-SPQR- F. vs. BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -SPQR-, -SPQA-
Side 2:
Tribes: BURN, ~Fr~

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 7
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,421
Tabăra 2: 38,649
Diferență: 2,228

chart




KingStyle în data de 11.02. la ora 18:00
esti?

Just-Elite în data de 11.02. la ora 19:38
acum.

KingStyle în data de 11.02. la ora 19:39
am discutat cu tictac se pare ca vreti sa-l tineti pe bigdaddy in trib iar in acest caz vom declara razboi

Just-Elite în data de 11.02. la ora 19:41
ok.din acest moment sau mai tinem cateva ore?

KingStyle în data de 11.02. la ora 19:43
eu inca astept sa il dati afara pe bigdaddy :D

Just-Elite în data de 11.02. la ora 19:45
pai ori ne declari razboi ori astepti sa il dam afara pe bigdaddy
?

KingStyle în data de 11.02. la ora 19:47
pai astept sa vad ce preferati...

Just-Elite în data de 11.02. la ora 19:49
bine asteapta.

KingStyle în data de 11.02. la ora 19:49
eu astept... numai sa aveti grija ca pot si eu sa joc murdar :p

Just-Elite în data de 11.02. la ora 19:50
asteapta.vezi sa nu iti creasca barba

KingStyle în data de 11.02. la ora 19:51
ma rad daca imi creste :))

Just-Elite în data de 11.02. la ora 19:52
ok


deci ne declara razboi dar dupa incearca sal evite? mi se pare mie? bun lasand ironia la o parte cine crezi ca se sperie de spqr? =)))
 

DeletedUser

Pff mi-ai luat-o inainte, vroiam sa deschid eu topicul asta :))))

Oricum... e interesanta treaba :)))
 

DeletedUser

pt inceput e clar ca se pierd multe sate.... si daca nu se descurca tictacu imi iau concediu de la faculta si iau cont cu multi nobili in zona :D
 

DeletedUser13059

cine are nobili face treaba cine nu se chinuie cu 1-2 sate la zi :))
 

DeletedUser

Agresor: dog01tony
Origine: * 5 frontieraxx (250|312) K32

Număr: 4000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


bine ca nam sate in zona aia :| singura mea motivatie sa mai continui ar fi sai scot pe astia de pe harta
 

DeletedUser

vrei sa ma apuc sa postez si eu rapoarte? :)))

fiecare padure cu uscaturile ei ;)
 

DeletedUser34828

spqr de fapt este academia crashului.asa se lauda agentelul crash.prin urmare nu este tocmai potrivit numele acestui nou topic.
mai bine ati fi trecut crash si academia spqr vs. burn.
oricum am impresia ca cei din spqr sunt un fel de kamikaze ai agentelului :)).mai nou razboiul se bazeaza pe spalarea creierului,folosirea undelor electromagnetice etc...
prin urmare cred ca la king style agentelul ia spalat creierul iar pe ceilalti din spqr ii trimite kamikaze datorita unor dispozitive ultra secrete descoperite de agentel si fixate in puncte strategice pe harta academiei spqr:)))
 

DeletedUser

interesant modul de incepere al razboiului .. oricum ar trebui redenumit clar topicul .. ca sa nu deschidem altul si pentru crash
 

DeletedUser3504

Nu e nici un fel de kamikaze Spqr, va incepe si cu Crash in 24 de ore razbelul:)
 

DeletedUser25698

Baiii inca mai vorbiti? =)) nu ati fost capabili sa bateti tribul TI-BW cand ati avut alianta cu toate triburile de pe 20... credeti ca aveti sanse acum? uitati-va la statistici dupa care puteti sa bateti din gura aici pe forum intre timp noi va luam satele :))

Side 1:
Tribes: -SPQR-
Side 2:
Tribes: BURN, ~Fr~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 238
Diferență: 173

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 6
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 503,378
Tabăra 2: 1,651,832
Diferență: 1,148,454

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 134,265
Tabăra 2: 54,835
Diferență: 79,430

chart
 

DeletedUser

lasa-i bre pe papagali sa comenteze aici :))

ma darkviciouss tu cine puii mei mai esti? de unde ai aterizat si tu ma cocoselule? :)))

Razboiul asta a inceput din anumite motive... nu multi le stiu...inainte sa deschizi guritza si sa tragi un partz, mai bine documenteaza-te :D
 

DeletedUser25698

LOCUL 1 :)) vai si amar :))

Side 1:
Tribes: -SPQR-
Side 2:
Tribes: BURN, ~Fr~

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 8
Diferență: 14

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 194,903
Tabăra 2: 67,511
Diferență: 127,392

chart
 

DeletedUser

king mai vrei scripturi de la 13? si cu asta inchei orice tentativa de discutie sau pamflet pe seama ta ca ma cobor la un nivel prea porcesc, pueril si redus intelectual


cory tu sti bine cume treaba :D cu deffenceu lui demodan la el acasa si nu prin alte sate la 40 de ore distanta altfel statea treaba... la fel si cu jucatorii care au venit de la voi.... am si spus o vreme o sa se ia sate unii de la altii pt ca exista sate razlete...

am zis ca mai bine scriu decat sa pun atacurile unor jucatori "marcanti" (in sensu ca mau marcat pe viata prin idiotenie tribala) la care sitteru facea dodge si ala venea cu fullu de aparare.... in atac
 

DeletedUser

panzerica.... ai si tu dreptate..statisticile sunt chiar irelevante acum... momentan s-au dat doar atacuri de proximitate ... am cercetat si noi putin zona ...

e si normal sa cedeze jucatorii care au satele printre noi.
 

DeletedUser

spqr de fapt este academia crashului.asa se lauda agentelul crash.prin urmare nu este tocmai potrivit numele acestui nou topic.
mai bine ati fi trecut crash si academia spqr vs. burn.
oricum am impresia ca cei din spqr sunt un fel de kamikaze ai agentelului :)).mai nou razboiul se bazeaza pe spalarea creierului,folosirea undelor electromagnetice etc...
prin urmare cred ca la king style agentelul ia spalat creierul iar pe ceilalti din spqr ii trimite kamikaze datorita unor dispozitive ultra secrete descoperite de agentel si fixate in puncte strategice pe harta academiei spqr:)))

pe tine nu te inteleg ma jur :)

ca si diplomat consider ca trebuie sa particip la orice fel de propunere si sa o analizez, respectiv sa o accept, aman sau sa o refuz. Da, este un joc si il tratez ca si atare, tot timpul am analizat oferta fiecaruia. Inclusiv unui trib de 0.00001% din pct nostru, ii dau un mesaj politicos in care ii refuz alianta/pna ca e mult prea mic si nu ar fii in interesul nostru pentru moment.

Am refuzat mai multe triburi, inclusiv tribul tau de foarte multe ori cu propuneri de alianta/pna/fuziuni de N ori. Asta e jocul, nu am considerat ca e benefic pentru tribul meu ce mi sa propus.

Nu inteleg, ce o iei atat de personal incat si tu si prea finutza tot mintiti in numele meu ca as fii zis una alta?

Inteleg ca ti-ai pierdut bunul simt in razboi printre alte mii de sate si cel mai probabil e vina conduceri pentru lipsa de organizare si instabilitate, dar chiar e necesar sa continui sa minti in numele meu?

Cand as fii spus eu ca SPQR ar fii academia mea sau as fii vrut sa ma aliez cu voi? (asa iai spus la mai multe persoane)

In fine, e clar cu cine tin in acest razboi (cu SPQR pentru cei care ati aprins acum tv-ul) in primul rand pentru ca jucatori care ies si isi ataca colegi in 5min dupa ce au stat 3-4 luni dupa ce iau "crutat" e mai mult decat miseleste (nu judec burn-ul, probabil si eu ias fii recrutat si alti in situati asemanatoare) sunt penibili jucatori aia!

Noi vom face topic nou cand va incepe razboiul suntem o alta familie si una mare ca punctaj si ne vom prezenta ca si atare.

Multa bafta ambelor parti, daca se poate mai mult fair-play si bun simt :)
 

DeletedUser13059

sa nu uitam cine o declarat razboi pe la spate da ?

1 - cand se declara razboi intre 2 triburi aliate se face din timp (24-48 ore) asta daca ai onoare
2 - inceputul ii prinde pe multi descoperiti si se vor lua sate multe de catre cine ataca pe la spate
3 - avansul asta tine maxim 1-2 saptamani dupa care si daca ii scot 500-1 pentru spqr se va schimba radical cu fiecare zi care va trece


Bafta ambelor tabere si incercati sa puneti statistici odata la saptamana cu toata istoria (dintotdeauna , ultimele 24,48 ore , ultima saptamana) daca punem in fiecare zi cate 10 statistici nu reiese decat ca se face SPAM!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus