Sprijin cu acord

  • Autor subiect DeletedUser15142
  • Data de început

DeletedUser15142

sunt sittier unui vecin , pe langa mine , stiu ca nu este posibil sa dau sprijin daca ii sunt sittier dar cred k ar trb ca admini sa se gandeasca la acest amanunt dar , sa fie doar in cazuri speciale in care ai acordul adminului si poti sa trimiti sprijin prietenului meu ce spuneti?
 

DeletedUser

ar incuraja multiacountul si sunt sigur ca romanii nostri cu asa ceva vor gasi motive si explicatii ca sa poata abuza de aceasta optiune , daca s-ar implementa
 

DeletedUser

O intrebare?Tu chiar crezi ca nu exista multiacount sau cum ii spui tu? Hai sa fim seriosi ,,,
La cate jocuri joc si pe cate forumuri am fost multi faceau galagie ca li se blocheaza contul. Motivul [multiacount ]. Scuze ca am deviat de la subiect dar mia atras atentia ce ai spus mai sus tu..
 

DeletedUser15142

hei , am zis cu acordul unui admin , superior , persoana cu putere in joc etc ....ar incuraja multiacontu , dar pff sa se uite si la ip sa vada daca sunt aceleasi ipuri pe ambele conturi etc ...si dupa sa dea acordul!
 

DeletedUser

hei , am zis cu acordul unui admin , superior , persoana cu putere in joc etc ....ar incuraja multiacontu , dar pff sa se uite si la ip sa vada daca sunt aceleasi ipuri pe ambele conturi etc ...si dupa sa dea acordul!

si daca nu e niciun admin online ce faci,si iti dai seama cata munca trebuie sa depuna un admin avand in vedere ca serverul are peste 200 mii de jucatori.Evident nu o sa aibe 200 mii de astfel de cereri dar vor fi destule .
 
Sus