-SPQR- F. vs. BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hai crashooo mai sprijina spqr =))))) sunt curios cate fulluri tiau murit tie personal pe zid 0 cand se ataca bigdady pe satu recuperat de la spqr :)))
 

DeletedUser

are importanta cate fuluri au murit sau cate sau sacrificat pentru aliati ?
oare nu asta inseamna aliati ...dar se pare ca pentru voi nu
 

DeletedUser

are importanta pentru ca e vorba de strategie... nu exista razboi fara pierderi ... dar deh fiecare cu strategia lui :) o sa vedem la final care ramane pe harta ca in definitiv cine ramane pe harta castiga... dintrun motiv sau altu
 

DeletedUser

pai o logica banala ar fi : voi nu aveti atac cata aparare avem noi ...cu conditia sa ramanem uniti ... deci trupele sunt sacrificabile atat timp cat ajuta un aliat
L20 a devenit un fel de WW2 in care BURN e Germania ... desigur finalul inca nu este scris orice se poate intampla:D
 

DeletedUser

da cu diferenta ca germania a declarat razboiu.... si germania a castigat la inceput teren... aici pe 20 voi ati declarat razboiul si voi aveti avantajul pe moment... nu stiu care se aseamana mai mult cu germania... noi sau voi?

P.S. hai sa lasam istoria la o parte ca tio pot intoarce cum vrei
 

DeletedUser13059

pai o logica banala ar fi : voi nu aveti atac cata aparare avem noi ...cu conditia sa ramanem uniti ... deci trupele sunt sacrificabile atat timp cat ajuta un aliat
L20 a devenit un fel de WW2 in care BURN e Germania ... desigur finalul inca nu este scris orice se poate intampla:D

da mai ...

tu nu sti ca nu poti apara cat pot eu ataca ?
 

DeletedUser

hai crashooo mai sprijina spqr =))))) sunt curios cate fulluri tiau murit tie personal pe zid 0 cand se ataca bigdady pe satu recuperat de la spqr :)))

Personal am 7.5mil trupe defensive in momentul acesta, iar all-time mi-au murit 800.000 trupe, avand in vedere ca am fost mereu langa jucatori care erau in top10 aparator nu e mult :)

Deci nu iti fa griji pentru mine:)) Mai e ceva pana sa simt pierderi considerabile :p

Cei drept daca te referi la satul care cred eu (nare nici o legatura cu spqr) a fost clar vina colegului, nu a mea ca ofer ajutor neconditionat tuturor, se mai intampla, asta e :)

Pe satul ala am pierdut 4 ferme, asta e, macar pot sa le fac de atac, ca nu aveam in zona fostilor aliati :)
 

DeletedUser25698

Centrul de comanda -SPQR- :d

1z1wsk2.jpg
 

DeletedUser17854

Sefule, daca le mai aveai si pe celelalte doua, erai ca in MATRIX tati :))))
 

DeletedUser17854

tu vorbesti de daniel? care iti pierzi viata pe 15 lumi si vrei sa le inchizi pe toate? care e mai no lifer dintre voi? =))
 

DeletedUser13059

nu imi pierd viata stai linistit .. cine ma cunoaste stie prea bine cum o duc :)

daca tot zici de no life ma duc putin la bar sa trag niste pahare peste cap doar ii vineri seara si sambata trebuie sa fi pregatit pentru putin disco
 

DeletedUser17854

nu imi pierd viata stai linistit .. cine ma cunoaste stie prea bine cum o duc :)

daca tot zici de no life ma duc putin la bar sa trag niste pahare peste cap doar ii vineri seara si sambata trebuie sa fi pregatit pentru putin disco

vezi sa nu ametesti si sa nu ajungi pe la stirile ProTV :)))

Ciao! :))
 

DeletedUser13059

hai ca am plecat ... mai daca ametesc ii mai rau pentru colegii mei ca am prostu obicei sa mai atac si ce ii cu albastru inchis =))) cine stie cunoaste :)))
 

DeletedUser13059

pai daca acolo ii in conducere cainele de paza a lu king style nu face decat sa va traga in jos pe tot
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus