. respectul pentru voi ca adversari il am in continuare iar din cei noi veniti personal am avut contact cu formator-4 care este un f bun jucator ...cred ca am pus problema gresit:D
 

DeletedUser

cel putin cu formator 4 pentru a reusi sa fac un long shoot a trebuit sa lupt 11 ore :) a fost o lupta pe cinste fara blindaj in care s-a vazut valoarea lui si determinarea cu care lupta....sper sa nu fiti la fel ca el :D
 

DeletedUser

ceea ce nu am inteles eu ( si asta este o intrebare proprie:D ... de ce nu am continuat razboiul in centru ca si aliati cand era evident ca cei din centru opuneau doar rezistenta si erau in cadere libera si ati schimbat politica cu 180 de grade alegand sa va aliati cu ei si "provocand - impropriu zis" acest razboi ... voi sunteti un trib cu identitate si jucatori care au demonstrat valoarea , ei nu au facut decat sa se plimbe in N-triburi si nefiind capabili sa aiba o conducere/organizare care sa demonstreze ceva. Ca sa nu uitam "marea tradare" cand au fuzionat sub numele de TIBW si au inobilat academiile!!! ... dar poate timpul face totul uitat :D
PS. angeli nu intra in categoria mai sus mentionata...maxim respect pentru el
 

DeletedUser

cu atat va fi mai mare meritul nostru daca reusim sa ii integram si sa fie o coordonare buna .. inseamna ca e conducere buna aici

dar nu pot raspunde la intrebare pentru ca nu cunosc exact ... poate s-a vrut o grabire a lucrurilor pentru ca era inevitabil un razboi .. poate nu acum .. nu peste 3 luni .. dar peste 1 an da
 

DeletedUser

corect ( neoficial Kami :D cum reusesti sa il integrezi pe el calle :D:D:D:D puneti biciul pe el? :)
PS. am zis eu ca esti baietas fain ( chiar nu am vrut sa jicnesc pe nimeni dar asa vorbeste lumea :D si sinceritatea e un defect de al meu:D )
 

DeletedUser

e simplu .. externul e extern, jocul e joc ... chit ca aici ne certam .. de jucat stie omul .. deci se poate lucra cu oricine .. ca nu o sa ma trag cu el de sireturi niciodata e partea a 2-a
 

DeletedUser

ai dreptate :D ce discutie amicala am purtat cu raul pe joc si aci ce "_" ... no coment ca iar imi iau avertisment:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus