Sprijin Pe Harta

  • Autor subiect MihaiDeath
  • Data de început

DeletedUser

Salutare am vazut ca sa facut cu atacul dar ma gandeam daca se poate face si cu sprijin relativ nu e greu de facut chestia asta pentru ca supportul e tot un fel de atac doar ca ar avea alt ID de comanda sau ceva de genu uitati un exemplu dupa parerea mea cum ar arata.
:

1. Asa arata un atac pe harta asupra unui sat
testdk.png


2. Asa ar arata un sat atacat pe harta care primeste sprijin.
test2kj.png


Poza a doua a fost prelucrata in photoshop in 30 de secunde. Nu e foarte bine realizata.
 

DeletedUser34265

Ar fi foarte bine sa se faca asa ceva la urmatorul update:D
 

DeletedUser27466

pare interesant ... de ce nu ? ar fi de ajutor ! eu sunt pentru ...
 

DeletedUser21711

da, ideea e buna, dar exista o alta problema care ma deranjeaza...

nu se mai vede imaginea satului de iconitze..
 

DeletedUser

vad ca nu mai zice nimeni nimic aici sa inteleg ca nu va place sa stiti pe ce sate ati trimis sprijin in mijlocul unui trib inamic decat sa le iei la rand pe fiecare mai rapid le vezi pe harta.
 

DeletedUser3192

vad ca nu mai zice nimeni nimic aici sa inteleg ca nu va place sa stiti pe ce sate ati trimis sprijin in mijlocul unui trib inamic decat sa le iei la rand pe fiecare mai rapid le vezi pe harta.

e buna ideea....numai sa se implementeze
 

DeletedUser

eu am prezentat o ideea si cum as vrea sa arate ce fac developeri si cum adauga ei ce imagine pun e treaba lor; mi se pare o ideea buna asta si chiar as vrea sa o vad nu mereu am timp suficient intr-un asediu asupra mea sa vad unde am bagat sprijin si unde nu. Plus ca sprijinul poate fi si el la fel ca atacul facut invizibil si in momentul in care mi-am trimis suficient sprijin pe sat pot sa fac invizibile si atacurile si sprijinul si sa trec la urmatorul sat rapid.
 
Sus